Кухня на замовлення – проблема вибору

 
 Кухня на заказ – проблема выбора

Багато хто з вас напевно задавалися питанням – навіщо взагалі хвилюватися про індивідуальному дизайні кухні, в той час як на ринку можна купити просту і надійну меблі буквально будь-якого кольору і конфігурації.

Відповідь лежить на поверхні: тільки стіна, розроблений з урахуванням особливостей конструкції приміщення, розташування освітлювальних приладів і ваших побажань по дизайну зробить роботу на кухні максимально легкою і навіть приємною. Насправді, більшу частину часу ми проводимо саме там, так чому ж не подбати про комфорт за прийнятну ціну?

Дизайн приміщення: що слід враховувати

Якщо ви вирішили замовити собі нову кухню, вам потрібно ретельно вивчити ваш нинішній, не надто зручний стіна. Саме він дасть вам їжу для роздумів про більш зручному дизайні, покращеному розташування поверхонь і побутової техніки. Якщо ж якісь деталі вам подобаються, їх цілком можна залишити на своїх місцях – професіонал знає, як задовольнити будь-які, навіть нестандартні запити. Однак деякі компанії, що виробляють меблі, досить консервативні, вважаючи за краще надати вам шаблонний примірник, насилу поміщається в стандартних просторах. Інші заламують ціни, варто їм почути про ексклюзивному дизайні – це свідчить про те, що виробник економить на кадрах. Якщо вам здалося, що менеджер вибраного вами магазину намагається відрадити вас від права замовити кухню з унікальним дизайном і схилити на купівлю гарнітура масового виробництва, завершуйте ваше спілкування.

Якість матеріалів: на чому не варто економити

Існує чимало нюансів в справі виготовлення та складання готової меблів, але питання якості використовуваних у виробництві матеріалів повинен хвилювати вас, навіть якщо ціна на деякі елементи вище ваших очікувань. Чому так? Потрібно враховувати той факт, що додаткові шафки, полички або стелажі ви без зайвих клопотів зможете додати пізніше, коли з’являться гроші. Проте поміняти готові конструкції на вологостійкі і довговічні вам не вдасться з ймовірністю 100%. Узгодьте з менеджером фірми всі нюанси за матеріалами заздалегідь, щоб ваш гарнітур був ідеальним з усіх точок зору.

Як вибрати виробника меблів

Краще всього відвідати сайт магазину, почитати відгуки про нього, переконатися в наявності власного виробництва та провести детальну консультацію з менеджером. Зовсім необов’язково шукати потрібну фірму серед меблевих монстрів, які займають більшу частину меблевого ринку – частенько невеликі і затишні студії уважніше ставляться до побажань клієнтів і можуть допомогти з дизайном, вибором матеріалів і установкою гарнітура.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні