Легкі металоконструкції: область застосування

 
 Лёгкие металлоконструкции: область применения

Вітчизняний металопрокат щорічно вдосконалюється і набирає обертів, з’являються нові сучасні вироби, що застосовуються в самих різних областях промисловості і виробництва, що користується попитом металоконструкції і в побуті сучасної людини. У цій статті поговоримо про легких конструкцій, їх переваги і області застосування виробів.

Основні переваги легких металоконструкцій

Легкі металоконструкції все частіше застосовуються сьогодні для зведення великих промислових об’єктів, так і різних торговельних майданчиків, бізнес-центрів. Популярність матеріалу багато в чому обумовлена численними перевагами, такими як:

 • Легкість монтажу. Зробити каркас з легких металоконструкцій набагато простіше, ніж з інших матеріалів.
 • Універсальність матеріалу. Легкі металоконструкції відмінно поєднуються з різними матеріалами, в якості обшивки використовують профілі з різних матеріалів. Утеплювати металоконструкцію також моно з застосуванням самих різних матеріалів.
 • Міцність і довговічність. Матеріал, незважаючи на всю свою гадану крихкість досить міцний і здатний стійко витримувати будь-які навантаження.

Широке виробництво легких металоконструкцій та їх застосування також обумовлено недорогий собівартістю і здатністю матеріалу знижувати навантаження на будову.

Область застосування легких металоконструкцій

Найбільш поширена сфера застосування легких металоконструкції – це зведення каркасів, причому вибір матеріалу безпосередньо залежить від передбачуваних навантажень при експлуатації будівлі. Технологія складання каркасів також залежить від особливостей експлуатації та необхідної міцності конструкції.

На сьогоднішній день легкі металоконструкції широко застосовують у будівництві каркасних будівель, тут матеріал дозволяє знижувати загальну навантаження на стіни та покрівлю, застосовують матеріал як в будівництві промислових об’єктів, так і торговельних майданчиків.

Крім несучих функцій БМЗ часто використовують і в якості огороджувальних елементів для огорожі:

 • панелей;
 • колон;
 • плит.

Основний елемент будівлі – це секція, в якості основи для неї використовуються панелі. Сама конструкція дозволяє підтримувати в приміщенні оптимальний температурний режим.

Легкі металоконструкції із сталі застосовують для зведення багатоповерхових будівель, а також будівель з різною конфігурацією. В основу будівлі закладаються сталеві ригелі, колони і плити перекриттів. В якості обшивки застосовують різні панелі і матеріали, таким чином можна створювати надійні та сучасні об’єкти різної складності.

Головна перевага об’єктів в їх міцності і довговічності, поєднання заліза і бетону дозволяє створювати надійні будови витримують великі навантаження. У будівлях з поєднанням утеплювача і якісної обшивки створюється комфортна атмосфера.

В будівництві котеджів найчастіше застосовують ЛСТК, матеріал має свою специфіку, тому не настільки поширений, як його аналоги. Матеріал можна використовувати для зведення сучасних моделей будинків, створюючи неповторний дизайн у поєднанні з довговічністю споруди.

Використовують ЛСТК і для будівництва різних торгових приміщень, таких як склади, об’єкти інфраструктури.

Використання легких металевих конструкцій дозволяє заощадити бюджет і час власників, будівництво займає мінімум часу, для об’єктів не потрібні капітальні фундаменти, що безумовно є додатковою перевагою. Завдяки своїм численним перевагам і великому асортименту, легкі металеві конструкції займають лідируючі позиції серед матеріалів для будівництва різних об’єктів.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні