Як усунути тріщину на вікні?

 
 Как устранить трещину на окне?

Далеко не у всіх сучасних квартирах встановлені пластикові вікна. На відміну від пластику, на склі утворюються тріщини і відколи. Невеликі пошкодження на скляній поверхні вікон можна закрити власними руками. Зробити це не дуже складно, зате після такого ремонту тріщина буде надійно усунена мінімум на 2-3 роки. Відреставрована вікно буде не страшно мити водою, крім того вікно буде виглядати досить естетично.

Які матеріали знадобляться для того, щоб усунути тріщину?

Для самостійної реставрації скла знадобляться наступні предмети: миючий засіб для скла, вода, невелике відро, пензлик, ацетон, ватяний диск, х/б ганчірка, медичний шприц, безбарвний лак і силіконовий клей.

Підготовчі роботи

Перед тим як приступати безпосередньо до усунення тріщини, необхідно підготувати прозору поверхню вікна. Для цього знадобиться миючий засіб, відро і ганчірку. Мильним розчином потрібно вимити скло з обох сторін, потім обполоснути його чистою водою. Діяти треба дуже обережно, тому що скло в тому місці, де воно луснуло, можна легко порізатися.

Вікно слід акуратно витерти сухою чистою ганчіркою і залишити на деякий час до повного висихання. Дуже важливо, щоб місце, де скло дало тріщину, стало абсолютно сухим.

Потім слід знежирити тріщину. Зробити це можна за допомогою ватного диска або палички, попередньо змочивши їх у розчині ацетону. Не варто користуватися бавовняною тканиною, так як вона може залишити дрібні ворсинки.

Заклеювання тріщини

Тепер необхідно взяти силіконовий клей і заповнити їм шприц. Склеювальний склад повільно вводитися в область дефекту на скляній поверхні. Деякі сучасні тюбики з клеєм забезпечені насадкою. Якщо її розмір дає можливість заповнити тріщину, то використовувати шприц немає необхідності. Дуже важливо вводити клей не поспішаючи. Це необхідно для того, щоб він рівномірно заповнив всю тріщину.  
 Как устранить трещину на окне?

Після проведення реставраційних заходів необхідно почекати близько 12 годин. Потім місце колишнього відколу можна обробити прозорим лаком. Зробити це потрібно з обох сторін скла. Зручно наносити Лак тоненьким пензликом.

Поради

Всі відновлювальні роботи краще проводити в респіраторі і рукавицях. Бажано, щоб ацетон, клей не потрапили на шкіру рук.

Якщо вдома відсутня ацетон, але є рідина для зняття лаку, то її також можна з успіхом використовувати для знежирення тріщини.

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні