Як взяти кредит готівкою, щоб не переплачувати

 
 Как взять кредит наличными, чтобы не переплачивать

Сьогодні взяти кредит готівкою можна в будь-якому банку і не важливо на які цілі планує витратити гроші клієнт. Складніше вибрати фінансова установа, яка пропонує вигідні умови. У деяких банках ставка за кредитом може досягати 90 %, тому щоб не переплачувати, необхідно уважно поставитися до вибору банку.

Фінансові установи регулярно рекламують свої послуги, пропонуючи низькі процентні ставки і вигідні умови. Але на практиці обіцянки не відповідають дійсності і клієнтів чекає серйозне розчарування. Якщо клієнту потрібна велика сума, фахівці не радять брати швидкі кредити. Що ще потрібно враховувати при оформленні кредиту готівкою, далі розглянемо більш докладно.

Розмір процентної ставки

Не варто вірити пропозиціям, у яких обіцяють дати кредит готівкою харків без відсотків під 0,001% в рік. Швидше за все, це чергова рекламна виверт, щоб залучити нових клієнтів. На практиці процентна ставка може досягати 80 %, і клієнт ризикує потрапити в боргову яму.

Щоб подібних ситуацій не виникало, спілкування з менеджером потрібно починати з точних розрахунків. Необхідно попросити детальну роздруківку, в якій розписані всі умови кредитування і точна сума переплати. Якщо менеджер відмовляється надати такий документ, то краще звернутися в інший банк.

Приховані комісії

Якщо уважно вивчити договір, то крім основних відсотків за кредитом, можна знайти і ряд інших, прихованих умов, які невигідні для клієнта. Банк може нараховувати відсотки на всю суму кредиту, а не на залишок боргу, або брати комісію за обслуговування рахунку. Всі ці деталі потрібно уточнювати, щоб вигідно оформити кредит.

Підписувати договір потрібно тільки в тому випадку, коли фінансова установа готова проконсультувати вас з усіх питань і надає докладні роздруківки, з усіма процентними ставками і кінцевою сумою. В іншому випадку від угоди краще відразу відмовитися, бо умови можуть бути невигідними.

Нарахування штрафів

Окремо варто уточнити розмір штрафних відсотків, які нараховують за несвоєчасне погашення кредиту. Іноді сума за один прострочений день може дорівнювати щомісячного платежу, тому не варто ризикувати.

Необхідно дізнаватися, як нараховують штраф. Якщо він списується автоматично з рахунку, то виплачувати кредит доведеться дуже довго. Перечитуючи договір на цей пункт варто звернути особливу увагу. У договорі повинно бути чітко прописано, в які терміни клієнт зобов’язується сплачувати щомісячний платіж, і що буде якщо оплата пройшла із запізненням.

Способи погашення кредиту

Крім основних умов за кредитом, важливо дізнаватися способи його погашення і вартість оплати. У деяких банках при погашенні боргу додатково знімають невелику комісію, в інших – послуга безкоштовна, якщо клієнт вчасно вносить платіж.

Крім того, потрібно дізнаватися чи можна платити борг через термінали, або на пошті, бо тут платіж проходить з невеликим запізненням і можна наразитися на штрафні санкції. Якщо банк пропонує платити тільки у відділенні і нараховує штрафи у перший же день прострочення, краще пошукати іншу фінансову установу, з більш лояльними умовами.

Клієнти часто оформляють швидкі кредити і вважають, що це єдина, найбільш доступна для них банківська послуга. Насправді, якщо уважно вивчити пропозиції різних банків, можна знайти безліч альтернативних варіантів. Головне, уважно вивчати умови кредитної програми, дізнаватися пропозиції в різних банках, щоб знайти більш вигідний для себе варіант.

 

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні