Як встановити мансардні вікна власноруч

 
 Как установить мансардные окна собственноручно

Вікна, призначені для мансарди, встановлюються відповідно до визначеної інструкції. Але, слідуючи правилам інструкції, треба постійно перевіряти, наскільки якісно дана установка здійснюється. Адже це дуже важливо, в іншому випадку, можливо рясне протікання даху. Ще бувають ситуації, коли, в ході власноручним установки, багато хто допускають грубі помилки, і від’ємний результат. І щоб не допустити неякісної установки вікон для мансардного приміщення, перш за все, треба ознайомитися з окремими її нюансами.

Яким чином здійснити правильну установку вікна, призначеного для мансарди?

Як вже було сказано, для цього необхідно слідувати рекомендаціям, деякі з них надані нижче:

1. Насамперед пам’ятайте про те, що це своєрідне вікно прикріплюється до спеціальної кроквяної системі (вона складається з вертикально розташованих кроквяних балок), але не до решетування, як багато хто вважає.

2. Якщо пристрій кроквяної системи має поперечними балками розташованими горизонтально, то низ вікна краще всього розташувати на них. Можна також помістити їх на рейки обрешітки.

3. Проміжок, наявний між кроквами і віконною коробкою повинен складати не менше, ніж 3 сантиметри з будь-якого боку. Зазначений проміжок може знадобитися в процесі вирівнювання вікна.

4. Для того, щоб полегшити монтаж, роблять наступний крок: під нижньою стороною вікна, ближче до кроквяної системі встановлюють балку в горизонтальному порядку.

5. Здійснення монтажу вікна для мансардного приміщення. За допомогою рівня вирівнюється нижня сторона вікна, і прикручуються саморізами куточки (саморізи повинні бути присутніми в наборі). До речі, куточки не варто закручувати до самого кінця.

6. Довжина всього вікна вирівнюється до положення, паралельного наявними кроквах, і після закручуються саморізи в поздовжніх отворах. Закручувати до підстави теж не потрібно, щоб потім була можливість регулювання віконної коробки.

7. Коли вікно вже може триматися самостійно, вирівнюється його положення. Це робиться таким способом, щоб виходив однаковий проміжок між кроквами і рамою зі всіх сторін.

8. Коли відбудеться завершальне регулювання і перевірка, то можна закрутити болти до підстави.

9. Вкладання ресурсу для забезпечення гідроізоляції. Це ресурс зобов’язаний оточувати раму вікна, захоплюючи, в тому числі, і боковини. Послідовність укладання рухається знизу і до верху. Спочатку низ ресурсу роблять відповідним рамі, тобто, здійснюють підгонку, а у виступах з боків роблять невеликий надріз, для того, щоб їх підігнати до даху. Потім додають ізоляційні бічні листи так, щоб вони заходили на рами. Частини, які виступають зверху і знизу надрізають і заводять під ізоляційний нижній лист і на боки коробки. Укладання верхнього листка відбувається подібно нижнього аркуша, але зверху боковин. В результаті, зони накладання ізоляції прикручуються за допомогою саморізів.

10. Якщо ви володієте профільної дахом, то перед тим, як почати встановлювати оклади під вікном, необхідно прибути тоненьку рейку. Це робиться для того, щоб прикріпити потім до неї гофрований м’який фартух, плавно прилеглий до профілю. Рейка, при цьому, розташовується в проміжку 10см від низу коробки і лягає на боки ще на 30см.

11. Процес встановлення окладів. Перед тим, як приступить до даного процесу, слід запам’ятати одне важливе правило: у разі фіксування окладів засувками, засувками або клямерами, додаткові кріплення у вигляді саморізів або цвяхів, не знадобляться. Дія проводиться подібно до дії з ізоляцією: монтують оклад нижній і надягають на нього фіксуючу накладку. Здійснюють їх повне закріплення в отвори, використовуючи саморізи. Бокові сторони окладу прибивають цвяхами до рами. Самі оклади вставляють до упору в оклад нижній і прибивають цвяхами до вікна, а також до крокв або обрешітки, використовуючи клямери. Якщо дах є плоска або м’яка, то боки окладів можна трохи прим’яти – тоді не потрібно буде піднімати покрівельний ресурс. Перед окладом верхній частині встановлюються накладки на вікно – вони прикручуються крізь отвори саморізами. Установка окладу проводиться досить просто: по боках здійснюється прикручування саморізами до вікна, і клямерами — кріплення до решетування.

12. У випадку з м’якою або плоским дахом проводиться укладання на оклад лише при використанні бітумних ресурсів. Профільна дах загортається на боки таким чином, що виходить завершальна верхня дуга.

13. Стикування окладу з покрівельним ресурсом необхідно ізолювати, вживаючи герметик, який міститься в наборі, або ж іншу клеючу стрічку.

14. Після того, як встановлена коробка, надівається зверху стулка. Якщо вікно є глухим, то накладається склопакет.

15. Утеплюють вікно з його внутрішньої частини, при цьому утеплювач розміщують відповідно периметру і ззовні закривають теплоізоляційним фольгованим шаром, щоб захистити від конденсату. Там де є укоси, також кладеться утеплювач.

16. Утеплювач забезпечують паровий ізоляцією. Її кінці володіють засувками, призначеними для кріплення до вікна. У зонах, де відходить пароізоляційний фартух, робляться додаткові кріплення герметиком або саморізами.

 
 Как установить мансардные окна собственноручно

Якщо знімалася рама, то наприкінці її слід просто закріпити на місце. Поворотний шарнір рами володіє спеціальною кнопкою-фіксатором. Дана кнопка автоматично замкнулася, коли закриється вікно.

В більшості випадків в мансардному вікні здійснюється установка чорнових укосів, які потім ховаються під загальною обробкою приміщення. Змайструвати такого роду укоси не становить особливої праці. Для цього необхідно зробити розмітку ширини, довжини, а також, кутів, для бокового і верхнього укосів.

У випадку з мансардами трикутного типу, відкоси влаштовують так, щоб нижній укіс був спрямований вниз у вертикальному положенні, а верхній укіс – в горизонтальному положенні. Мансарди з наявністю ламаних дахів не потребують сильних укосах.

Не слід забувати про те, що мансардне вікно передбачає присутність під ним опалювального обладнання.

І ще, треба мати на увазі, що методи укладання мансардних вікон безпосередньо залежать від виробника.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні