Лазні з оциліндрованої колоди під ключ недорого в Москві

Тільки жива деревина – екологічно чиста і красива, здатна передати дух російської лазні. Попит народжує пропозицію і на ринку працює велика кількість компаній, що пропонують різноманітні лазні з колоди під ключ – проекти і ціни знайдуться на будь-який смак і гаманець. Покупцеві найчастіше залишається порівняти запропоновану забудовниками вартість і час, за який обіцяють завершити всі роботи. Але в першу чергу не завадить знати кілька нюансів, які дозволяють визначити благонадійність самого забудовника.

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Баня з оциліндрованого брусу з басейном
Джерело stroitelstvoproektirovanie.com

Переваги лазні з колоди

Банні слов’янські традиції формувалися в той час, коли дерево було основним будматеріалом. Логічним рішенням було і лазні робити дерев’яними – як виявилося, це настільки вдалий матеріал для парилень, що технологія їх будівництва практично без змін застосовується і сьогодні.

В першу чергу дерево в лазні цінується завдяки своїй низькій теплопровідності – істотно знижується ризик отримати опік, навіть при високих температурах.

Найчастіше в якості будівельного матеріалу використовують сосну. Навіть після знесмолювання і сушіння, всередині дощок залишається велика кількість природних смол і ефірних сполук, що створюють в приміщенні мікроклімат, який сприятливо впливає на організм людини.

Крім того, грамотний підхід до будівництва лазні з колоди і її правильна експлуатація це тривалий термін служби всього будинку, який може складати не один десяток років. При необхідності, дерево можна додатково обробити, що додасть йому стійкості до гниття і підвищить довговічність всієї будови.

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Обробка колод антисептиком перед укладанням в зруб
Джерело stroitelstvoproektirovanie.com

Не всі забудовники застосовують для зведення будинків колоди оциліндровані машинним способом — ряд компаній спеціалізуються на установці зрубів з «диких» колод ручної рубки, які зберігають первісний колорит дерев’яного будови і ефективніше насичують повітря ефірними маслами.

Чому замовляти лазню краще повністю «під ключ»

Є ряд нюансів, які визначають вигоди придбання лазні з оциліндрованої колоди в одного забудовника «під ключ»:

  • Мінімальну участь у процесі будівництва – зазвичай це вибір і узгодження проекту, плюс періодичний контроль. При цьому, хороший забудовник сам заздалегідь прорахує суму проекту з деталізацією витрат.
  • Весь процес спорудження лазні ділиться на кілька етапів: облаштування фундаменту, зведення зрубу (коробки), монтаж печі, установка віконних блоків та дверей, внутрішня і фінальна обробка. Якщо замовляти різні роботи у кількох організаціях, то неминучі накладки, навіть якщо будівництво ведеться по одному проекту. При роботі з одним забудовником це виключено і якщо раптом будуть знайдені помилки, то виправляти все буде одна організація.
  • Загальна вартість. Якщо забудовник вже досить давно працює на ринку, то у нього обов’язково буде власна виробнича база для виготовлення заготовок – колод.

Відео опис

На що звернути увагу при виборі матеріалу для лазні, дивіться у наступному відео:

Для довідки! В основному обробляється деревина з перерізом стовбура від 180 до 220 мм. Обробка на верстаті надає матеріалу форму циліндра і забезпечує гладку поверхню. Технологічний процес передбачає зняття верхнього шару колоди із збереженням деревної структури поверхні.

Вибір забудовника

Щоб отримати якісний результат роботи, треба приділити увагу питанню підбору забудовника, у вирішенні якого є ряд нюансів:

  • Ціна. Як би не було сумно, але хороша робота не дешево обійдеться ніколи. При вдалому збігу обставин можуть бути винятки, але вони лише підтверджують загальне правило.
  • Попередня підготовка. Хороший фахівець точну вартість навіть типового проекту зможе сказати як мінімум тільки після огляду ділянки, на якому буде проводитися будівництво та проведення замірів, які визначать особливості виготовлення зрубу. Причому про це він попередить відразу.
  • Вибір між типовими будовою і можливістю створення індивідуального проекту. Навіть якщо компанія починала з побудови типових бань, то досить швидко обзаводиться фахівцями, які можуть виконати всі розрахунки з нуля. Те ж саме стосується виробничої частини – своя лінія виготовлення колод або брусів це можливість утримувати конкурентні ціни, ознака напрацьованого досвіду і показник стабільності.

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Оциліндровка колод у виробничих умовах
Джерело 44srub.ru

  • Гарантія дається на всі проведені види робіт. Гарний, впевнений у своїх силах забудовник, завжди і повністю відповідає за якість зведеного зрубу.
  • Договір, в якому прописуються ціни, строки і загальний графік робіт, обумовлюються умови гарантії та можливість контролю процесу будівництва.

Якщо забудовник не відповідає перерахованим вимогам, значить це серйозна організація, якій можна сміливо купити лазні з оциліндрованої колоди під ключ, не побоюючись збільшення вартості в процесі будівництва і подібних несподіваних нюансів.

Особливості проектування лазень: готові і індивідуальні проекти одно — і двоповерхових лазень

По суті, лазня з колод це великий конструктор, який привозиться на потрібне місце і там збирається на заздалегідь підготовленій ділянці. Цим обумовлюється різниця між типовими і індивідуально виготовленими проектами, яка полягає в зручності використання лазні або відмінного зовнішнього вигляду, якщо у власника є особливі побажання на цей рахунок.

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Нестандартна лазня з «дикого» колоди
Джерело saunamaa.ee

Це означає, що для типового будови вже готові всі креслення, розмітка для деталей та інструкції для складання, тому окремо переплачувати за проект не доведеться. Інша справа, якщо замовнику потрібна, наприклад, додаткова кімната для відпочинку, парилка або басейн – все це потрібно спроектувати з нуля. Готується сам проект, виготовляються специфікації для ділянки виготовлення «деталей конструктора», а в складних випадках додатково інструктують монтажників – все це додатково впливає на остаточну вартість.

Окрема категорія – це двоповерхові лазні. По суті це звичайна лазня, але частина її приміщень, що розташовуються на другому поверсі. Зазвичай це кімнати відпочинку, більярдна або подібні. Її основна перевага це економія площі: якщо ділянка з будинком маленький, а лазня потрібна повноцінна – з додатковими приміщеннями, то збільшення кількості квадратних метрів за рахунок другого поверху може бути єдиною альтернативою.

Це важливо! Головна перевага компаній, які не перший день працюють на ринку, це великий досвід, заснований на кількості виконаних проектів. Навіть якщо треба виконати ексклюзивний проект, то у конструкторів все одно поповниться скарбничка розроблених будівель, які в майбутньому можна не створювати з нуля, а підганяти під вимоги замовника.

Відео опис

Технологія ручної рубки і скільки коштує лазня з кедра, дивіться у наступному відео:

Терміни зведення дерев’яної лазні

Тут все залежить від складності проекту – якщо при замовленні типової лазні на виробництво можна відразу відправляти заявку на потрібну кількість будматеріалу, то у випадку з лазнями, створеними за індивідуальним проектом, деякий час піде тільки на його розробку.

Зазвичай, типова лазня може бути побудована за 7-14 днів, але в будь-якому випадку всі терміни обумовлюються ще під час прийняття замовлення та затверджуються у підписаному договорі. Додатково треба звертати увагу на пункт, в якому прописуються форс-мажорні обставини. Якщо туди включено можлива відсутність будматеріалу, то рекомендується повернутися до списку вимог до забудовника і уточнити, чи він працює зі своєю виробничою базою.

Ціни на лазні з колоди під ключ

Є досить багато нюансів, які визначають остаточну вартість лазні з колоди під ключ, тому на всіх сайтах і в каталогах виробників ціна вказана приблизна. Найчастіше це може бути просто ціна за зруб плюс роботу, тому що неможливо заздалегідь передбачити хоча б особливості грунту, на якій буде зводитися фундамент.

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Тільки вимірювання точно покажуть який потрібен фундамент
Джерело businessman.ru

Також треба враховувати транспортні витрати – перевезти потрібну кількість колод на певну відстань це теж додаткові витрати. Ще виробники можуть варіювати ціни в залежності від рівня життя в конкретному регіоні та кількості конкурентів. Приміром, рубані лазні з колоди в Москві, незважаючи на більш високий рівень життя по області, можна знайти недорогі. Тут працює багато забудовників, яким доводиться утримувати конкурентні ціни. Втім, є і елітні проекти, які ціною обійдуть деякі будинки.

В цілому, реальна вартість дерев’яних лазень починається від 400 тис. рублів і верхньої межі не має.

Для порівняння далі кілька популярних проектів та їх вартість

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

6.3х10.3 від 1404380 ₽

5.6х12.4 від 963470 ₽

5.4х8 від 538890 ₽

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

4.2х4 від 277610 ₽

5х3 від 741000 ₽

5х3 м від 890000 ₽

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

7.75х12.4 від 1759600₽

6.7х6.7 від 1143100 ₽

8х10.3 від 1779970 ₽

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

Бани из оцилиндрованного бревна недорого под ключ в Москве

9х9 від 2073910 ₽

6х6.7 від 424580 ₽

5х9 від 653200 ₽

Оцінок 0