Як утеплити пластикові вікна без спеціалізованої допомоги

 
 Как утеплить пластиковые окна без специализированной помощи

Бажано займатися утепленням вікон ще на етапі монтажу, таким чином ви уникнете зайвих витрат і проблем у подальшому. Тому необхідно щоб монтаж здійснювали кваліфіковані фахівці. Процес утеплення пластикових вікон досить нескладна процедура. Це може виникнути при якісному монтажі зробленим вами або непрофесійної бригадою монтажників. При усадці будинку теж може виникнути потреба утеплення вікон. Тому необхідно знати всі правила і способи утеплення перед початком робіт, щоб в подальшому не виникала ця проблема.

Якщо ви правильно зробите утеплення, то ви, можливо, повністю виправте помилки, допущені при установці вікон. Бажано виробляти утеплення в теплу і суху погоду, а що стосується щілин з яких віє холод, краще їх виявити при прохолодну та вітряну погоду, так як таку погоду це можна зробити набагато простіше. Починати слід з оцінки складності роботи, проблеми й вибору матеріалу. Важливо пам’ятати, що повна герметизація усуває потоки холоду в будинок, але може утворити почорніння і вогкість на вікнах, а також вікна можуть почати потіти і плакати.

У будь-якому випадку вікна необхідно утеплювати.

У разі якщо пластикові вікна встановлені добре, то поштовхом до утеплення може бути пошкодження резинного ущільнювача від частого відкривання стулки (він втрачає власну пружність і стиснутим варіанті пропускає надлишки прохолодного повітря).

В цьому випадку його необхідно просто замінити на новий.
У разі якщо дме з-під підвіконня або щілини між вікном і підвіконням, то утеплення всередині не врятує ситуацію. Знадобитися утеплити щілину з зовні.

Утеплення укосів

Можливо холод відбувається виникла щілини на стику рами і укосу. Найчастіше це результат не правильного монтажу вікон. У деяких випадках дме з тієї причини, що між укосом і вікном є невелика щілина.
Усунути такі щілини при нерівних укосах (часто це відбувається при осіданні будинку) можливо за допомогою вирівнювання по засобом демонтажу, а потім знову зробити якісний монтаж вікон. Бажано щоб цими роботами займалися кваліфіковані спеціалісти. А для утеплення укосів зараз існує безліч матеріалів, наприклад, утеплювальні плити з гіпсокартону, мінеральної вати, пінополіуретану і багато інших. По своїй суті це будівельні утеплювачі тільки трохи тонше.

 
 Как утеплить пластиковые окна без специализированной помощи

Після того як ви придбаєте необхідні матеріали їх потрібно буде обрізати до необхідного розміру і підкладе під укіс при монтажі. Бажано перед установкою пройтися герметиків в області стику віконної рами і укосу, для більш якісної герметизації.

З зовнішніми укосами виконайте теж саме. Тільки після утеплення знадобитися силікон для зовнішніх швів, для непроникності вологи.

Утеплення віконної рами

Віконну раму можна утепляти залишками утеплювача після укосів. Застосовуйте це якщо у вас йде холод від закритої стулки або кватирки. Для утеплення просто виріжте з необхідним розміром утеплювач і встановіть його по внутрішньому периметру рами. Спочатку краще покласти утеплювач і прикрити стулки. Якщо закривається добре, так само, як і без утеплювача можна приклеїти утеплювач герметиків.Ще один аспект, через вікно якого здатний впускати холод – це заглиблення, щілини в склопакеті. Для усунення цієї неполадки краще застосувати заміну склопакета. Щоб виявити проблему помийте вікно і тут же насухо витріть його. Бувають випадки, коли при осіданні будинку тріщини з’являються в пластиці, тому краще і його вимити і витерти, щоб виявити проблемні місця.

Якщо відчутна прохолода від підвіконня, коли проводите під ним рукою, то якщо є монтажна піна її потрібно видалити. Потім обробити стики герметиків, а потім знову залити монтажною піною. Таким чином ви справите герметизацію на стиках.

Якщо все виконайте правильно, то всі проблеми будуть усунені на довго і більше вас не потурбують.
Сподіваємося, що всі способи допоможуть вам вирішити проблеми й зберегти тепло в будинку на довго і більше проблема холоду вас не буде турбувати.

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні