Як закрити щілини в дерев’яній підлозі

Дерев’яні підлоги ― це престижна класика, перевірена часом. Тисячоліттями люди використовували дерево як основний будівельний матеріал, тому говорити про його переваги немає необхідності. Дерев’яні підлоги були дуже популярні в усьому світі до появи сучасних матеріалів начебто лінолеуму. При цьому дерев’яну підлогу завжди був символом вишуканості і розкоші. Крім того, навіть у наш час дерев’яна підлога залишається вірною ознакою гарного смаку.

Как заделать щели в деревянном полу Как заделать щели в деревянном полу Как заделать щели в деревянном полу Якщо у підлозі утворилася щілина, її потрібно негайно закрити

Власне тепер приступаємо до вирішення питання, як закрити щілини в дерев’яних підлогах. Завчасно приготуємо суміш, яку будемо використовувати в цілях виправлення всіх знайдених недоліків.

Щоб грамотно закласти щілини, скористайтеся однією з найефективніших сумішей. Цей «рецепт» недарма користується заслуженою популярністю навіть серед сучасних будівельників. Він перевірений часом, з його допомогою можна швидко вирішити проблему щілин.

При цьому він легкий і простий: змішайте стандартний гіпс з якісними тирсою, а отриману масу залийте звичайною водою. Тепер все, що вам залишається, довести отриману нехитру суміш до стану однорідності, щоб тирса не виглядали і не стирчали потім просто з підлоги.

У результаті всіх описаних маніпуляцій у вас вийде розчин, що нагадує сметану по консистенції. Ця густа суміш якраз і допоможе вирішити проблему.

Коли ви приступите до безпосереднього заделыванию утворилися щілин ні в якому разі не економте приготовану суміш. Від цього безпосередньо залежить результат, який ви отримаєте в результаті. Якщо ваші щілини ще не сильно запущені, тобто вони не дуже широкі, ви цілком зможете обійтися тільки сумішшю.

Как заделать щели в деревянном полу Как заделать щели в деревянном полу Після закладення швів дерев’яну підлогу можна зміцнити класичної емаллю

Однак якщо ви пізно почали вирішувати цю проблему, і до цього часу щілини стали широкими і глибокими, вам доведеться додати до них вставки з дерева або засипати їх якісними дрібними тирсою. Такі щілини теж потрібно залити приготовленою раніше сумішшю.

Щоб результат був довговічним і якісним, використовуйте перевірені часом і чужим досвідом хитрощі.

Після того як ви впоралися з зароблянням щілин у ваших підлогах, нанесіть на підлогу масляну фарбу, дуже дрібну штукатурку або класичну емаль.

Такий варіант послужить додатковим зміцненням для підлог, і буде служити вам високою гарантією того, що ця проблема з вами більше не трапиться.

Чи є альтернатива?

Природно, описаний вище спосіб не є єдино можливим. Тим більше далеко не кожен господар захоче возитися з приготуванням спеціальної суміші і пошуком складових для неї. Тому багато майстри звертаються до альтернативного варіанту ― монтажної піні. Цей будівельний матеріал гарантує вам такий самий довговічний і міцний результат, а найголовніше ― дуже швидкий і економний.

Поради наостанок

Щоб проблема щілин не турбувала вас в майбутньому, потрібно подбати про її запобігання вже зараз. Звертайте увагу на те, як ви експлуатуєте підлогу в будинку. Бережіть його від сильних ушкоджень ― це дозволить вам уберегти його від різного роду негараздів. Важливим буде і підтримання стабільного мікроклімату в приміщенні, тобто вологість на рівні 40-60%.