Який масажний стіл краще: портативний або стаціонарний?

 
 Какой массажный стол предпочтительнее: портативный или стационарный?

Безумовно, стіл для масажу є прекрасним винаходом цивілізованих людей. Вони виконують свої функції та допомагають фахівцям в області косметології, медицині або доповнюють собою спортивні центри.

Так що крім масажу на ньому проводять різні процедури, навіть ті, які сприяють одужанню.

Сучасний ринок косметологічного обладнання дуже багатий і різноманітний, тому вибрати масажний стіл не так просто як здається з першого погляду. Як стверджують експерти в цій галузі, найбільш якісними моделями є масажні столи з Фінляндії. Також варто відзначити російських виробників, які практично не відстають від фінів. Ну і природно не обходиться і тут без китайців, їх столи найдешевші.

Далі спробуємо розібратися який масажний стіл краще: стаціонарний або складаний пропонований на сайті stol-stul.ru.

Стаціонарний масажний стіл

Дана категорія столів відрізняється хорошою стійкістю, більшою мірою безпечна на відміну від складного. Такий стіл буде чудово виглядати в салоні краси, косметологічному кабінеті або в медичному закладі. Крім того він буде чудовим помічником в будь-якому заході, також дана категорія столів може витримувати навантаження до 250 кг. Стіл складається з секцій, які можуть становити 10 і більше секцій і регулюються як вручну, так і за допомогою автоматики. Сучасний масажний стіл має виріз для обличчя, а також комплектується ящиками для різних речей.

Якщо ваш заклад відвідує велика кількість людей, то слід придбати стаціонарний якісний стіл, бо як дешевий варіант при інтенсивному використанні розсиплеться через кілька місяців, і доведеться знову витрачається на придбання іншого масажного столу.

Що відносно загального виду та естетичних якостей, то тут фантазія виробників безмежна. Можете підібрати будь-який матеріал, а також потрібний відтінок, який буде підходити до інтер’єру приміщення.

Негативну сторону в цьому питанні займає велику вагу такого столу, а це значить, що він не підходить для процедур, на які необхідно виїжджати.

Портативний стіл

Портативний стіл в народі називається «валіза», в більшості випадків, складається з трьох складних частин. Завдяки чому його можна складати і брати з собою на виїзний сеанс масажу. Такий масажний стіл є пересувним кабінетом приватного косметолога або масажиста. Він легко поміщається в багажнику будь-якого легкового автомобіля. Крім того збірка і розбирання такого столу займає менше 5 хвилин.

Також складаний масажний стіл цілком підійде для використання в комерційних установах з маленькою площею, і стаціонарний стіл недозволено з точки зору раціонального використання простору. До позитивних сторін даної моделі столу можна віднести те, що він не займає багато місця і здатний витримувати вагу людини до 150 кг.

Недолік складаного столу полягає в тому, що він абсолютно не підходить для користування їм у професійній комерційній сфері, не витримує інтенсивних навантажень. Крім того солідний салон краси такої купувати просто не буде, так як це не додає респектабельності.

Перед тим як купувати ту чи іншу модель масажного столу слід ознайомитися з гігієнічним сертифікатом, щоб його стандарти відповідали ГОСТам. Також не варто забувати про гарантійному та пост гарантійному обслуговуванні.

При правильному і належному догляді масажний стіл прослужить досить довгий час, після чого можна замінити обшивку і використовувати ще стільки ж. Вибір за вами.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні