Кругле вікно – неординарне рішення в інтер’єрі

 
 Круглое окно – неординарное решение в интерьере

У сучасному інтер’єрі часто можна зустріти вікна незвичайної форми, які привертають загальну увагу. Особливою популярністю користуються круглі вікна, за допомогою яких можна прикрасити приміщення. І хоча з підбором конструкції завжди виникають труднощі, власників це не зупиняє. Перш ніж замовити круглі вікна потрібно враховувати ряд деталей. В чому особливості круглих вікон і де їх можна встановлювати, далі розглянемо більш докладно.

Де використовують круглі вікна?

Незважаючи на незвичайну форму, кругле вікно, яке встановлюють тут вважається універсальним і може встановлюватися в будь-якому приміщенні. Але найчастіше такі вікна прикрашають мансарди і горища. Конструкція відмінно виглядає на тлі даху і надає екстер’єру родзинку. Круглі вікна підкреслюють особливості будинку, його стиль.

Виробники виготовляють вікна будь-яких розмірів. Покупці можуть замовити невеликі, компактні вікна або вікна стандартних розмірів, адже конструкція може використовуватися для різних віконних прорізів. Вікна встановлюють всередині приміщень та зовні. Це неординарне рішення, яке допоможе різноманітити інтер’єр.

Дизайнери часто використовують круглі вікна в своїх проектах, для декорування приміщень. У цьому випадку конструкцію монтують в перегородки і ділять приміщення на різні зони. Виглядають вікна дуже стильно і відмінно вписуються в сучасні стилі інтер’єру. Такі вікна встановлюють у ванній, для додаткового освітлення. Монтується вікно вгорі, але може встановлюватися і знизу.

Як вибрати кругле вікно?

Круглі вікна не продаються готовим комплектом, тому перед покупкою потрібно правильно зробити заміри, щоб зробити індивідуальне замовлення. Кожне вікно має свої особливості і габарити, тому важливо знайти надійного виробника, який зможе виготовити вікно, що відповідає всім вимогам.

Перш ніж робити замовлення, фахівці радять вивчити всі пропозиції на ринку. Необхідно звертати увагу на вартість послуг, а також досвід роботи компанії, щоб покупка не розчарувала.

Особливості вікон

Щоб отримати кругле вікно, фахівці нагрівають пластикові заготовки і надають їм необхідну форму. Вибираючи виробника потрібно звертати увагу на те, які матеріали використовуються у виробництві. Матеріал повинен мати гладку текстуру та білий колір, тому спочатку покупці вивчають асортимент в різних компаніях, а після роблять вибір.

Розміри якісного профілю не повинні бути менше 80 см, при цьому на стулку відводиться не менше 50 см. Це стандартні габарити необхідні для того, щоб вікно не деформувалося. Крім того, в конструкції повинна бути спеціальна перетинка для жорсткості. Таке вікно прослужить десятки років.

Типи конструкцій

Круглі вікна класифікують за кількома основними критеріями. За способом відкривання розрізняють:

  • Глухі вікна, без стулок. Цю модель часто використовують на горищах, або для декоративного прикраси приміщень. Варто конструкція недорого, але потрібно заздалегідь подумати про вентиляції і можливості провітрювання приміщень.
  • Відкриваються конструкції. Це модель з однією, або кількома стулками, що відкриваються в різні боки. Стулки можуть відкриватися вгору або вниз, все залежить від потреб власників і особливостей приміщення.

Відрізняються вікна і за місцем їх установки. Є верхні і нижні вікна, які відчиняються всередину приміщення, а також вікна незвичайної конфігурації, відриваються по вертикалі або горизонталі.

Враховуючи широкий асортимент, власники можуть без проблем вибрати вікно будь-якої модифікації і розміру, який впишеться в інтер’єр приміщення.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні