Кредит на будівництво будинку – що потрібно для отримання

Добре мати власний будинок, от тільки дозволити собі будівництво може не кожен. Держава пропонує допомогу для пільгової категорії громадян у вигляді позики. У решти є можливість взяти в банку кредит на будівництво заміського будинку. Так, вирішується відразу дві проблеми: виконання мрії людей середнього достатку та виконання плану по введенню об’єктів забудовниками, тому останні завжди підкажуть, де можна отримати кредит на будівництво. Умови видачі грошей і погашення боргу розглянемо нижче.

Кредит на строительство дома – что нужно для получения

Забудовники зазвичай знають, де можна взяти кредит на будівництво Джерело realbuildr.com

Кому дадуть кредит на будинок

Про іпотеку багато відгуків, позитивних і не дуже. Головний плюс – будинок реально побудувати за один сезон, не складаючи всю зиму гроші під подушку. Повна сума відразу переводиться забудовнику, який сам купує матеріали та організовує роботу. Навіть з урахуванням відсотків, іпотека на зведення житла обійдеться дешевше, ніж покупка готового котеджу.

Щоб видати кредит на будівництво житлового чи дачного будинку, треба відповідати вимогам банків:

 • Застава під майно (нерухомість, земельну ділянку, автомобіль)

 • Поручителі (чоловік і неспоріднену особи з високим доходом)

 • Цільове використання грошей (тільки на будівництво)

 • Початковий внесок 15-20%

 • Оформлення землі під ІЖБ на заявника

Є кредитні програми в яких не обов’язково відповідати всім вимогам – детальніше треба дізнаватися безпосередньо у банку.

Які потрібні документи

З документів позичальнику потрібно надати:

 • Паспорт з російським громадянством, довідку про власні і поручительских доходи

 • Підтвердження права користування земельною ділянкою

 • Проект майбутнього будинку і кошторис від забудовника

 • Виписка або чеки з банку з особового рахунку

Відео опис

Наочно про оформлення кредиту для будівництва будинку на відео:

Особливу увагу кредитні установи приділяють стабільності доходів клієнта. Чим більше термін погашення, тим вище ризик прострочення і не повернення грошей. Вік заявника на момент подання документів повинен бути понад 21 року, а погасити борг необхідно до 65 років. Безпечніше розраховувати графік договору без виходу на пенсію.

Час оформлення

Найбільше нарікань викликають документи на землю. Дарча, договір купівлі-продажу, виписка з реєстру, кадастровий паспорт, дозвіл на будівництво – оформлення всіх паперів вимагає кілька місяців. Погодження заяви до банку триває близько 10 днів, ще 4-5 тижнів йдуть на завершальний етап. Щоб процес обробки анкети не затягнувся в часі, рекомендується зібрати всі довідки і документи до подачі заяви.

Максимальний термін кредитування 30 років. Якщо потрібна сума до 300 тис. грн. на короткий термін, можна спробувати взяти споживчий кредит. Застава в такому випадку не потрібно, але і процентна ставка вище.

Кредит на строительство дома – что нужно для получения

Споживчий кредит вигідніше брати на маленький термін Джерело bankfs.ru

Хто має право на пільговий кредит

З кожного правила є винятки. Держава виділила певні категорії людей, які можуть розраховувати на пільгові умови по кредиту (ставки нижче, терміни погашення довше, немає додаткових комісій). До них відносяться:

 • Лікарі, вчителі та інші працівники бюджетних організацій

 • Учасники та ліквідатори аварії Челябінської АЕС

 • Люди, нагороджені за високі заслуги перед країною

 • Багатодітні, молоді та малозабезпечені сім’ї

 • Військовослужбовці

 • Особи, визнані нужденними в поліпшенні житла

Деякі банки співпрацюють з великими підприємствами, які беруть в іпотеку службове житло. Для них ставка за кредитом нижче стандартної. А фірма отримує зацікавлених співробітників.

Субсидії на будівництво

Молода сім’я може розраховувати на отримання субсидії від держави для поліпшення своїх житлових умов. Для цього її повинні визнати потребує. Якщо поки дітей немає, то уряд видає 35% від суми кредиту. Сім’ї з дітьми належить 40%. Є обмеження загальної площі і ціною за 1 м2 житла. Вони індивідуальні для кожного регіону.

До 2008 р. банки легко видавали кредит під будівництво приватного будинку початкового внеску. У кризу різко зросла кількість неповернених боргів. Тому тепер для великих позик аванс обов’язковий.

Кредит на строительство дома – что нужно для получения

Початковий внесок це звичайна практика для іпотеки Джерело bankfs.ru

Чим менше своїх грошей клієнт внесе, тим вище процентна ставка за договором. Або потрібен буде заставу на нерухомість аналогічної вартості. Якщо у позичальника є материнський капітал, то можна побудувати будинок в кредит без початкового внеску. Або використовувати його для часткового погашення боргу. Чекати 3 роки, не потрібно, сертифікат для оплати іпотеки дозволяється використовувати відразу після отримання.

У Росії кредит під будівництво приватного будинку видають тільки великі банки. Не варто боятися, що за 30 років установа ліквідується. У будь-якому разі всі його борги викупить конкурент, а умови іпотечного договору для клієнта залишаться колишніми.

Які банки кредитують будівництво

Відправити заявку на розгляд в банк можна через забудовників, які виконують недорого будівництво будинків у кредит. Розберемося в їх пропозиціях детальніше.

Увага! Встигніть скористатися пропозицією від будівельної компанії Тамак за програмою субсидування кредитів на придбання дерев’яних будинків.

Ощадбанк

Пропонує побудувати будинок в кредит в Москві і регіонах за зниженою ставкою 10% річних. Мінімальний тариф діє для учасників зарплатного проекту «Ощадбанку». Для інших він складе 10,5%.

Ощадбанк кредит на будівництво будинку готовий надати клієнтові в сумі від 300 тис. р. Верхній ліміт становить 75% від договірної вартості майбутнього житла або оціночної цифри для заставного об’єкта. Початковий внесок 25% від суми кредиту.

Кредит на строительство дома – что нужно для получения

Також ощадбанк надає іпотечні кредити для військових Джерело stroim-dom.radiomoon.ru

Учасники зарплатного проекту при подачі заяви довідки про доходи не приносять. Кредит надається частинами у відповідності з етапами будівництва. Дострокове погашення не обкладається комісією. Неустойка за несвоєчасну сплату – 20% від суми простроченого платежу. Приблизно кредит на будівництво будинку в Ощадбанку розрахувати можна на офіційному сайті банку.

Якщо протягом двох років після укладення договору вартість будівництва будинку підвищиться, банк може надати відстрочку на виплату основного боргу.

Россельхозбанк

Цей банк видає іпотечний кредит на покупку готового будинку або ділянки для будівництва. Мінімальна річна ставка від 9,5% передбачена для молодих сімей. Один з подружжя повинен працювати в бюджетній організації або отримувати зарплату через «Россельхозбанк». Умова діє тільки при купівлі квартири на вторинному ринку. Позичальникам без пільг встановлений тариф 12,5% річних.

Мінімальна сума для видачі становить 100 тис. р., а максимальна – 20 млн. р. Початковий внесок від 15 до 30% від вартості житла, в залежності від його типу. Гроші надаються одноразово і в повній сумі.

Кредит на строительство дома – что нужно для получения

Привабливі умови кредитування Джерело erzrf.ru

Систему погашення кредиту клієнт може вибрати сам, як зручно (фіксовану або уменьшаемую). Молоді сім’ї, в яких народилися діти в період дії договору, отримують відстрочку до 3 років на виплату боргу.

Відродження

Якщо хочете купити дачу під ключ в кредит, зверніться в банк «Відродження». Тут готові видати від 300 тис. грн. до 10 млн. р. для втілення мрії. Ставка за рік складе від 11,9% без урахування страхування, якщо зробити початковий внесок 15%. Забезпечення кредиту не потрібно. Будь-яка зміна умов у договорі буде платним.

Якщо будівництво триває давно, а кошти на неї вже закінчилися, «Відродження» пропонує безобеспеченный кредит від 50 тис. грн. до 2 млн. грн. на будь-які цілі. Ніяких довідок і поручителів не потрібно. Середня ставка 20% річних.

Кредит Європа Банк

Цей банк легко схвалює кредит на будівництво дачного будинку. Ставка 12-20% річних, максимальна сума становить 3 млн. р. на 8 років. Гроші перераховуються тільки безготівковим шляхом на рахунок забудовника. Плюс в тому, що від моменту отримання заявки до перерахування фінансових коштів проходить всього 3 години.

Банк не просить у заявника довідок про дохід, наявність поручителів та оформлення страховки. Саму заявку можна подавати прямо з будівельної компанії, щоб зайвий раз не приїжджати в офіс.

Кредит на строительство дома – что нужно для получения

Найчастіше у будівельних компаній є контакти кількох банків Джерело vse-pro-stroyku.sqicolombia.net

ЛокоБанк

Надає кредит на будинок, побудований партнерами банку. Отримати можна до 5 млн. р. на 7 років. Процентна ставка від 13,4% за рік. Страхування життя і майна тільки за бажанням заявника. Дострокове погашення вже з 1 місяця.

Позичальник повинен мати постійне місце роботи мінімум 4 попередніх місяці. З документів потрібно тільки паспорт, анкета і свідоцтво про право власності будує дому або договір підряду.

Це список банків, які пропонують купівлю, будівництво або добудову будинку в кредит. Умови оформлення періодично змінюються, тому актуальність треба уточнювати на консультації у фахівців.

Відео опис

Про вибір банку для отримання кредиту на відео:

Завдяки іпотеці здійснити мрію про своєму домі стало простіше. Якщо адекватно оцінити свої фінансові можливості, то незабаром можна святкувати новосілля у котеджному селищі.

Оцінок 0