Лазні з бруса – переваги і особливості

 
 Бани из бруса – достоинства и особенности

Споруда лазні на ділянці дозволяє зробити проживання за містом комфортним. До того ж можна організовувати повноцінний і здоровий відпочинок. Краще всього підходять одноповерхові лазні з бруса, які відрізняються довговічним і якісним будовою. Такий матеріал славиться мінімальною усадкою, міцність стикування за рахунок спеціального профілю. Будівля виходить з низькою теплопровідністю, має прекрасні декоративні якості. Такі пиломатеріали мають доступну ціну, при цьому відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.

Переваги одноповерхових будівель

Можна замовити на сайті dom-expert.su/bany/odnoetazhnye будівництво лазні з бруса і отримати довговічне споруда. Підбирається зручне планування, можуть використовуватися архітектурні доповнення з урахуванням індивідуальних побажань. Такі недорогі одноповерхові лазні зможуть оцінити ті люди, яким подобається попаритися. Крім того, невелика одноповерхова споруда чудово підходить до будь-якого ландшафту, при цьому не відволікає увагу від головної будівлі. Баня з бруса в один поверх зазвичай має прості форми, тому чудово поєднується з будь-яким стилем сусідніх споруд. Такі споруди оригінально виглядають серед зимових заметів або літньої зелені. Завдяки тому, що лазня має лише один поверх, немає необхідності використовувати сходи, що є додатковим плюсом.

Одноповерхові лазні, споруджені з бруса, можна побудувати з мінімальними витратами сил, матеріалів. Для такого будівництва не потрібно потужного фундаменту. Хоча матеріали мають високу вартість, на будівництво обходиться дешевше, при цьому скорочується час на виконання робіт. Повністю виключається усадка, яка зазвичай займає кілька місяців.

Переваги парилень

Одноповерхові лазні з бруса мають наступні переваги:

 • висока швидкість споруди;
 • доступність матеріалів;
 • відсутність усадки;
 • висока міцність будівлі;
 • будова виходить теплим;
 • приємний внутрішній мікроклімат;
 • стіни прекрасно пропускають повітря.

Все це робить брус популярним матеріалом для спорудження подібних будівель.

Баню можна розводити з бруса або колод. Але вони обходяться набагато дорожче в порівнянні з брусом. До того ж для виконання таких робіт не потрібно спеціальних знань. З брусом зможе впоратися практично будь-яка людина. Такий матеріал являє собою колоду, яке спиляно з двох або чотирьох сторін, має квадратний або прямокутний перетин. Після будівництва відразу ж можна приступати до обробки. У перший рік може статися усадка, але вона не перевищує 6 див. Якщо використовувати профільований брус, тоді не буде потрібно навіть зовнішньої обробки. Це пов’язано з тим, що матеріал має прекрасні естетичні характеристики. Такий брус просочується спеціальними засобами, що підвищують його міцність і щільність, перешкоджає розтріскуванню, зміни деформації. Необхідно враховувати, що брус за показниками теплозбереження в 2 рази краще колоди. В результаті під час експлуатації можна буде заощадити на будівництві під час експлуатації споруди.

А ви знаєте! Відвідування лазні надає сприятливий вплив на здоров’я будь-якої людини. Вдається поліпшити обмін речовин, зміцнити імунну систему. Такий ефект можна отримати за рахунок впливу пари на ендокринну, серцево-судинну, нервову, дихальну систему.

Можна подивитися приклади зведення бань із бруса. Є цікаві проекти, які відрізняються розмірами з дизайном. Можна підібрати цікавий варіант для заміського ділянки. Всі готові проекти різні, в процесі будівництва можна вносити зміни в планування.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні