Композитна черепиця: різновиди, переваги і недоліки

 
 Композитная черепица: разновидности, преимущества и недостатки

На сьогоднішній день покрівельні матеріали представлені в асортименті. Композитна черепиця вважається одним з кращих покрівельних матеріалів, черепиця має не тільки привабливий дизайн, але і поліпшені технічні характеристики. Завдяки композитної черепиці в будинку завжди буде тепло, сухо і затишно, матеріал володіє відмінною теплоізоляцією. Така покрівля стане справжньою прикрасою будь-якого будинку, матові відтінки дозволяють матеріалу органічно вписуватися в будь-який ландшафт.

Композитна черепиця має не саму доступну ціну, але це ніяк не впливає на постійно зростаючий попит. Враховуючи численні переваги матеріалу на черепицю ціна цілком виправдана. Які існують різновиди черепиці, і в чому її особливості, далі розглянемо більш докладно.

Особливості композитної черепиці

Матеріал виготовляють із застосуванням сучасних технологій, черепиця складається з металу і спеціального захисного покриття. У результаті виходить надміцний, покрівельний матеріал, що відрізняється високою якістю і надійністю.

Завдяки акрилового лаку, яким покрита черепиця, матеріал не вигорає на сонці і надовго зберігає привабливий зовнішній вигляд. Головна відмінність композитної черепиці в тому, що в її виробництві використовують сплави матеріалів, алюмінію і цинку, які збільшують термін експлуатації покриття.

Виробники нерідко видають звичайну черепицю за композитну, тому вибираючи матеріал потрібно з’ясовувати його складу.

Виробництво композитної черепиці

Виробництво матеріалу почалося ще в середині минулого століття, і до цих пір багато хто виробники не розкривають секрет виробництва. Склад черепиці унікальний матеріал, здатний відображати теплове випромінювання, завдяки додаванню кремнію.

У заводських умовах підстава черепиці покривається декількома шарами акрилу, після чого черепиця близько години проводить в спеціальній печі. Завдяки плавному коливання температур в печі матеріал виходить особливо міцним.

Надміцний шар базальтових гранул, міцно прилягають до основи робить матеріал довговічним і привабливим, покрівля прослужить не один десяток років.

Переваги матеріалу

На сьогоднішній день композитна черепиця вважається найпопулярнішим покрівельним матеріалам, термін експлуатації черепиці перевищують 50 років. Крім незвичайного, сучасного дизайну черепиця має масу переваг, таких як:

  • Невелика вага. За рахунок невеликої маси при монтажі покрівлі не потрібно зводити масивні крокви.
  • Міцність і довговічність матеріалу. Черепиці не страшні ніякі негативні впливи і механічні пошкодження.
  • Легкість монтажу. Продається черепиця готовими листами, які необхідно монтувати.
  • Хороша звукоізоляція. Матеріал забезпечує непогану звукоізоляцію.
  • У комплекті з черепицею продається ремонтний набір.

До складу ремонтного комплекту входить спеціальний клей і гранули, з допомогою яких можна замазати тріщини і пошкодження.

З основних недоліків черепиці можна виділити вартість матеріалу, вона як і раніше залишається високою і складність обслуговування. Відмити черепицю від забруднень не так просто, матеріал не можна мити просто водою, тут потрібно акуратно працювати щіткою, що завдає чимало незручностей.

У разі заміни покрівлі, демонтувати черепицю також непросто, матеріал дуже міцно тримається на кроквах, тому часто міняти покрівлю не найкраще рішення.

Сьогодні композитна черепиця представлена широким асортиментом на сайті svitpokrivli.ua, у власників є відмінна можливість вибору матеріалу, який повністю відповідає всім вимогам.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні