Яку вибрати камеру для відеоспостереження в будинку і на вулиці

 
 Какую выбрать камеру для видеонаблюдения в доме и на улице

Грамотно організована система відеоспостереження в кілька разів збільшує ступінь захисту території. Але потрібно знати які камери вибирати і де їх встановлювати, щоб система ефективно працювала. Широкий асортимент пристроїв ускладнює пошуки, тому багато власників не знають, яку вибрати камеру. Основні види камер відеоспостереження і критерії їх вибору, далі розглянемо більш докладно.

Параметри вибору камер відеоспостереження

Камера повинна забезпечувати хороший кут огляду і якісну картинку, щоб система повноцінно працювала і справлялася зі своїми основними функціями. Представлені камери в асортименті на сайті nadzor.ua, тому при покупці фахівці радять звертати увагу на:

  • Корпус камери. Вибирають цей параметр з урахуванням особливостей місця, де встановлюється камера. Для внутрішнього спостереження можна вибирати будь-яку вподобану модель. Але якщо потрібна камера на вулицю, потрібен надійний корпус з підігрівом і додатковим захистом від несприятливих факторів. Якщо в приміщенні занадто волого, купують водонепроникні камери, інакше пристрій дуже швидко вийде з ладу. Щоб ніхто навмисне не пошкодила камеру, можна встановити її в спеціальному захисному корпусі.
  • Фокусування, кут огляду камери. Кожна камера має свої особливості. Є пристрої з портретним, панорамним або наближеним зображенням, в яких зображення відображається по-різному. Краще купувати камери з невеликим кутом огляду, щоб отримати якісне зображення. Якщо ж потрібно стежити за великим приміщенням, то знадобиться більш потужна камера з максимальним кутом огляду. Залежить вибір камери і від відстані, на якому ведеться спостереження. Цей параметр впливає на чіткість картинки.
  • Особливості обладнання. Особливу увагу варто приділити чутливості камер, враховуючи освітлення на території або в будинку. Є камери, призначені для денного та нічного спостереження і це потрібно враховувати при покупці. Добре якщо в камері буде додаткова підсвічування, такі пристрої легше обслуговувати і працюють більш продуктивно. За день освітлення змінюється кілька разів, тому краще купувати пристрої з вбудованою опцією регулювання цього параметра.
  • Якість картинки і дозвіл камери. Якщо необхідно отримати чітке, деталізоване зображення об’єкта, необхідно купувати камери з великою роздільною здатністю. Не варто купувати застарілі аналогові пристрої, які вимагають додаткового обслуговування. Фахівці радять купувати сучасні цифрові камери, за допомогою яких можна легко стежити навіть за великими приміщеннями.

Важливо: Вибираючи камеру відеоспостереження, потрібно враховувати спосіб передачі сигналу. У сучасних моделях сигнал передається бездротовим способом, що багато в чому полегшує процес спостереження і монтаж обладнання.

  • Репутацію виробника. Важливим критерієм вважається і виробництво камер. Не варто купувати камери від невідомих виробників з сумнівною репутацією, які недавно на ринку. У продажу є декілька класів камер, які відрізняються характеристиками та собівартістю. Камери бізнес-класу вважаються оптимальним варіантом для зовнішнього та внутрішнього спостереження. Пристрої оснащені всім необхідним і передають якісну картинку, тому відмінно справляються з поставленими завданнями. Для спостереження за невеликою земельною ділянкою достатньо звичайної камери економ-класу.

Таким чином, з урахуванням перерахованих вище параметрів, можна придбати якісну камеру відеоспостереження для будь-якого об’єкта.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні