Який кондиціонер вибрати: рейтинг кращих кондиціонерів цього року

 
 Какой кондиционер выбрать: рейтинг лучших кондиционеров этого года

Асортимент кондиціонерів сьогодні величезний, тому природно виникає питання, як вибрати пристрій і якій моделі надати перевагу. Крім зовнішнього вигляду кондиціонера, його дизайну, фахівці рекомендують звертати увагу на потужність і комплектацію пристрою, а також наявність додаткових опцій. Важливо правильно вибрати тип кондиціонера, щоб пристрій справлялося з навантаженнями. Далі розглянемо більш докладно класифікацію сучасних кондиціонерів та правила їх вибору.

Якими бувають кондиціонери?

Всі сучасні побутові кондиціонери відрізняються потужністю і комплектацією. Для квартири і офісу досить кондиціонера потужністю до 8 кВт, пристрій цілком справляється зі своїми функціями і створює комфортний мікроклімат. Якщо потрібен кондиціонер для промислового складу, або заміського котеджу, варто придивитися до більш потужних моделей від 30 кВт.

Потужність деяких сучасних кондиціонерів може досягати 10 тисяч кВт. Такі пристрої використовують у промислових цілях, у великих торгових мережах та розважальних центрах. Купувати такий пристрій для квартири немає сенсу, тому відштовхуватися у виборі кондиціонера коштує від потреб власників і умов експлуатації пристроїв.

Виробники пропонують широкий модельний ряд кондиціонерів, в продажу є:

 • Теплові насоси.
 • Різні спліт-системи.
 • Касетні і мобільні кондиціонери.
 • Стельові і підлогові кондиціонери.

Кожне з цих пристроїв має свої особливості, які варто враховувати при покупці. Необхідно заздалегідь знайти місце для установки кондиціонера, поруч не повинно бути меблів і побутової техніки.

Як розрахувати потужність?

Комфортна атмосфера в приміщенні безпосередньо залежить від потужності кондиціонера. Не потрібно бути фахівцем, щоб самостійно розрахувати необхідну потужність. В середньому, на стандартну кімнату в 12 квадратів потрібно 1 кВт потужності. Але не варто забувати про знаходиться в приміщенні побутової техніки, тому пристрій беруть з невеликим запасом потужності.

Важливо враховувати особливості приміщення, кількість віконних і дверних прорізів, а також кількість мешканців, що проживають в квартирі. Для кінотеатру і ТЦ потрібні потужні, промислові пристрої.

Класифікація кондиціонерів

Умовно всі сучасні кондиціонери представлені на сайті arma-lux.com.ua ділять на кілька категорій, виробники пропонують:

 • Кондиціонери преміум-класу. Такі пристрої оснащені рядом додаткових функцій, зручні в експлуатації та мають стильний дизайн.
 • Кондиціонери середнього класу – це сучасні та практичні спліт-системи, які відмінно підходять для установки в квартирах і офісах. Стоять кондиціонери недорого і відмінно справляються зі своїми функціями.
 • Бюджетні кондиціонери – це старі, класичні моделі, з невеликою потужністю і слабкою продуктивністю.

Вибір моделі залежить від можливостей і потреб власників. Головне, щоб кондиціонер створював необхідну атмосферу.

Кращі кондиціонери цього року

Кращими кондиціонерами в сегменті преміум-класу можна вважати пристрої від компаній PANASONIC, Toshiba і MITSUBHI. Виробляється техніка з використанням найсучасніших технологій, продукція відрізняється високою якістю і надійністю. Коштують такі моделі дорожче аналогів, але враховуючи кількість додаткових опцій і зручність експлуатації, ціна цілком виправдана.

До кращих кондиціонерів середнього класу відносять продукцію компаній Samsung, Zanussi і Electrolux. Пристрої укомплектовані всім необхідним, мають привабливий дизайн і доступну собівартість.

Серед бюджетних моделей можна виділити кондиціонери від компаній Osaka, Leberg і Neoclima – це найдешевші і практичні моделі.

 

 

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні