Карти розстрочки: плюси і мінуси

 
 Карты рассрочки: плюсы и минусы

Кредитні картки вже давно користуються попитом, багато звикли розраховуватися картками за покупки, а після повертати борг. Карти розстрочки поки такою популярністю не користуються, тому що клієнти не знають, чим вони відрізняються від кредитних карт і які дають переваги. Це відносно нова послуга, яку надають банки, тому є певна частка недовіри та сумнівів. Щоб розібратися в темі більш докладно, далі розглянемо особливості карт розстрочення та їх переваги.

Що таке карта розстрочки і в чому її особливості?

На відміну від кредитних карток, за користування якими нараховуються певні проценти, карта розстрочки дає можливість позичити суму на кілька місяців, без відсотків. Банки пропонують клієнтам оплатити покупки відразу і повернути суму протягом декількох місяців, не переплачуючи ні копійки.

Для клієнта карта розстрочки – це відмінна можливість здійснювати покупки без зволікань. Банк, у свою чергу, заробляє на комісіях, співпрацюючи торговими мережами, в яких ці покупки здійснюються. Навіть для магазинів є певна вигода, клієнти можуть купувати більше товарів, тому не варто чекати неприємностей, можна сміливо оформляти картку розстрочки на сайті topkartarassrochki.ru.

Що спільного між кредиткою і картою розстрочки?

Використовуючи карту розстрочки клієнт:

 • Отримує певну суму в борг, яку повинен повернути впродовж зазначеного періоду.
 • Виплачує суму за кілька місяців. Якщо борг не виплачується – застосовуватися санкції.

Це і є спільні риси кредиток і карт розстрочки. У будь-якому випадку гроші видають на час і їх треба вчасно повертати, тільки користуючись розстрочкою клієнт повертає рівно стільки, скільки брав у борг.

Чим відрізняються карти?

Якщо, користуючись картою розстрочки, клієнт за пару місяців виплачує ту суму, яку брав у борг у банку, то за кредиткою доведеться додатково сплатити проценти. Мають карти і інші відмінності:

 • Карти розстрочки поки не користуються особливою популярністю, тому не у всіх магазинах вийде ними скористатися. Потрібно уточнювати з якими магазинами у банку є домовленості.
 • Кредитка – це універсальна картка, якою можна розплачуватися за покупки скрізь. Якщо потрібні готівкові, можна просто зняти гроші з невеликим відсотком у найближчому банкоматі.
 • За користування карткою розстрочки комісія не нараховується, обслуговування кредитки обходиться власникам в кілька відсотків щомісяця.

Коли менеджер банку пропонує оформлення карти розстрочки потрібно відразу уточнювати:

 • Де можна скористатися картою, в яких магазинах.
 • Скільки коштує обслуговування.
 • Що буде якщо не виплатити борг вчасно.

Якщо картка видається безкоштовно, можна сміливо оформити карту і користуватися. Погашаючи борг вчасно переплачувати не доведеться.

Основні переваги розстрочки

Головний плюс будь-карти розстрочки – це можливість покупки товарів для будівництва. Користуючись картою власникові не доведеться чекати зарплати, можна придбати вподобану річ і повернути борг як з’являться гроші.

Банк видає певну суму, і клієнт може виплатити її відразу, або за кілька місяців рівними платежами, наприклад, якщо розстрочка 10 тисяч на 5 місяців, кожен місяць клієнт повинен заплатити 2 тисячі. Кредитки працюють за тим же принципом, тільки до кожного платежу доводиться додавати обслуговування картки та відсоток.

Майже всі великі банки активно практикують видачу карток розстрочки. Все що потрібно клієнту для отримання карти – це мати стабільний дохід і чисту кредитну історію. Одержавши картку, клієнт може відразу купити товар в магазині і поступово віддати суму, без навантаження на бюджет.

 

 

 

 

 

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні