Лінійні світлодіодні світильники

 
 Линейные светодиодные светильники

За допомогою правильно підібраного освітлення можна прикрасити будь-яке приміщення. Комфортний світ сприятливо впливає на очі і допомагає створити затишну атмосферу. У продажу є маса різних освітлювальних приладів, тому при покупці природно виникають труднощі. Серед найбільш затребуваних моделей можна виділити сучасні LED — світильники, які мають чимало переваг. Як підібрати лінійний світлодіодний світильник, далі розглянемо більш докладно.

В чому особливості LED-світильників?

Завдяки якісного висвітлення і численних достоїнств LED-світильники по праву можна вважати універсальними освітлювальними приладами. З допомогою такого підсвічування можна освітити велике приміщення, або окрему робочу зону.

Лінійні світильники світлодіодні легко монтуються, не потребують додаткового обслуговування. На відміну від аналогів, служать LED-світильники довше і зручні в експлуатації. Світильники не потрібно ремонтувати, достатньо правильно встановити прилади, щоб вони прослужили не один рік.

Особливе пристрій LED-світильників, повністю виключає наявність затемнених зон. Світильники дарують яскравий, приємний для очей, світло і відмінно вписуються в різні стилі інтер’єру. Представлені світильники широким асортиментом, можна вибрати яскравість, відтінок і потужність ламп. Змінюючи розташування світильників можна створювати незвичайні ефекти, тому дизайнери часто використовують LED-підсвічування в своїх проектах.

Важливо: LED-світильники можна з’єднувати між собою, створюючи різні спецефекти. Завдяки таким світильників можна легко перетворити будь-яке приміщення і створити комфортну атмосферу.

Переваги світлодіодних світильників.

Популярність LED-світильників, пояснюється цілим рядом переваг. Освітлювальні прилади:

 • Дозволяють економити електроенергію. Незважаючи на яскраве світло, який дарують кристали – світлодіоди, світильники споживають мінімум електроенергії. Це головний плюс LED-освітлення, що дозволяє економити бюджет.
 • Мають невеликі розміри. Світильники представлені у вигляді компактних стрічок різного розміру. Таке освітлення не займає зайвого місця і легко монтується як на стіни, так і на меблі, для підсвічування окремих зон.
 • Безпечні в експлуатації. Світлодіоди не нагріваються під час роботи, а значить повністю виключений ризик пожеж та опіків. Крім того, світильники не виділяють шкідливих речовин, тому можуть використовуватися навіть в дитячих кімнатах.
 • Представлені широким асортиментом. Власники зможуть легко вибрати форму, розміри і колірну гамму, з урахуванням особливостей приміщення, його інтер’єру і габаритів. Світильники дозволяють реалізувати будь-який дизайнерський проект і допоможуть створити затишну атмосферу, підкреслити особливості стилю.

Монтаж LED-світильників краще довірити фахівцям, щоб в процесі експлуатації не виникало труднощів.

Різновиди LED-світильників.

На сьогоднішній день виробники випускають три основні категорії світлодіодних світильників, це:

 • Стельові світильники.
 • Вбудовувані світильники.
 • Сенсорні модулі.

Розрізняють світильники і по способу їх кріплення, існують:

 • Накладні світильники.
 • Підвісні освітлювальні прилади.
 • Врізні світильники, які використовуються в якості основного освітлення.

Вибір відповідної моделі залежить від особливостей інтер’єру і самого приміщення. Такі світильники можна використовувати для декоративного підсвічування, при оформленні інтер’єру, або для повноцінного освітлення кімнат.

При покупці важливо враховувати призначення світильників та їх потужність, щоб прилади справлялися з поставленими завданнями.

 

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні