Як вибрати комп’ютер бу для початківця дизайнера?

Сучасні професії припускають використання комп’ютерної техніки. Наприклад, дизайнери, які займаються веб-дизайном або дизайном інтер’єрів, ландшафтів теж змушені купувати комп’ютерну техніку, щоб продуктивно виконувати свою роботу.

Електроніка для професіонала коштує дорого. Адже комп’ютери призначаються для роботи з безліччю графічних програм, що вимагають високої потужності і продуктивності пристрою. Недорогий комп’ютер б / у https://kharkiv.pc.com.ua/ має необхідну потужністю, але при цьому за нього не доведеться переплачувати. Тому покупка електронного приладу в інтернет-магазині — вигідний захід, яке не варто ігнорувати. Раніше колишній у використанні комп’ютер, за умови, що він привезений для вторинного продажу з США чи Європи — практично новий прилад, гідний найпильнішої уваги.

Операційна система комп’ютерів б / у

Графічні та веб-дизайнери, як правило, вважають за краще вибирати MAC OS. Хоча тут потрібно розуміти, що часто проекти доводиться адаптувати під відому і широко затребувану систему Windows, так як більшість користувачів працює саме на цій операційній системі. У свою чергу ландшафтні та графічні дизайнери часто використовують Windows, так як під нього адаптована 3DS MAX — найважливіша програма, призначена для даної категорії дизайнерів.

Технічні параметри вибору

Отже, які ж вимоги висувають дизайнери до комп’ютерів б / у, які продаються в інтернет-магазині? Для початку потрібно зауважити, що у комп’ютера б / у:

  • оперативної пам’яті повинно бути не менше ніж 8 ГБ,
  • розмір відеокарти обов’язково більше 512 Мб,
  • розмір монітора не менше 21,5 дюймів.

Зверніть увагу, що невеликий 15-дюймовий монітор в даному випадку не підійде, так як він недостатньо великий для продуктивної та високоефективної роботи дизайнера. Говорячи про вибір процесора, варто звернути увагу на відомий Intel i5 або i7. Ідеально підійде відеокарта NVIDIA, яка забезпечить прекрасну продуктивність роботи для будь-якої категорії дизайнерів.

Високоякісний комп’ютер, придбані на вторинному ринку — це розумне вкладення грошових коштів, високоефективна робота, відсутність проблем у вигляді ремонту комп’ютера, його постійних поломок. Практично нова техніка з Європи або США працює бездоганно, не втратить своєї актуальності протягом 5-7 наступних років.