Кладка газобетонних блоків: ціна 2018 за куб в Москві, вартість робіт по укладанню за квадратний метр

Укладаючи договір з будівельною фірмою або бригадою на зведення стін будови, замовник часто не зовсім ясно розуміє, в чому різниця підрахунку вартості укладання газобетонних блоків за квадратний метр, кубічний метр і поштучно.

Кладка газобетонных блоков: цена 2018 за куб в Москве, стоимость работ по укладке за квадратный метр

Хід робіт завжди приблизно однаковий, а методи підрахунків можуть відрізнятися Джерело stroyfora.ru

Як підраховуються обсяги виконаних робіт

Відповідь підказує практика:

 • В кубічних метрах газоблоки реалізуються виробниками оптом. Будівельні організації, які освоюють великі обсяги робіт, теж воліють проводити розрахунки в кубометрах, але тільки при будівництві стін і фундаментів.

 • В квадратних метрах або по площі обраховуються роботи з влаштування перегородок і несучих стін, зведених з газоблоків меншої товщини.

 • Штучний підрахунок витрати матеріалів і вартості робіт проводиться при будівництві невеликих споруд чи окремих елементів.

 • Будівельний сезон і зміни цін

  В період найбільшої популярності будівельних кладочних матеріалів в цілому і газобетонних блоків зокрема, ціни реалізації матеріалів у виробників, дилерів і будівельних супермаркетах зростають. Зазвичай зростання цін починається навесні і триває до кінця літа.

  Восени йде спад цін, продавці пропонують значні знижки, щоб не зберігати не реалізовані матеріали взимку – це серйозна стаття витрат. Саме в цей період є сенс придбати партію газоблоків для майбутнього сезону.

  Кладка газобетонных блоков: цена 2018 за куб в Москве, стоимость работ по укладке за квадратный метр

  Сезонність для кожного будматеріалу може бути своя – якщо «зловити» для покупки потрібний час, то економія може бути відчутною Джерело ieee-jas.org

  Поставка блоків виробляється на дерев’яних стандартних європіддонах. Блоки на піддоні покладені методом перев’язки і захищені від впливу атмосферних опадів термозбіжною плівкою. Вибравши місце складування піддонів з блоками на узвишші, безпосередньо у майбутнього будівельного об’єкта, можна бути впевненим у їх збереження до початку робіт. Необхідно пам’ятати, що збереження матеріалу і його якість відіграють велику роль у питанні скільки коштує кладка газобетону за куб: чим вище якісні характеристики, тим дешевше вартість роботи за рахунок швидкості і меншої витрати клею.

  Деякі фірми пропонують придбати блоки восени і зберігати їх аж до майбутнього будівельного сезону на майданчиках продає організації. Зберігання безкоштовне, доставка покупцю здійснюється на першу вимогу. Послуга реальна, працює, допоможе знизити вартість газоблоків приблизно на 10 %.

  Кладка газобетонных блоков: цена 2018 за куб в Москве, стоимость работ по укладке за квадратный метр

  У деяких постачальників можна придбати газобетонні блоки взимку, а забрати навесні або влітку – перед початком будівельних робіт Джерело prof-beton.com

  На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу проектування будинків. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

  Доставка з економією

  Близько третини вартості стінових матеріалів може коштувати транспортування їх на об’єкт. Перед замовленням варто обговорити з продавцем умови доставки, враховуючи наступні моменти:

  • Вартість пробігу автомобіля не залежить від кількості отриманого вантажу. Як висновок: доставка при перерахунку на один блок повністю завантаженого автомобіля буде дешевше.

  • Слід прорахувати і порівняти варіанти вартості розвантаження, вибравши оптимальний. Найчастіше таким варіантом буває доставка автомобілем, обладнаним гідрокраном-маніпулятором для розвантаження.

  • У деяких випадках при виборі постачальника треба виходити з віддаленості його складу від місця доставки.

  На замітку! При замовленні будівництва «під ключ» всі питання по доставці матеріалу лягають на плечі будівельної компанії.

  Ціна і геометрія

  Головне достоїнство газобетонних блоків – його чіткі геометричні розміри з мінімально допустимими лінійними відхиленнями. Недотримання геометричних параметрів призводить до тепловтрат будинку через збільшені шви.

  Крім того, це прямі фінансові втрати, що призводять до збільшення загальної ціни кладки газоблоків за кубометр: вартість клею для газоблоків висока, його перевитрата за поганої геометрії блоків буде значний і призведе до загального подорожчання будівництва.

  Кладка газобетонных блоков: цена 2018 за куб в Москве, стоимость работ по укладке за квадратный метр

  Чим краще геометрія газоблоку, тим менше при будівництві витрати клею Джерело interteam.com.ua

  Властивості газоблоків з точки зору економії

  Газобетонні блоки належать до матеріалів з ніздрюватих бетонів.

  Це легкий матеріал, який за певних умов може виконувати функції конструкційного матеріалу несучої і утеплювача. Це можливо при застосуванні марок D500 і D600 , в яких теплоізолюючі і конструкційні властивості розподілені оптимально. З точки зору економії це приносить значні дивіденди: можна придбати недорогий утеплювач або обійтися зовсім без нього.

  Можна заощадити на клеї

  Важливою статтею витрат забудовника при використанні в будівництві газоблоків є придбання клею для кладки. Середня дрібнооптова ціна сьогодні становить приблизно 200 рублів за мішок вагою 25 кг Витрата клею для майже всіх марок однаковий – мішок на 1 куб кладки. До кращим маркам можна віднести Ceresit CT-21, ТІМ-38, Азолит-Кр.

  Заміна клейової маси на цементно-піщаний розчин без необхідності не рекомендується, хоча міцність кладки не зміниться. З-за неможливості створення тонкого шару цементного розчину губляться теплоізоляційні властивості газобетону, тому застосовувати розчин допускається тільки у невідповідальних конструкціях, для стін неопалювальних будівель і споруд.

  Кладка газобетонных блоков: цена 2018 за куб в Москве, стоимость работ по укладке за квадратный метр

  Шов при використанні цементного розчину виходить товщі Джерело samara.remont-megapolis.ru

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про укладання профільованого бруса.

  Клей – матеріал дорогий, але шар його нанесення для склеювання блоків становить 1-2 мм, тому загальний економічний ефект в порівнянні з цементно-піщаним розчином досить значний:

  • невеликий шов не дозволяє утворитися містками холоду;

  • зменшуються терміни зведення стін;

  • приготування клейкої маси набагато простіше використання цементного розчину, що знижує до мінімуму трудомісткість процесу укладання газоблоків.

  Прості рекомендації по застосуванню клею

  Дотримання правил замішування і нанесення клею дозволить уникнути перевитрати суміші, а значить зайвих витрат:

  • для створення міцності кладки досить мінімально можливого шару клею;

  • готувати суміш краще всього за допомогою спеціальної насадки на дриль;

  • вода для замішування повинна бути тільки кімнатної температури.

  Вартість кладки газоблоків

  Газоблоки найчастіше застосовуються для забутовочной кладки стін з подальшою фасадним облицюванням з різних матеріалів від цегли і каміння до різних видів сайдинга.

  Кладка газобетонных блоков: цена 2018 за куб в Москве, стоимость работ по укладке за квадратный метр

  Забутовочная кладка газоблоку з облицюванням цеглою Джерело coralz.ru

  Прогнозована вартість кладки газобетонних блоків за 1 куб. м в 2018 році становить від 1100 до 2700 рублів.

  Вартість робіт по укладанню газоблоків може відрізнятися в залежності від:

  • ступеня армування;

  • наявності пазогребневого з’єднання;

  • висоти споруджуваного будови;

  • розміру блоку;

  • пори року будівництва;

  • сумарного обсягу робіт з монтажу блоків на об’єкті.

  Коли йде кладка газобетонних блоків, ціна за роботу передбачає армування, пристрій кладочної сітки, замішування розчину, що клеїть з його подачею. У вартість не входить ціна блоків, клею, арматури і сітки.

  З газоблоку влаштовуються міцні і швидко монтовані перегородки. Блок перегородковий зазвичай має товщину 100 мм, інші розміри ідентичні стінового.

  При обмежених умовах, на значній висоті, а також при створенні посилених армованих поясів і довбання штроб в кладці газобетонних блоків, ціна за роботу підвищується і попередньо узгоджується з заказчиком.

  Відео опис

  Наочно про кладку газобетонних блоків і вартість роботи дивіться у відеоролику:

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про кладку стін з газобетонних блоків.

  Висновок

  У будівельних роботах головне пам’ятати, що економія на технологіях і матеріалах повинна бути правильною. Якщо перестаратися, то наслідки виявляться пізніше, коли про збережених засобах забудеться а переробка буде коштувати набагато дорожче.

  Оцінок 0