Як заощадити на ремонті?

 
 Как сэкономить на ремонте?

Скільки у світі людей люблять ремонт? Напевно, тільки ті, хто за це отримує гроші. Для всіх інших ремонт це тривале і дороге справа. Але існує багато способів зробити ремонт економічно, швидко і без особливих нервових стресів. Ми розповімо вам про невеликі секрети економічного ремонту. Сподіваємося, що вони допоможуть вам.

1. Чітко уявляти собі свою мету. Сядьте і запишіть (намалюйте) те, що ви хочете отримати в результаті. Порадьтеся з друзями, які вже пройшли цей шлях. Попросіть допомоги у дизайнерів або будівельників.

2. Складіть план роботи. Причому план повинен бути детальним. Наприклад, пункт «поклеїти шпалери» повинен бути записаний в наступному вигляді:

1) Обдерти старі шпалери

2) Винести сміття

3) Прошпаклювати стіни

4) Затерти від розлучень шпаклівки

5) Прогрунтувати

6) Наклеїти багети (за необхідності)

7) Наклеїти шпалери

 
 Как сэкономить на ремонте?

Детальний план допоможе вам зорієнтуватися в витратах, у часі і в необхідності запрошувати фахівців. Коли ви бачите обсяг роботи, то зможете координувати свої дії. Точні розцінки на ремонт ви завжди зможете дізнатися на цій сторінці.

3. Складання списку матеріалів та їх кількості. Пам’ятайте, на кожній упаковці є маркування із зазначеною кількістю матеріалу, і завдяки цьому ви зможете розрахувати скільки конкретно того чи іншого речовини вам знадобиться. Підрахувати точну кількість, додайте до нього ще 15% як додаткові витрати. Тому що дуже часто бувають зміни цін брак потрібного вам матеріалу.

4. Якщо ви робите ремонт не самі, то цей пункт називається «Знайдіть підрядника». Ви можете знайти його через друзів або самостійно, або з допомогою якоїсь фірми. Пам’ятає лише, що економити на якісній роботі не варто. Але кошторис, складений підрядником перегляньте і обговоріть.

5. Вашу увагу має бути звернено на такі пункти договору: ціна, обсяг роботи, терміни виконання та якість. Якщо немає підрядника, і ви працюєте з бригадою, повинен бути головний, з яким ви будете вести діалог, перевіряти і розплачуватися. А якщо щось і висувати претензії. Всю роботу ретельно розписуйте, вказуючи при цьому штрафи за прострочення, псування матеріалів або неякісну роботу.

Наймаючи робітників, ви не повинні повністю довіряти їм всю роботу не контролюючи при цьому процес. Ви повинні брати участь в ремонті, при цьому даючи робітникам виконувати їх обов’язки. Не соромтеся задавати питання і цікавитися тим, що відбувається. Перевіряйте якість роботи і слідкуйте за термінами, дуже часто звичайні роботи перетворюються в довгострокові ремонти.

Якщо у вас немає можливості особисто контролювати роботу, але ви не хочете втратити свої гроші, найміть експерта, який буде контролювати процес і направляти його. Як правило, гроші, вкладені у професіоналів, виправдовують себе. Це стосується і будівельної бригади.

Ось кілька маленьких порад, які допоможуть вам отримати задоволення від ремонту і заощадити кошти. А це означає, що ремонт, з ненависного процесу принесе вам радість і комфорт по закінченні робіт.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні