Як зробити ідеальний ремонт і заощадити кошти?

 
 Как сделать идеальный ремонт и сэкономить средства?

Здавалося найскладніше позаду, квартира куплена і можна облаштовувати гніздечко. Однак для багатьох ремонт виявляється важким випробуванням. Розглянемо актуальні поради для тих, хто планує зробити такий ремонт та змінити або створити з нуля квартиру своєї мрії.

План робіт

Перш ніж розпочинати ремонтні роботи необхідно скласти дизайн-проект, або хоча б намалювати від руки приблизну розстановку меблів. Підібрати колірну гаму, навіть декор і текстиль. Важливо продумати кожну дрібницю, щоб потім гарний торшер не стояв без діла по причині відсутності розетки.

Більш того докладний структурований план скорочує час ремонту. Без нього постійно буде бажання відкласти роботи на потім, витратити гроші на інші потреби або здатися і довго плакати в недоробленому квартирі.

Що потрібно для складання плану?

Знадобиться багато паперу і докладний план квартири. Якщо в голові ще не сформувався ідеальний інтер’єр обов’язково наявність аналогів інтер’єрів, які найбільше подобаються власникам.

Заощадити кошти допоможе дизайнер. Він зможе підібрати стильний інтер’єр під бюджету замовника, правильно розрахувати всі матеріали. Однак варто вибирати людину, з якою вийшло «встановити контакт».

Також необхідно заміряти кожну кімнату і прописати перелік матеріалів та їх обсяги. Брати завжди краще з невеликим запасом. Тоді у випадку помилки або псування товару можна тут же виправити ситуацію.

Якщо квартира нова, то можна заощадити на:

  • заміну склопакетів;
  • стяжці підлоги;
  • першому шарі штукатурки.

Важливо!

Під час складання строків необхідно враховувати не тільки час на роботи, але і терміни висихання матеріалів.

Порядок виконання робіт

Перш ніж складати план важливо ознайомитися в якій черговості виконуються ремонтні роботи.

Брудні роботи

Проводиться перепланування, зняття старих покриттів, вирівнювання стін, прокладається звукоізоляція і утеплювач.

Електропроводка

Щоб не мучитися з подовжувачами розрахувати кількість розеток краще на самому початковому етапі. У ванній кімнаті необхідно встановити якісну проводку і подбати про безпеку. Це стосується і кухні. Пар від закипаючого чайника не повинен бити в розетку, це слід врахувати заздалегідь.

Установка сантехніки

У більшості новобудов і в старих квартирах вже є унітаз і ванна. Однак стандартні предмети зручності не мають особливих переваг перед сучасними душовими кабінами і розумними унітазами. Встановлюючи сантехніку важливо продумати всі водовідведення так, щоб у разі поломки можна було без особливих зусиль дотягнутися до труб. Інакше потім доведеться перевертати все ванну, щоб усунути протікання.

Обштукатурювання

Заздалегідь слід продумати період оштукатурювання стін. Щоб поки ті сохнуть, можна було проводити не брудні роботи, які не будуть пов’язані зі стінами.

Вирівнювання поверхонь

Жоден ремонт не буде виглядати дорого, якщо шпалери наклеєні на криві стіни, а ламінат здувся, з-за нерівного статі. Не можна недооцінювати цей етап.

Важливо!

Перевірити наливну підлогу можна з допомогою круглого кульки. Він покотиться в сторону ухилу, якщо такий є.

Нові вікна та двері

Тільки після формування всіх поверхонь можна встановлювати вікна та двері. Інакше відстань від підлоги до порогу може сильно зміниться.

Розетки

Попередньо в стінах залишаються отвори для розеток і вимикачів. Потім вони монтуються і закриваються заглушками якщо в будинку є діти.

Декор

Далі залишається найцікавіше. Різні плінтуса, лиштви, полички монтуються на етапі практично завершених ремонтних робіт.

Важливо!

Варильні і брудні роботи на балконі проводяться разом з іншими приміщеннями, але чистовий ремонт завжди залишається на крайній строк. Під час ремонту в квартирі балкон є відмінним робочим ділянкою де можна замішувати склади, зберігати штукатурку і шпалери. Так буде менше бруду і більше місця.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні