Як видалити фарбу зі скла?

 
 Как удалить краску со стекла?

Опис: При попаданні фарби на скло, краще поквапитися і прибрати її відразу. Але що робити і як видалити фарбу зі скла, якщо вона вже засохла?
Під час ремонтних робіт відбувається дуже багато різних ситуацій, і матеріали для обробки не завжди потрапляють тільки на ті поверхні, куди вони наносяться. Найбільшою проблемою для багатьох є фарба, оскільки цей матеріал «любить» капати і стікати на меблі, стать та інші поверхні. І якщо більшість з них не сильно схильні до пошкоджень, скло, дуже навіть легко подряпати, і як видалити фарбу зі скла, якщо вона там засохла, при цьому нічого не подряпавши? Є деякі прийоми, які допоможуть це зробити, але потрібно враховувати, що для виконання завдання доведеться проявити акуратність, і це як мінімум.

Найпоширеніший спосіб видалення фарби зі скла

Для того щоб видалити фарбу зі скла, можна скористатися теплою водою і лезом. Тут варто врахувати, що чим гостріша за лезо, тим менше шансів на псування скла і більше шансів впоратися із завданням швидко. Такий спосіб підходить для будь-якої ситуації, навіть якщо фарба вже давно на склі, і вона встигла засохнути. В саму першу чергу, беремо ганчірку з гарячою водою і змочуємо «уражене місце, намагаючись розчинити фарбу. Потім, використовуючи лезо, хоча і гострий ніж теж зійде, обережно піддягаємо і видаляємо фарбу. Якщо не виходить, то варто ще спробувати змочити фарбу водою, занадто багато зусиль прикладати не варто, адже так можна залишити лише подряпини, а фарба буде на місці.

Використання спеціальних коштів

У будівельних магазинах продаються спеціальні засоби, які призначаються для розчинення фарби. Але тут необхідно проявити обережність, адже мало кому відомо, що непризначені для розчинення фарби кошти, саме на склі, можуть забезпечити вас самим сумним результатом – воно стане каламутним і непридатним для використання. Особливо фарба лобове скло, зможе принести самий сумний результат з подальшою його заміною З цієї причини, в першу чергу, читаємо інструкцію і призначення для конкретних поверхонь, а потім вже купуємо.

Народні методи

Найцікавіше, що досить ефективний спосіб видалення фарби зі скла, запропоновано практично домогосподарками. Для цього потрібно лише обзавестися праскою і фольгою. Але варто відзначити, що виконується ця операція лише зі значними забрудненнями, якщо це кілька невеликих крапель, то краще скористатися розчинником. Взявши фольгу, а також праска (альтернативою може бути будівельний фен), потрібно укласти на фольгу місце, де знаходиться фарба, і поверх встановити праска для розігріву. Далі, фарба буде розм’якшуватися і видалити фарбу скла можна буде без проблем, тим же лезом або ганчіркою. Таким ось нехитрими пристосуваннями, можна позбавити себе від неприємностей, яка псує вигляд скла і не дає можливості повноцінно користуватися ним.

Висновок

Видалення фарби зі скла, можна проводити різними способами, починаючи від лез, закінчуючи розчинниками. У будь-якому випадку варто знати, що подібні проблеми можна вирішити, головне проявити трохи терпіння і винахідливості. Ну а якщо займатися подібними речами лінь, то в самий раз сходити в магазин і купити якісний розчинник.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні