Який матрац вибрати: кілька корисних рекомендацій

 
 Какой матрас выбрать: несколько полезных рекомендаций

Якісний сон – запорука гарного настрою і самопочуття, тому перед покупкою матраца варто задуматися. Вибір матраців сьогодні величезний, для їх виробництва використовують різні матеріали і наповнювачі. У такому асортименті природно виникає питання, яку модель вибрати. Щоб правильно підібрати матрац, який відповідає всім вимогам, далі розглянемо більш докладно популярні різновиди матраців.

Види матраців та їх особливості

Всі сучасні моделі матраців можна розділити на кілька основних категорій, виробники пропонують:

  • Пружні, безпружинні матраци. Модель користується великим попитом у тих, кому не подобається жорсткі підстави. У матраці немає пружин, а підстава заповнено міцним наповнювачем.
  • Пружинні матраци. Категорія представлена в асортименті. Є різні моделі з залежними і незалежними пружинними блоками, що відрізняються ступенем жорсткості.

Кожен з цих видів має свої особливості, тому перед тим як купити матрац в Києві варто більш детально ознайомитися з характеристиками матраців.

Матраци без пружин

В класичних моделях матраців використовували залежні пружинні блоки, або боннель. Сьогодні такі матраци не користуються особливою популярністю, тому що з’явилися більш сучасні аналоги з незалежними пружинами. Матраци з залежними пружинами зараз використовують тільки в недорогих меблів і кріслах.

У залежних пружинних блоках кожна пружина з’єднується між собою. Під тиском вони прогинаються, тому знижується ортопедичний ефект і служать матраци недовго. Поступово конструкція розтягується і деформується. Спати вдвох на такому матраці незручно, пружини прогинаються під вагою. Єдиний плюс таких матраців – недорога собівартість.

Матраци з незалежними пружинними блоками

Головна відмінність матраців в тому, що невеликі, бочкоподібні пружини не пов’язана між собою і знаходяться в роздільних чохлах. Саме чохли забезпечують цілісність конструкції.

Матраци з незалежними пружинами мають чимало переваг. Конструкція повністю повторює положення тіла, не деформується і служить довше. Якщо на ліжку спить дві людини, ніякого дискомфорту не виникає.

Матраци володіють вираженим ортопедичним ефектом і забезпечують нормальний, здоровий сон. Коштує така модель дорожче аналогів, але враховуючи переваги конструкції, ціна цілком виправдана. Незалежні пружини встановлені в більшості моделей ортопедичних матраців.

Вибір наповнювача

Наповнювач грає не менш важливу роль. Від обраного матеріалу залежить наскільки зручним і жорстким буде матрац. Сьогодні для виробництва матраців використовують різні наповнювачі, серед найбільш популярних матеріалів можна виділити:

  • Синтетичні наповнювачі: штучний латекс, поліуретан і поролон. Матеріали мають масу переваг і не викликають алергічних реакцій. Служать такі матраци довго, зберігаючи свої первісні властивості. Але при покупці потрібно враховувати товщину і якість наповнювача. Занадто тонка прошарок говорить про погану якість. Такий матрац дуже швидко втратить свою пружність і буде незручним в експлуатації.
  • Натуральні наповнювачі. До цієї категорії відносять матраци з койрой і натуральним латексом. Наповнювач підтримує оптимальне положення тіла і витримує великі навантаження. Але якщо є схильність до алергічних реакцій, від таких наповнювачів краще відмовитися.

У сучасних моделях ортопедичних матраців використовують спеціальні наповнювачі, такі як гель або матеріал меморифрм. Останній здатний запам’ятовувати положення тіла і гарантує повноцінний відпочинок.

 

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні