Кондиціонери від компанії Cooper&Hunter

 
 Кондиционеры от компании Cooper&Hunter

Компанія Cooper&Hunter була створена ще в 1916 році після злиття двох виробничих гігантів Brunner Manufacturing Company і Hunter Manufacturing Company. На сьогоднішній день це найбільший в світі виробник кондиціонерів, якість яких визнано в усьому світі. Асортимент компанії щорічно розширюється, на сьогоднішній день компанія пропонує величезний вибір підлогових і настінних кондиціонерів, сучасні спліт-системи і консольні кондиціонери. Випускає компанія і мобільні пристрої, а також канальні і касетні кондиціонери різного типу.

У чому переваги кондиціонерів від Cooper&Hunter?

Раніше для виробництва кондиціонерів використовували фреон R 22, але вчені прийшли до висновку, що речовина, згубно позначається на стані озонового шару планети. Багато компаній були змушені шукати аналоги і в 2010 році компанія Cooper&Hunter випустила першу лінійку кондиціонерів з безпечним фреоном R 410.

Торкнулися зміни і конструкції кондиціонери, в яких стали використовувати енергозберігаючі технології. Так з’явилися інверторні моделі кондиціонерів, відрізняються своєю продуктивністю і економним споживанням ресурсів. Сьогодні компанія пропонує величезний асортимент кондиціонерів з продуктивністю від 3 до 7 кВт, у виробництві яких використовують нові технології і високоякісні матеріали від компанії Daikin.

Випускає компанія Cooper&Hunter і інші пристрої, наприклад, в асортименті можна знайти великий вибір зволожувачів повітря, електроконвекторів і осушувачів.

Виробництво кондиціонерів

Кондиціонери Cooper&Hunter – це відмінна якість у поєднанні з високими технологіями. Кожен етап виробництва строго контролюється. Компанія пред’являє особливі вимоги до фахівців, тому гарантує якість продукції. Завдяки фірмовим японським комплектуючих від відомих брендів Daikin, Toshiba, Mitsubishi, служить техніка десятиліттями.

Кожна модель кондиціонера має свій, оригінальний дизайн. Над створенням пристрою працює команда фахівців. Компанія пропонує різні бюджетні варіанти і кондиціонери преміум-класу серій Deluxe і Prestige. Останні представлені в широкій колірній гамі, можна придбати класичний білий кондиціонер, або більш яскравий червоний, який підкреслить особливості інтер’єру.

На вітчизняному ринку кондиціонери Cooper&Hunter вже більше 15 років і попит на продукцію постійно зростає. Техніка має сучасний дизайн, працює практично безшумно і відрізняється високою продуктивністю. Пристрої надійні в експлуатації і працюють навіть в екстремальних умовах, де інші марки не витримують навантажень. Кондиціонер не вимагає особливого догляду і працює без техобслуговування до 5 років.

Кондиціонери Cooper&Hunter можна вважати універсальними, техніку можна використати на виробництві і в побуті. Щоб оцінити всі переваги техніки, головне правильно вибрати потужність пристрою. Як провести розрахунки і яку модель краще вибрати, підкажуть фахівці. Вибирають потужність з невеликим запасом і потрібно дотримуватися умов експлуатації. Регулярне чищення і профілактика пристрою допоможе продовжити терміни експлуатації кондиціонера.

Відмінна якість і надійність кондиціонерів Cooper&Hunter визнано в усьому світі. Стоять пристрої недорого, відповідають всім міжнародним вимогам, тому продукція так популярна серед споживачів. Виробник дає 2 року гарантії і надає всю необхідну документацію, що підтверджує якість пристроїв.

 

 

 

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні