Як видалити засохлі рідкі цвяхи

Після будь-якого копіткої ремонту завжди слід ретельне прибирання приміщення. Всі поверхні потрібно відтерти і очистити від небажаних плям, патьоків та крапель клею або фарби. Якщо вони залишаться безтурботно лежати на нових і тільки що покритих оздоблювальних матеріалах, вони, безперечно, будуть псувати весь зовнішній вигляд. Тож озброївшись ганчірками, губками та миючими засобами починається генеральне прибирання, спрямована на позбавлення від всіх залишилися після ремонту противних слідів.

Как удалить засохшие жидкие гвозди Как удалить засохшие жидкие гвозди Как удалить засохшие жидкие гвозди Читайте інструкції на етикетці — там є рекомендації з видалення рідких цвяхів

Вам будуть потрібні:

 • Скребок.
 • Дріт або волосінь, відрізати їх потрібно на півметра більше передбачуваного ділянки забруднення.
 • Рукавички — допоможуть захистити ваші руки від порізів дротом і шкідливого впливу миючих засобів.
 • Вода або розчинник тільки на основі нешкідливих і мінеральних речовин.
 • Спеціальні очищувачі, які продаються в господарських або будівельних магазинах. Такі засоби добре допомагають впоратися з наслідками після використання сильних клеючих засобів. Пам’ятайте, що для очищення застосовуються сильні речовини, які можуть зашкодити нової поверхні, тому слід акуратно проводити видалення засохлих плям.

Інструкція з очищення рідких цвяхів

Якщо ви беретеся очистити плями від рідких цвяхів, знайте, що це досить кропітка і нелегка справа, над яким доведеться повозитися і докласти всі свої зусилля для досягнення найкращого результату.

Как удалить засохшие жидкие гвозди Как удалить засохшие жидкие гвозди Сліди від рідких цвяхів допоможе видалити лід

Отже, розглянемо детальну інструкцію по видаленню застиглих рідких цвяхів з поверхні:

 • Дротом або волосінню підчепити засохлий слід клеїть засоби тільки з одного боку, проткнути і акуратно, не поспішаючи перемістити на середину волосіні.
 • Потім взяти обидва кінці дроту і рухати її, то назад, то вперед. Завдяки цьому засохлий клей почне відділятися, як тільки його можна буде підняти на кілька міліметрів, підкладіть під нього папір або викрутку, щоб він знову не приклеївся назад.
 • Руху дротом не припиняти поки всі засохлу пляму не відійде від поверхні.
 • Якщо навколо плями залишаться маленькі краплі клею, їх можна прибрати скребком потім протерти водою або при необхідності невеликою кількістю розчинника. Але будьте особливо обережні, щоб не зіпсувати нову поверхню таким сильним і небезпечним миючим речовиною.

Існує ще один метод, що допомагає позбутися слідів рідких цвяхів. Як відомо він не дуже любить різкі перепади температури, тому з допомогою фена або шматочки льоду можна легко видалити невеликі плями.

Поради по роботі з рідкими цвяхами

Как удалить засохшие жидкие гвозди Как удалить засохшие жидкие гвозди Усунути залишки рідких цвяхів допоможуть вазелін або рослинне масло

При роботі з рідкими цвяхами потрібно завжди пам’ятати про такі правила, завдяки яким вам не потрібно буде витрачати свій час і сили на видалення плям, створених під час неакуратною роботи.

Тому скористайтеся нашими порадами:

 • Якщо під час роботи з клеєм у вас впала крапелька на поверхню, постарайтесь відразу прибрати за допомогою сухої ганчірки або розчинника.
 • Для зняття плям після клеїть речовини використовуйте спеціальні розчинники, але перед цим краще перевірити їх на шматочку від будівельного матеріалу, щоб не зіпсувати те місце, де знаходиться пляма від рідкого клею.
 • Щоб видалити рідкі цвяхи з шкіряної поверхні, потрібно використовувати вазелін або рослинне масло. Для цього на невелику ганчірочку вилити масло і потерти пляму, потім це місце помити теплою водичкою.

Ознайомившись докладно з статтею, ви тепер знаєте, як зняти рідкі цвяхи і позбутися від неестетичних плям на поверхні. Після того як ви позбудетеся від всіх слідів нещодавно проведеного ремонту, ваша квартира стане затишною і чистою, і можна сміливо розставляти меблі, предмети декору і вішати штори.