Як встановити жалюзі на пластикові вікна?

 
 Как установить жалюзи на пластиковые окна?

Після установки пластикових вікон, було б непогано обзавестися жалюзі. Якщо це сталося, то установка жалюзі на пластикове вікно, дуже навіть просто може бути виконана самостійно.
Пластикові вікна – це найвірніший спосіб позбавлення від шуму, холоду і всього іншого. Але якщо в пару до них приставити ще й жалюзі, то вийде дуже якісна захист ще і від зайвого світла і поглядів, що актуально для мешканців першого поверху. Для багатьох установка жалюзі на пластикове вікно є непосильною справою, оскільки може здатися, що самостійно таку роботу виконати неможливо. Тим не менш, враховуючи наявність декількох способів кріплення цієї системи, дуже навіть можливо, що з подібним завданням впорається навіть новачок.

Які бувають жалюзі і способи їх кріплення?

На даний момент розрізняють три види жалюзі, а також є стільки ж способів їх кріплення. Кожен зможе собі придбати жалюзі наступних різновидів:

 • Вертикальні;
 • Горизонтальні;
 • Рулонні.
 • Ну а кріпити їх можна самими різними способами, які зводяться до трьох основних методів:

 • Кріплення за допомогою шурупів;
 • Кріплення з використанням затискачів;
 • Кріплення із застосуванням самоклеючої стрічки.
 • Звичайно ж, можна ще розподілити способи кріплення безпосередньо по поверхнях, але тут все досить просто, адже закріплювати можна тільки до стелі, стінах або ж самій рамі. З цим ми розібралися і тепер настав час з’ясувати, які ж дії потрібно виконувати, щоб якісно закріпити жалюзі на пластиковому вікні. Але перш за все дізнаємося, які жалюзі де краще всього застосовувати.

  Застосування різних видів жалюзі

  В даному випадку все досить просто, адже відштовхуватися потрібно конкретно від того, для яких приміщень призначений той або інший вид жалюзі. Для офісних приміщень найбільш розумним вибором будуть жалюзі вертикального типу, і тут вони кріпляться на стелю, хоча і стіна не є винятком. А ось горизонтальні вже в самий раз застосовувати вдома, адже вони вміють у великому діапазоні коригувати потрапляє в кімнату світло, а також, вони дуже навіть добре доповнюються шторами та іншим. А ось рулонні жалюзі на пластикові вікна, в свою чергу, мають більше декоративного значення, адже на них наносять малюнки, так що в спальні вони зможуть виглядати ідеально.

  Монтаж жалюзі

  Варто відзначити, що вертикальні жалюзі, в будь-якому випадку закривати весь проріз вікна, але якщо потрібно прикрити лише скло, то спочатку задумайтеся про придбання іншого виду жалюзі. Для кріплення, якщо використовуються саморізи, потрібно в першу чергу зробити отвори. Буде це стіна або стеля – визначається вже сам майстер. В отвори вставляють дюбелі, потім кронштейни, і конструкція закріплюється – власне нічого складного. Ясна річ, що для рівних робіт, потрібно буде наносити розмітку, інакше отвори можна виконати на різних рівнях.

  Трохи складніше справа йде з монтажем жалюзі на раму, оскільки тут потрібно працювати дуже акуратно, точно знаючи, в якому місці можна свердлити отвори. Щоб не зіпсувати склопакет, чітко розбираємося з тим, де отвору не зачеплять основне полотно. Приставивши до потрібного місця кронштейн – робимо розмітку для отворів. Після цього, виконавши роботу по свердлінню, можна закріплювати кронштейни стандартним способом. До всього іншого, установка жалюзі на вікна може бути виконана взагалі без свердління. Для цих цілей використовується не тільки самоклеюча стрічка, але ще й затиски, як варіант. В такому випадку конструкція встановлюється саме на них.

  Висновок

  Монтаж жалюзі – це не дуже складне завдання, заради якого варто звертатися до фахівців. Найголовніше, проявитися трохи точності і не поспішати, тоді все вийде. Часто задається питанням, як установка жалюзі на вікна може бути виконана самостійно, ми розібралися, але найголовніше тут те, що для будь-якого майстра є кілька варіантів виконання роботи, так що кожен знайде ідеальну можливість саме для себе.

  Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні