Як з’єднувати лінолеуму з ламінатом

Пол, покритий лінолеумом, є досить популярним серед покупців, так як цей матеріал легко чистити, а використовувати його можна тривалий час. Його ціна – також досить демократична порівняно з іншими варіантами створення поверхні. Але все ж це підлогове покриття має деякі проблеми при експлуатації: полотна лінолеуму роз’єднуються, що призводить до їх піднімання, саме тому досить раціонально поєднувати кілька типів матеріалів, наприклад, лінолеум і ламінат. Але як поєднати ламінат і лінолеум, при цьому не пошкодивши ні один, ні інший матеріал підлогового покриття?

Как соединять линолеума с ламинатом Как соединять линолеума с ламинатом Как соединять линолеума с ламинатом Планки, які використовуються для стикування різних покриттів

Виготовляємо стик

Як стикувати ламінат і лінолеум, які типи планок можна для цього використовувати? Порожные планки для з’єднання стиків найчастіше застосовуються в зоні порога, так як ними можна легко заховати торець підлогового матеріалу, а також додатково зафіксувати. Якщо бічна сторона досить товста, можна застосовувати декоративний кут.

Яку роль в процесі з’єднання покриття грають з’єднувальні планки і порожные, з чого їх роблять? З’єднувальні планки не тільки служать фіксаторами в зоні стиків підлогових поверхонь – вони також можуть виконувати функцію дизайнерської декорації. Варіантів стикувальних матеріалів досить багато – їх виготовляють у різних стилях від імітації золота до дерева, коло вибору досить широкий.

Варіанти матеріалу для виготовлення

Їх роблять з алюмінію, пластику (ламінованого). Анодовані з алюмінію більш стійки у використанні на вході, ніж ламіновані.

Пластикові не користуються високою популярністю серед споживачів у зв’язку з тим, що вони піддаються стирання, мають більш низький рівень міцності в порівнянні з алюмінієвими.

Как соединять линолеума с ламинатом Как соединять линолеума с ламинатом Пластикові планки

Найбільш стійкими є планки для стиків з латуні. Звичайно ж, і ціна у них дещо вище, ніж алюмінієвих або пластикових. Застосовувати цей вид не завжди можна, так як їх не декорують, вони залишаються такого ж виду, як і сама латунь, колір і вигляд не міняють, однак треба пам’ятати, що вони тьмяніють.

Як можна зафіксувати стикувальну смугу?

Для цього потрібно взяти шурупи, якими слід прикрутити її до підлоги. Кріплення можна зробити потайним способом без використання шурупів – це можливо в тому випадку, якщо на тильній стороні смуги знаходиться спеціальний паз, в якому шуруп можна зафіксувати за протилежний боку.

Крім фіксації за допомогою шурупів можна розглянути варіант кріплення з використанням клею, якщо ваш підлога виконана з плитки.

Відео про те, як з’єднувати лінолеуму з ламінатом

Таким чином, поєднання підлогових покриттів може бути цілком гармонійним, якщо ви підберете подібні стилі і відповідний дизайн. З’єднання поверхонь також не складе труднощів, якщо використовувати при цьому сполучні смуги, яких існує досить велика кількість варіантів.