Кращі способи кріплення фанери до стіни

Нерідко люди вдаються до опорядження стін рейками і листами фанери. Такий будівельний матеріал дозволяє без будь-яких проблем приховати нерівності цегляної кладки. Тому сьогодні ми розглянемо, як кріпити фанеру до стіни.

Лучшие способы крепления фанеры к стене Лучшие способы крепления фанеры к стене Лучшие способы крепления фанеры к стене Іноді для міцності клеєної конструкції застосовують спеціальний клей

Важливо! Якщо фанерні листи ламіновані, то ніякої клей для них не підійде. Тоді місце склейки на аркуші потрібно буде спочатку зачистити наждачним папером, щоб зняти верхній шар плівки, а вже потім нанести на нього той же епоксидний клей.

Кріплення фанери гвинтами

Продовжуємо розповідати про те, як вирівняти стіни фанерою. Для того щоб закріпити обробний матеріал на стінах торгових точок, чудово підійдуть гвинти. Їх капелюшок має бути якомога більшим. Якщо ж вона невеликих розмірів, тоді доведеться використовувати гайку або шайбу. Головним завданням є запобігання проникнення в лист капелюшки від гвинта.

Цей метод передбачає попереднє просвердлення отворів як на облицювальному матеріалі, так і в конструкції стіни. У першому випадку отвір повинен бути точно таким же, як і діаметр куплених гвинтиків, а в другому ― отвір на конструкції стіни в обов’язковому порядку необхідно робити в два рази менше! При кріпленні зовні потрібно подбати про те, щоб не пошкодити листи (якщо матеріал буде обшивкою). Для цього існують спеціальні гвинти.

Кріплення фанери болтами

Лучшие способы крепления фанеры к стене Лучшие способы крепления фанеры к стене Фанера для обробки стін ідеальна за рахунок своєї екологічності

Метод передбачає використання в якості кріплень болти з гайками чи шайбами. Причому гайка використовується для кріплення листа і конструкції стіни, так і для захисту самого оздоблювального матеріалу від капелюшка болтика. При висвердлюванні отворів пам’ятайте, що вони повинні бути на 1-2 мм більше діаметра болта. Не забувайте ставити під болтики шайби і гайки, а закручувати гайки на болт потрібно з невеликим зусиллям, щоб не пошкодити матеріал.

Висновок

Мабуть, на цьому питання про те, як обшити стіни фанерою, закритий. Тепер ви можете впоратися з цим завданням самостійно. Якщо ж у вас залишилися які-небудь питання, то задавайте їх у коментарях нижче.