Калькулятор блоків та цегли для будівництва будинку, розрахунок блоків

Будь-яке будівництво неможливо без закупівель будматеріалів, значну частину яких становлять цеглу або блоки для зведення стін і перекриттів. Визначити точне їх кількість можна за допомогою розрахунку блоків на будинок калькулятором. Маються на увазі не звичайні лічильні машини або стандартні програми на мобільних телефонах, а спеціалізовані онлайн сервіси. Розглянемо, як застосовується калькулятор блоків для будівництва будинку при підрахунку матеріалів.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Інтерфейс онлайн калькулятора розрахунку цегли і будівельних блоків
Джерело hoga.nepusa.ru.net

На сайті сервісу потрібно заповнити поля з передбачуваними розмірами будови і габаритами блоків. Потім система зробить розрахунки і видасть порівняно точну кількість каменю, який знадобиться для зведення конструкції з вказаними розмірами.

Розрахунки безпосередньо залежать від використовуваного будівельного матеріалу. На даний момент використовуються два основних види – будівельні блоки та цегла.

Різновиди цегли

Цегла розрізняють за двома параметрами: склад суміші, яка використовувалася для виготовлення і ступінь наповнення. Комбінуючи ці два фактори можна отримати матеріал придатний для досягнення більшості завдань, пов’язаних зі зведенням стін.

Будівельна індустрія пропонує наступні варіанти:

Повнотіла керамічна. Завдяки відсутності порожнеч володіє високою вологостійкістю і не схильний до промерзання. Може використовуватися в конструкціях з високими механічними навантаженнями практично в будь-яких кліматичних умовах.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Цегла керамічна повнотіла
Джерело moscow.srbp.ru

Пустотілий керамічна цегла. Застосовується для зведення стін і простінків будь-яких типів будівель. У порівнянні з повнотілою володіє меншою масою і часто великими габаритами, що дозволяє дещо прискорити процес зведення стін. Крім того, порожнечі забезпечують більшу теплоізоляцію при незначній втраті в механічній міцності.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Цегла керамічний
Джерело stobninsk.ru

Силікатна. Основний матеріал для виготовлення – кварцовий пісок (90%). В якості сполучного використовують водний розчин вапна. Суміш пресують під значним тиском. Якість продукту залежить від чистоти матеріалу. У ньому повинні бути відсутніми глина, марганець і інші забруднюючі речовини. Більш теплий ніж керамічний. Використовують для зведення стін і простінків у тому числі для багатоповерхових будівель.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Цегла силікатна
Джерело bg.decorexpro.com

Клінкерна. Може бути повнотілою, так і пустотілою. Для його виготовлення застосовують спеціальні сорти глин, які відрізняються високою тугоплавкостью і малим вмістом сторонніх домішок (солей, крейди, деяких різновидів мінералів). Має порівняно високу вартість, тому його більше застосовують як облицювальний матеріал.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Цегла клінкерна в магазині
Джерело pronovostroy.ru

Гіперпресованна. Повнотіла цегла, виготовлений методом пресування під надмірно високим тиском. Складається на 90% з відсіву, бою черепашнику, мармуру, доломіту та інших мінералів, якими так багаті кар’єри, що розробляються відкритим способом. Решта 10% – цемент високої якості. Цегла частіше використовується для лицювальної кладки. Буває гладкий і з фактурою, що імітує дикий камінь.

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу проектування будинків. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Способи кладки цегли

Щоб калькулятор цегли для будівництва будинку правильно розрахував кількість цегли на будинок недостатньо знати його зовнішні габарити. Витрата пального може відрізнятися в залежності від кладки, яка буде використовуватися для спорудження стін.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Ширина стін залежно від кількості цеглин
Джерело hisa-druzina.blogspot.com

Кладка 0,5 цегли. Процес полягає в послідовному викладанні цегли уздовж його найбільшою площині. Перев’язка такої конструкції здійснюється розміщенням каменю в шаховому порядку.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Кладка в півцеглини
Джерело fasad-exp.ru

Кладка в 1 цеглу. В даному випадку цегла лягає поперек. Перев’язку роблять різними способами, але в основному – це комбінація поздовжнього і поперечного викладання.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Кладка в одну цеглину (фламандська перев’язка)
Джерело zagr.ru

Кладка в 1,5 цегли. Сумарна ширина конструкції дорівнює 1,5 довжини цегли. Перев’язка формується зміною положення поздовжнього ряду.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Кладка в півтора цегли
Джерело etokirpichi.ru

Кладка в 2 цегли. В цьому випадку камінь лягає поперемінно – ряд вздовж і в поперек. Сумарна ширина ряду дорівнює двом довжинам цегли.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Кладка в дві цеглини
Джерело rahada.ru

Кладка 2,5 цеглини. До двох поперечних рядах додається один поздовжній. Перев’язка здійснюється зміною місцезнаходження поздовжнього, а також за допомогою інших способів.

Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
Кладка в два з половиною цегли
Джерело besplatka.ua

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про розрахунок кількості цементу на куб бетону для фундаменту.

Розрахунок цегли на будинок: основні способи та особливості їх застосування

Важливим моментом при підрахунку необхідної кількості мурувального каменю є розчинні шви. Якщо робити обчислення використовуючи тільки габарити цегли різниця з реально необхідною кількістю може досягати 30%. Такий результат виходить з-за порівняно великих розмірів шва, щодо каменю.

Для розрахунків можна використовувати два способи:

 • До площі каменю потрібно додати товщину шва і отриманий результат помножити на загальну площу будівлі.
 • Обчислити кількість матеріалу, яка йде на куб конструкції. Потім провести розрахунки для кожного типу стін і простінків.
 • Другий варіант вважається набагато простіше і по точності не поступається першому. Крім вищеописаних способів можна використовувати онлайн калькулятор цегли для будівництва будинку.

  Відео опис

  Приклад розрахунок цегли дивіться у наступному відео:

  У будь-якому випадку потрібно зробити попередні розрахунки:

  • Розмір загальної площі стін і простінків з урахуванням товщини, яка повинна бути кратною розмірам цегли.
  • Площа всіх віконних і дверних прорізів.
  • Перерахувати площу стін з урахуванням прорізів.

  Якщо продовжити розрахунок вручну, потрібно обчислити обсяг для стін, перемноживши площа на бажану товщину конструкції. Потім отриманий результат розділити на обсяг цегли з розчинних швом.

  Які б не були ваші математичні здібності, розрахунки краще довіряти фахівцям, які на досвіді знають всі тонкощі роботи з каменем.

  Види блоків та їх застосування

  Застосування цегли доцільно далеко не у всіх випадках. Більшість сучасних малоповерхових будівель промислового і побутового призначення зводяться із стінних блоків. Попит на цей вид будівельного матеріалу викликав стрімке кількісне зростання його виробників, що послужило збільшення асортименту блочних виробів. Вибір настільки великий, що не існує будівельних завдань, які можна вирішити з їх допомогою. І для того, щоб зробити найбільш правильний розрахунок блоків на будівництво будинку калькулятор зажадає інформацію про вид і розміри матеріалу.

  Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
  Будинок з блоків з обхідним поверхом і мансардою
  Джерело megaidei.ru

  Стінові блоки бувають штучні і природні. Природні отримують шляхом розробки і додання необхідної форми таких породах, як вапняк, ракушняк, граніт. Штучні в свою чергу, розрізняють по матеріалам і технологіям, що застосовуються в процесі виготовлення. У сучасному будівництві великою популярністю користуються блоки на бетонній основі.

  Бетонні блоки. Склад суміші, що використовується для виготовлення, включає в себе цемент, пісок, відсів, щебінь. Деякі марки можуть бути посилені арматурою. Є монолітні варіанти і з порожнечами або технологічними отворами для прокладки комунікацій. Використовують для зведення стін і фундаментів.

  Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
  Стандартний бетонний блок
  Джерело judoippon.spb.ru

  Керамзитобетонні. Крім стандартних для бетону складових (пісок, цемент, відсів, щебінь) в нього додають легкий наповнювач – керамзит. Блоки виготовлені таким способом володіють високими теплоізоляційними якостями в порівнянні з бетонними варіантами. При цьому міцність керамзитобетону достатня для зведення двох або триповерхового будинку. Застосовують в основному для кладки зовнішніх стін, але може бути використаний і для простінків.

  Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
  Полегшені блоки з керамзитобетону
  Джерело selfhacker.net

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про онлайн розрахунок стрічкового фундаменту будинку.

  Полістиролбетонні. Як випливає з назви, в бетонну суміш цих блоків додають полістирол, а точніше кульки з полістиролу. В результаті продукт володіє меншою масою, більшою теплоізоляцією, але меншою міцністю. Незважаючи на це, деякі марки полістирольних блоків вважаються самонесучими і не мають обмеження по поверховості. Використовується для зовнішньої і внутрішньої кладки стін і простінків, а також як утеплювач.

  Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
  Полістиролбетонні блоки
  Джерело rutwi.ru

  Газосилікатні. Легкі неармовані блоки з пористого бетону. Виробляються у вигляді плит і каменів прямокутної форми. Процес буває двох видів: автоклавний і неавтоклавний. Вироби, виготовлені першим способом, володіють підвищеними характеристиками міцності. Використовують для зведення стін і простінків переважно житлових приміщень з висотою, що не перевищує трьох поверхів.

  Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
  Будівельні Блоки газосилікатні
  Джерело kamtehnopark.ru

  Пінобетонні. Пористі бетонні блоки, які володіють високими теплоізоляційними якостями і невеликою масою. По міцності значно поступаються бетону і тим більше залізобетону. Використовуються для зведення стін і простінків. Підлягає обов’язковій обробці для виключення контакту з вологою (через пористої структури пінобетон володіє високою гігроскопічністю).

  Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
  Блоки будівельні з пінобетону
  Джерело remontik.org

  Розрахунок кількості будівельних блоків

  Перед тим, як робити розрахунок блоків на будинок треба визначитися з проектом майбутньої будови. Важливо знати кількість дверей, вікон, довжину периметра і сумарну довжину простінків. Враховуючи те, що зовнішні стіни і простінки будуть виготовлені з різних матеріалів, дані їх габаритів треба рахувати окремо. Якщо всі ці дані будуть відомі точно, розрахунок кількості блоків для будівництва будинку калькулятор зробить найбільш наближене до реальних цифр.

  У результаті повинно вийти дві площі – зовнішніх стін і простінків (у разі використання блоків для фундаменту додасться ще одна). Отримати числові значення цих площ можна простим перемножуванням довжини і ширини. Остаточний результат буде ясний після вирахування площі дверних і віконних прорізів.

  Подальші розрахунки залежать від бажаної товщини елементів будови і блочного матеріалу, який передбачається використовувати.

  Калькулятор блоков и кирпича для строительства дома, расчет блоков
  Різновиди газобетонних блоків за розмірами
  Джерело remontik.org

  Онлайн калькулятор блоки для фундаменту

  Щоб дізнатися приблизну вартість фундаментів різних типів, скористайтеся наступним калькулятором:

  Технологія розрахунку кількості газосилікатних блоків

  Відео опис

  Приклад розрахунку блоків для газобетонного будинку в наступному відео:

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про розрахунок сайдинга.

  Висновок

  Самостійні підрахунки, а також обчислення будівельний калькулятор для розрахунку стін з блоків або цегли покажуть лише приблизну картину, для того, щоб хоча б трохи уявити майбутні витрати. Якщо справа стосується закупівлі матеріалу, його кількість має визначати фахівець. Інакше в кращому разі доведеться докуповувати, в гіршому – думати, куди подіти залишки.

  Оцінок 0