Ландшафтні композиції: готові проекти і окремі модулі

У статті піде мова про те, що таке ландшафтні композиції в готовому варіанті виконання, коли виправдано їх придбання, чим вони відрізняються від готових схем ландшафтного дизайну. Фото і відео наочно продемонструють існуючі можливості.

Ландшафтные композиции: готовые проекты и отдельные модули

Готова схема ландшафтного озеленення однієї ділянки
Джерело design-project.org

Готові ландшафтні проекти або окремі модулі

Сьогодні оформити садову ділянку без залучення професійних ландшафтних дизайнерів не складно. Спеціалізовані компанії пропонують готові схеми ландшафтних композицій, які можна брати за основу і строго слідувати їм при виконанні озеленення прибудинкової території. У них враховані всі основні принципи мистецтва оформлення ділянок заміської нерухомості. Кожен елемент підібраний з урахуванням:

  • Співвідношення форми. Враховано все: лінійні, об’ємні і плоскі структури (доріжки, стежки, газони, масиви рослин, расстилающихся по землі, допомагають формувати середній рівень озеленення та високорослі дерева).

  • Величини. Красиво виглядають сади, де дотримуються всі пропорції, де кожен елемент співвідноситься по зростанню і обсягом.

Ландшафтные композиции: готовые проекты и отдельные модули

Сади з ідеальним співвідношенням величини і обсягу рослин
Джерело in.pinterest.com

  • Колірних рішень. Готові ландшафтні композиції можуть продемонструвати ідеальне поєднання форм, кольорів і розмірів. Фахівці, підбираючи рослини для їх створення, продумуючи образ саду, замислюються про те, як він буде виглядати в різний час року. Він повинен виглядати чудово і влітку, і взимку, і навесні, і восени. Домогтися цього можна, якщо при створенні готових схем закласти в проект посадку хвої, вічнозелених чагарників, дерев, які мають декоративну крону. Завжди добре поєднуються між собою рослини, які при зміні сезону змінюють забарвлення листя.

  • Поєднання фактур. В основі всіх дизайнерських проектів використовується принцип однаковості. Він передбачає виконання озеленення території за допомогою рослин, що мають однакову або схожу фактуру. Для того щоб реалізувати подібне правило, необхідно володіти великими знаннями з біології.

Ландшафтные композиции: готовые проекты и отдельные модули

Приклад правильного поєднання різних фактур
Джерело induced.info

  • Геометрії побудови. Існує два поширені прийоми, які застосовуються при створенні окремих ландшафтних композиції. Це принцип симетрії або асиметрії. Використання першого варіанта виконання посадок доречно, якщо територія саду велика. Другий більше підходить для ділянок компактного розміру.

В запропонований проект входить 3D візуалізація окремого модуля або відеоролик, що розповідає про те, як він повинен створюватися. До нього додається комплект всіх необхідних креслень, відомостей, перелік всіх майбутніх будівельних робіт, обсяг яких дозволяє грамотно виконати підготовку ділянки, спорудити дренажну систему і прокласти всі інженерні комунікації, які потім допоможуть знадобитися для поливу рослин.

Ландшафтные композиции: готовые проекты и отдельные модули

3D візуалізація ландшафтного проекту
Джерело yandex.ru

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків, площею від 3 до 1887 м2
з подвійного і клеєного бруса – від будівельних компаній, представлених на виставці будинків «Малоповерхова Країна».

Що таке модульний ландшафтний дизайн

Модулі ландшафтного дизайну – зразки, оформлення окремих елементів (клумб, рокаріїв, рабаток, миксбодеров). У них є готова схема проекту, підібраний весь посадковий матеріал, до нього додається видаткова схема. При замовленні фахівці лише трохи допрацьовують дизайн під умови конкретної ділянки замовника.

Можуть вноситися будь-які зміни, враховуватися всі індивідуальні побажання. Дана робота проводиться, як правило, безкоштовно при замовленні конкретної схеми. Готові варіанти ландшафтних композицій відкривають широке поле для експериментів. Їх створення допомагає освоїти основні принципи озеленення. Фахівці називають їх основною ниткою, на яку щорічно можна буде нанизувати нові намистинки, додавати інші декоративні елементи і, таким чином, поступово заповнювати всю територію саду.

Ландшафтные композиции: готовые проекты и отдельные модули

Схема окремого модуля ландшафтного дизайну з докладним планом розсадки рослин
Джерело uk.aviarydecor.com

Готові композиції можуть бути різними: складними у виконанні з посадкою крупномірів і створенням багатоярусного озеленення, простими при реалізації, не вимагають наявності професійних знань і навичок. У будь-якому випадку кінцевий результат повинен викликати почуття захоплення. По суті, ландшафтні модулі – конструктор, замовнику для самостійної збірки пропонують кілька готових рішень, що допускають використання різних поєднань рослин і оформлення матеріалів. Кожен може сам вибирати для себе або бюджетний варіант, або ексклюзивний проект, спираючись на свої матеріальні можливості.

Вибирати можна будь-які композиції. Це може бути оформлення патіо, палісадника, дитячого ігрового майданчика або зони відпочинку. Сьогодні існують окремі модулі, які допомагають майстерно маскувати господарські будівлі на прибудинковій території, розбивати декоративні городи, здатні стати оригінальною прикрасою саду.

Ландшафтные композиции: готовые проекты и отдельные модули

Детальна схема створення двох окремих модулів ландшафтного дизайну
Джерело pinterest.com

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які надають кредит на будівництво і супутні послуги, серед яких проведення ландшафтних робіт: озеленення ділянки, посадка рослин, пристрій водойм, гір, альпинириев, рокаріїв і т. п. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

До кожного ландшафтного модулю додається вся необхідна документація, в ній містяться всі необхідні дані за обсягами будівельних робіт, технологій озеленення, вибору рослин. Це дозволяє точно розрахувати бюджет та контролювати його при реалізації запропонованого плану.

Активно працюючи з одним конкретним розплідником, можна розраховувати на знижки і певні гарантії того, що всі вироблені посадки добре приживуться і зможуть успішно адаптуватися на новому місці. Багато розплідники в якості додаткових послуг пропонують консультації з проведення озеленення, є пропозиції, які допомагають створювати ландшафтні модулі під ключ.

Придбання ландшафтних модулів – вигідне вкладення для тих, хто любить працювати в саду і створювати щось самостійно своїми руками. Багатьом подобатися брати активну участь у благоустрої власної прибудинкової території. Останнім часом власники заміського житла все частіше і частіше відмовляються від створення плодовоовочевих господарств на користь декоративного озеленення.

Ландшафтные композиции: готовые проекты и отдельные модули

Готова красива композиція квітника з переліком необхідних посадок
Джерело umelieruchki.ru

Красиві композиції в ландшафтному дизайні завжди виглядають особливо ефектно, якщо вони створені не кустарями, а майстрами, які вже багато років працюють в описуваному напрямку, стежать за останніми модними тенденціями і пропонують різні варіанти виконання модулів.

Придбати готову ландшафтну композицію буде корисним тим, у кого на ділянці вже виконано озеленення, але хочеться його трохи оживити. Подібні модулі можуть стати подарунком дружині на річницю весілля. Іноді таке рішення допомагає швидко прикрасити будинок, приготований до продажу. Доглянута прибудинкова територія здатна збільшити вартість заміського ділянки. Окремо складені композиції здатні стати центральним місцем, навколо якого легко облаштовується майданчик для відпочинку. Якщо поруч поставити переносний мангал і великий обідній стіл, буде дуже приємно їсти і насолоджуватися природою навколо.

Відео опис

У відео показано один об’ємний модуль ландшафтного дизайну, виконаний в 3D візуалізації:

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про основи ландшафтного дизайну – правила створення красивого саду.

Узагальнення по темі

Придбання готового проекту озеленення прибудинкової території допомагає грамотно оформити ділянку і заощадити на залученні команди професійної ландшафтної студії. Воно буде виправдане лише в тому випадку, якщо є досвід подібних робіт, якщо є бажання облагородити ділянку власними силами. Але, якщо їх немає, варто спочатку потренуватися і купити один ландшафтний модуль. Він дозволить реально оцінити свої можливості і освоїти основні принципи професійного ландшафтного дизайну.

Оцінок 0