Масажні гребінці і щітки для волосся: вибір матеріалів

 
 Массажные расчёски и щётки для волос: выбор материалов

Купуючи відповідну гребінець або щітку для волосся дуже важливо враховувати матеріали, з яких вона виготовлена. З допомогою якісної масажної щітки можна поліпшити кровообіг і стан волосся в цілому. Прості процедури кілька разів в день, допоможуть відновити навіть зіпсовані волосся від самих коренів. Але потрібно правильно підібрати щітку, яка дійсно допоможе впоратися з проблемою і не принесе нових неприємностей. Як правильно вибрати щітку і на що звертати увагу при купівлі, далі розглянемо більш докладно.

Переваги і недоліки дерев’яних масажних щіток

Основна перевага дерев’яних гребінців в тому, що матеріал не пошкоджує структуру волосся як аналоги. Правильно оброблений пластик і метал знижує ризик ушкоджень, але не усуває її повністю, тому будь невдалий рух чревате наслідками. Кожен зіпсований волосся псує загальне враження і позбавиться від таких проблем потім непросто.

Дерево відносять до м’яким матеріалам, тому під час використання дерев’яних щіток таких проблем не виникає. Але є у дерев’яних гребінців і свої мінуси:

  • Прослужить дерев’яна гребінець недовго, матеріал погано переносить механічні пошкодження і багато в чому поступається пластику по міцності. Про це не варто забувати, щоб потім не дивуватися зламаним зубців або ручці.
  • Дерев’яна щітка поступово вбирає грязь і інші забруднення. Якщо пластикові щітки достатньо час від часу мити, щоб на поверхні не збирався сміття. Вимити дерев’яну щітку не вийде, тому що жир проникає всередину матеріалу і залишається там.

Незважаючи на наявні недоліки дерев’яні щітки вважаються одним з найбільш популярних варіантів, які користуються попитом у споживачів.

Переваги пластикових масажних щіток

На відміну від попереднього варіанту служать пластикові гребінці довше і не вбирають бруд. Але виріб досить тверде, тому користуватися щіткою потрібно акуратно, щоб не пошкодити структуру волосся.

При купівлі пластикової щітки дуже важливо правильно вибрати матеріал. Якісний виріб проходить спеціальну обробку, що знижує ризик пошкоджень.

Головний мінус пластикових гребінців в тому, що під час розчісування утворюється статична електрика, тому з укладанням постійно виникають проблеми. Але і з цим недоліком можна боротися, якщо купувати гребінця відомих брендів.

Переваги металевих гребінців

Це міцні і довговічні гребінця, які легко відчищаються від забруднень і не викликають статичних реакцій. Але метал може сильно пошкодити волосся, тому перед покупкою варто подумати.

Виробники якісних металевих гребінців виготовляють моделі максимально безпечні для волосся. Гребінця проходять кілька етапів обробки і покриваються спеціальними складами. Зубчики оснащені м’якими насадками, щоб гребінець не дряпала шкіру і дбайливо розчісувала волосся.

Такої обробки цілком досить, щоб виготовити якісну, безпечну для волосся гребінець, тому фахівці радять уважно вивчати характеристики виробу. Металеві гребінці представлені великим асортиментом, тому проблем з вибором не виникає.

Сучасні масажні щітки роблять з урахуванням фізіологічних особливостей і потреб клієнтів. У виробництві використовують якісні матеріали і нові технології, тому не варто поспішати з покупкою і вибирати першу-ліпшу щітку. У продажу є чимало дешевих підробок, тому краще не економити на покупці, щоб купити якісну щітку.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні