Який краще пісок для штукатурки стін

 
 Какой лучше песок для штукатурки стен

Крім того, що штукатурка є дуже якісним матеріалом, потрібно розуміти, що суміш ще потрібно правильно приготувати — тільки тоді вийдуть видатні результати використання цього матеріалу. Дуже важливо розуміти, що абсолютно кожен матеріал, що є частиною штукатурки, дійсно має важливе значення, відіграє важливу роль у підсумковому результаті.

З чого складається штукатурний розчин

Почати варто з вивчення того, з чого взагалі складається штукатурний розчин. Пам’ятайте про те, що в ньому повинні бути речовини двох категорій:

  • в’яжуча речовина: до цієї категорії належить вапно, цемент, різноманітні комбінації інших елементів зі схожими властивостями. Все це замішується в різних пропорціях, залежно від поглядів спеціаліста або конкретної ситуації;
  • наповнювач: в якості цього матеріалу прийнято використовувати кам’яну крихту, а так само пісок.

Пам’ятайте і про те, що сучасне матеріалознавство не стоїть на одному місці, так що використовуються різноманітні цікаві добавки, які дозволяють доводити до досконалості ті чи інші властивості, які необхідні в конкретній ситуації.

Вибір піску для штукатурки

Що особливо цікаво, розібратися з іншими речовинами буде досить просто, тому що їх кількість строго нормована, а їх якість гарантована виробниками. З іншого боку, протягом великої кількості часу було дійсно складно розібратися з тим, який пісок буде краще для штукатурки. Тут одразу ж можна сказати про те, що для створення штукатурки абсолютно не годиться морський і річковий варіанти піску.

Ключовий недолік морського і річкового піску, який став основою для того, що його не варто використовувати в штукатурці, заснований на місцезнаходження цього матеріалу. Справа в тому, що сотнями і сотнями років піщинки терлися один об одного і змінювали форму під впливом води. В результаті цього вийшло так, що морський і річковий варіанти піску перестали представляти із себе багатокутні форми, гострі і чіпляються один за одного. Замість цього вони стали маленькими гладкими кульками, які не передбачають будь-якого зчеплення між собою та основою.

Тепер і вам стає очевидно, що для штукатурки стін потрібно купити пісок в Одесі з доставкою, який був здобутий в кар’єрах. Такий матеріал дозволить штукатурці отримати чудову міцність і адгезію. Крім цього, кар’єрний пісок коштує значно дешевше, що обов’язково потрібно віднести у незаперечні переваги матеріалу.

Приготування розчину для штукатурки

Почати варто з вапняного розчину, тому що він популярний і дійсно затребуваний. Мова йде про те, що така штукатурка буде заснована на характеристиках вапняного тесту. Зверніть увагу на те, що тут потрібен досить помірна кількість як води, так і піску. Для того, щоб отримати готовий розчин, потрібно взяти вапно і перемішати з водою — робити це гранично ретельно, тому що наявність грудок потім стане великою проблемою. Якщо говорити про сильні сторони даного розчину, який, після води і вапна, отримує різноманітні наповнювачі і доводиться до нормальної жирності, то він дуже добре підходить для дерев’яних і цегляних стін, в деяких випадках незамінний і для каменю.

Крім цього, обов’язково потрібно відзначити найбільш позитивні властивості цементного розчину. Цей варіант виявився найбільш популярним, тому що він добре підходить і для внутрішніх, і для зовнішніх робіт. Крім цього, саме цементний варіант б’є рекорди водостійкості, що має принципове значення. Важливість обраного піску тут теж доходить до межі.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні