Купити землю для газону у Москві, підготовка ділянки

Затишний дачний ділянку складно уявити без доглянутого зеленого газону. Однак, з останнім нерідко виникають проблеми, оскільки з нашим кліматом і складом грунту рулонні газони приживаються погано. Вирішити це питання можна, якщо правильно вибрати та купити у Москві землю для газону. Як грамотно вибрати і як створити хороший газон на ділянці, будемо розбиратися в цій статті.

Купить землю для газона в Москве, подготовка участка

Доглянутий газон
Джерело pinterest.com

Хороша земля – як запорука успіху

Перш ніж почати укладати або сіяти газонну траву необхідно подбати про якість землі. Вона повинна відповідати наступним вимогам:

 • мати середню щільність;

 • бути слабокислою (рН близько 6-6,5);

 • володіти хорошою проникністю для повітря і води;

 • володіти об’ємною масою в межах 0,8-1,2;

 • містити достатню концентрацію поживних речовин.

Хоча точні процентні співвідношення покаже тільки хімічна лабораторія, приблизно всі ці показники можна визначити «на око». Так, бур’яни, вылезающие з грунту, воліють певну кислотність, і по них можна зрозуміти, грунт кисла або лужна. На кислих грунтах зустрічаються хвощ польовий, щавель, перестріч лучний. А на слабокислою: осока, ветренница дібровна, пирій повзучий, буркун.

Чим вище щільність землі для газону, тим менше її насичення киснем. Визначити щільність можна, стиснувши грудочку ґрунту в руці. Якщо він після розтискання відразу розсипається, значить, земля дуже пухка, в ній багато піску, а якщо грудочку залишається цілим і довгий час не розпадається – грунт щільний, глинистий. Ідеальний варіант, якщо грудочку формується, але швидко розпадається.

Купить землю для газона в Москве, подготовка участка

Рівень родючості залежить від внесення добрив, насамперед органічних, але не варто забувати і про мінеральних
Джерело iran-banner.com

Частково змінити показники ґрунту можна за допомогою вапнування або внесення добрив. Але нерідко простіше купити землю для газону вже готової. У такому випадку вона вже буде містити всі необхідні компоненти, і достатньо буде розсипати її в певному місці.

Яка земля потрібна для газону видно зі складу будь покупної грунту. В неї входять такі компоненти:

 • торф;

 • суглинок;

 • пісок;

 • мінеральні добрива;

 • рослинний ґрунт, очищений від бур’янів.

 • Рослинний грунт повинен складати не менше половини суміші, а інша половина – інші елементи. Завозити чорнозем або верхній шар поля при цьому не слід. Така ґрунт не підходить для злакових рослин. Максимум, що можна отримати один рік рівномірного зростання. Потім трава почне боліти, рости нерівномірно, на ділянці з’являться бур’яни і мох. Тим більше, що купити її сьогодні легко в спеціалізованих магазинах або на сайтах.

  Купить землю для газона в Москве, подготовка участка

  Краще скористатися готовою почвосмесью, призначеної спеціально для газонів
  Джерело www.fjet.ru

  На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найбільш популярними в Підмосков’ї ділянками для будівництва заміського будинку. У фільтрах можна виставити бажаний напрям, наявність газу, води, електрики та інших комунікацій.

  Примхи квітів і трави

  Визначаючи, яка земля для газону краще, не варто забувати і про тип самого газону. Він може бути декоративним або спеціальним. На дачних ділянках частіше застосовуються декоративні: лучні, партерні, квітучі або звичайні.

  Загальні вимоги до складу землі для газону у них схожі, але можуть трохи мати відмінності. Так партерний вимагає найвищого рівня грунту – 40 сантиметрів, у той час як для лугового достатньо 10 і з меншим вмістом мінералів.

  Спеціальні газони використовуються для покриття спортивних майданчиків, полів для гольфу або футболу, а також дитячих зон. Вони піддаються більшому впливу, тому на них сіються рослини, більш стійкі до витоптування.

  Купить землю для газона в Москве, подготовка участка

  Склад землі залежить від типу газону
  Джерело extension.wsu.edu

  У більшості виробників грунт має опис, в якому вказується його склад і призначення. Вивчивши ці дані можна зрозуміти, для якого типу газонів може застосовуватися грунт і наскільки він буде ефективним. Для цього досить буває зайти на сайт організації-реалізатора і подивитися пропонований асортимент, заодно дізнатися ціну грунту.

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про незвичайному погляді на альтанку: 10 цікавих ідей.

  Готуємо ділянку

  Для отримання хорошого результату недостатньо привезти машину землі для газону, потрібно ще правильно підготувати територію.

  Нерівну поверхню доведеться вирівняти, зробивши максимально плоскою, це дозволить рівномірно розподіляти воду і поживні речовини по всій поверхні. Часто для вирівнювання доводиться вдаватися до використання спеціальної техніки, адже іноді потрібно зняти кілька сантиметрів з поверхні. Також необхідно позбутися від бур’янів, інакше потім вони проростуть і будуть заважати злаковим рослинам, поступово відтісняючи їх. І замість газону з’являться зелені ділянки з різною висотою.

  Потім потрібно визначити тип грунту, її кислотність і щільність. Якщо земля надто кисла, її нейтралізують, якщо лужна – підкислюють. Якщо грунт буде завозитися спеціальний, то на цей момент можна не звертати уваги, оскільки верхній шар, на якому буде рости газон, відповідає всім необхідним вимогам.

  Купить землю для газона в Москве, подготовка участка

  Підготовка ділянки
  Джерело jlguitars.eu

  Тепер потрібно вибрати спосіб, з допомогою якого газон з’явитися:

  • посів насіння в грунт;

  • купівля рулонного газону.

  У першому випадку потрібно купити насіння газону і посіяти його навесні, звертаючись з ним так само, як з іншими рослинами. Вибір насіння в магазинах досить широкий, але при покупці необхідно звертати увагу на кліматичні умови, до яких він пристосований. Не варто купувати теплолюбні трави для Підмосков’я чи Москви з її тривалими холодними зимами.

  Рулонний газон зазвичай буває тільки простим або спеціальним, він не містить нічого крім злакових трав, квітів в ньому, як правило, немає. Але його розподіл відбувається швидко і вже через пару годин можна отримати готову зелену галявину перед будинком, не звертаючи уваги на схожість насіння і можливість забивання їх бур’янами.

  Купить землю для газона в Москве, подготовка участка

  Рулонний газон буває простим або спеціальним
  Джерело aplnj.com

  Відео опис

  З відео можна дізнатися, як підготувати землю для газону:

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про те, як оформити газон на дачі: різновиди ландшафтних рішень, догляд + 45 фото.

  Висновок

  Організувати на дачі газон – не складно, головне, грамотно підійти до цього процесу, і тоді зелена галявина буде радувати господарів довгі роки. Укладання рулонного газону краще довірити професіоналам, які зроблять це за кілька годин, залежно від об’єму території. Вони ж дадуть пораду, яким чином доглядати за газоном і як часто його поливати. До речі, компанії, які займаються укладанням газону, часто надають повний спектр послуг, пропонуючи своїм клієнтам і завезення ґрунту, вирівнювання грунту та інші послуги.

  Оцінок 0