Критерії вибору якісних металопластикових вікон

 
 Критерии выбора качественных металлопластиковых окон

Конструкції з металопластику, поступово замінюють дерев’яні вікна. Вони отримали популярність завдяки тривалому терміну служби і низькими вимогами до догляду. Але не варто при оцінці якості металопластикових вікон зупиняти свій вибір на дешевих виробах. Зайва економія на фурнітурі і якості матеріалу, проявить себе після перших холодів. Вибір підходящого для ваших умов вікна, гарантує, що вікна не почнуть потіти, на них не почне намерзать лід і не з’являться протяги.

Вибір відповідного вікна

Перед вибором певної металопластикової конструкції, потрібно вирішити какиму виробнику віддати перевагу. Для цього потрібно вивчити відгуки користувачів і оцінити енергозберігаючі здатності до продукції різних виробників.

Найважливіша вимога до вікна в міському будинку — можливість провітрити кімнату, безпеку експлуатації і максимальна шумоізоляція. Важливий вибір якісних комплектуючих. Вони впливає на роботу всієї фурнітури і щільність закриття віконних стулок. Якщо ваша квартира знаходиться на нижньому поверсі, то краще розглянути пластикові вікна із захисними елементами. При наявності маленьких дітей, доведеться придбати внутрішні блокуючі пристрої.

Заміри віконного отвору

Краще щоб ту роботу зробив фахівець-замірник. Професіонали розуміють, як проміряти отвір, щоб віконну конструкцію було простіше монтувати, і згодом не з’явилися складнощі з експлуатацією. Але для попередньої оцінки вартості вікна, можна зробити виміри самостійно.

Спочатку визначають ширину віконного отвору, для цього знімають заміри по верхньому і нижньому краю отвору, і після цього посередині.

Якщо ви отримали різні розміри, то в розрахунках використовують мінімальне значення. Висоту вікна проміряють по такій же схемі. Потрібно брати до уваги наявність монтажного зазору, він доходить до 2-5 див.

Увага! Габарити віконної рами завжди менше ніж висота і ширина отвору.

Вид відчинення віконних стулок

При виборі потрібно вирішити які стулки будуть вам корисні. Їх особливості визначають зручність експлуатації і функціональність конструкції. Потрібно враховувати габарити вікна, кількість вікон в приміщенні і чи потрібна регулярність провітрювання приміщення.

 • Глухі вікна.Конструкція не здатна відкриватися, і в ній немає фурнітури. Ці вироби в основному використовують в якості вітрини або як частина многостворчатого вікна;
 • Поворотно-відкидні.Найпопулярніший вид відкривання вікон. Механізм здатний пересуватися як у вертикальній, так і в горизонтальній площині, використовують прямокутні, трапецієвидні або арочних вікнах. Дозволяє використовувати микрощелевое провітрювання приміщення;
 • Фрамужные;
 • Розпашні (штульпові).Стулки рухаються в одній площині і, зазвичай – всередину кімнати;
 • Розсувні блоки.Зазвичай використовують в приміщеннях з обмеженою площею. Прекрасно підходять для балконів і лоджій.
 • Вибір ПВХ профілю

  Різні профілі діляться на 3 види – преміум, стандарт та економ. Вибір відповідного матеріалу залежить від вимог до захисту від холоду, міцності і можливостей споживача.

  Увага! На надійність вікна прямо впливає вид профілю. Зовні вони майже не відрізняються. Але теплоізоляції впливає кількість повітряних камер, а на міцність – наявність металевого армування.

  Фурнітура

  Захист від злому, м’якість переміщення стулок, правильна робота систем конструкції і термін служби вікна залежить від встановленої якості. Найдовше прослужать сталеві вироби. Але перед замовленням, бажано переконатися в наявності відмітки бренду і відповідних сертифікатів якості.

  Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні