Металеві гаражі в Москві: ціна, вартість, ЛСТК

Серед автовласників, які хочуть купити готовий гараж, металева конструкція користується неослабною цікавістю. У статті розповідається про різновиди гаражних будівель і варіанти їх виготовлення. Матеріал містить детальну інформацію про конструкціях ЛСТК та розбірних металевих гаражах; ви дізнаєтеся, чим визначається їх вартість, і познайомитеся з поточними середніми цінами.

Металлические гаражи в Москве: цена, стоимость, ЛСТК

Монтаж завершено Джерело garagess.live

Види гаражів та їх використання

Для будь-якого власника автомобіля одним з нагальних завжди залишається питання зберігання належного йому транспортного засобу. Це питання вирішується будівництвом або придбанням гаража — зручного, перевіреного часом споруди. Практичні господарі використовують його не тільки для розміщення авто, але і в іншій якості:

 • Як місце зберігання велосипеда, скутера, мотоцикла або човна.

 • Як місце зберігання господарського інвентарю.

 • Як невелику майстерню, причому не тільки автомобільну, але і столярну або слюсарну.

Для всіх цих цілей використовуються два типи гаражних будівель — гараж, гаражний бокс. І той, і інший можуть зводитися з різних матеріалів; головна відмінність полягає в способі розташування споруди. Гараж є окремою конструкцією, гаражний бокс — завжди частина гаражної секції, в якій бокси ізольовані один від одного, але завжди мають між собою спільні стінки.

Металлические гаражи в Москве: цена, стоимость, ЛСТК

Багатофункціональність гаражної споруди Джерело sdelat-dom.ru

Не так давно найпривабливішим і поширеним варіантом для розміщення машини служив капітальний гараж. У радянські роки такі споруди (біля будинку або в гаражному кооперативі) надійно захищали автомобіль від усіх напастей. Гаражне приміщення электрифицировалось, його оснащували полицями з інструментом, оглядовою ямою, а іноді і підвалом для домашніх заготовок. Гаражний бокс має іншим набором опцій — у ньому можна влаштувати оглядову яму, але він електрифікований, опалюється і оснащений замком; охорона і комунальні послуги вимагають щомісячної оплати.

Кількість автомобілів зростає з року в рік, тому окрема капітальна споруда поступово стає розкішшю, доступною в невеликих населених пунктах. Жителі мегаполісів можуть розраховувати в основному на гараж-бокс або збірну модель. Виробники налагодили виготовлення гаражних конструкцій з різноманітних матеріалів, включаючи наступні варіанти:

 • Цегляні. Не втрачають популярності споруди, міцні і надійні. Вони будуть служити десятки років, але, як будь-які капітальні споруди, що вимагають міцного фундаменту і достатнього місця, будуть коштувати недешево.

Металлические гаражи в Москве: цена, стоимость, ЛСТК

Капітальна споруда вимагає багато місця Джерело besplatka.ua

 • Каркасні. Привабливі швидкістю монтажу. Каркасна технологія дозволяє в найкоротші терміни обзавестися приміщенням для зберігання автомобіля.

 • З сендвіч-панелей. Варіант, який отримав розповсюдження завдяки високій швидкості збирання і переваг сучасного матеріалу. Сендвіч-панелі володіють тривалим терміном служби і чудовими теплоізоляційними якостями; приміщення виходить надійним і теплим.

 • З профнастилу. Профлист кріпиться на металевий каркас, виходить легка і міцна споруда в широкій колірній гамі. В дачних умовах її нерідко використовують як хозблок — зберігають садовий інвентар та інший домашній інструмент.

 • Металеві (листові). Практичний спосіб для безпечного збереження транспортного засобу; обшивкою служать листи оцинкованої сталі.

Металлические гаражи в Москве: цена, стоимость, ЛСТК

Практичний спосіб зберігання авто Джерело lstk-spb.ru

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу монтажу металоконструкцій. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна, відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Конструкції ЛСТК

Технологія ЛСТК (легкі сталеві тонкостінні конструкції) широко застосовується в промисловому та приватному будівництві; в побуті під нею розуміють зведення каркасу з використанням легких, але міцних сталевих профілів. Гаражі, засновані на ЛСТК технології, мають ряд переваг перед іншими моделями:

 • Точний розрахунок. Розрахунок конструкції ЛСТК виконується за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Він проводиться з урахуванням всіх можливих навантажень (включаючи снігові і вітрові); розраховуються кріпильні деталі і отвори.

 • Невелика вага елементів каркаса. Ця особливість дозволяє відмовитися від облаштування потужного і глибокого фундаменту і застосування спецтехніки при монтажі. Всі разом знижує вартість будови.

 • Якість каркаса. Складається з оцинкованих металевих профілів каркас стійкий до впливу вологи, володіє достатньою міцністю і пластичністю, що робить його сейсмостійким.

Металлические гаражи в Москве: цена, стоимость, ЛСТК

Зі складанням легко впоратися втрьох Джерело ar.aviarydecor.com

Переваги металевих гаражів

У міських умовах металевий гараж є одним з оптимальних способів для збереження автомобіля. Багато автовласники віддають перевагу подібним індивідуальним конструкцій, враховуючи їх чисельні переваги:

 • Розміщення. Металоконструкцію можна розмістити поблизу від будинку, і вона не займе багато місця — якість, особливо цінне для міста з його хронічним дефіцитом вільного простору.

 • Низька вартість, легка перевезення і швидкий монтаж.

 • Можливість замовлення під ключ. Купити гараж з установкою — означає придбати якісним укриттям для авто в найкоротші терміни.

 • Різноманітність варіантів. Організації пропонують різні варіанти комплектації; стандартну конфігурацію можна, за бажанням замовника, доповнити утепленням або шумоізоляцією.

 • Експлуатаційні характеристики. Конструкція володіє достатньою міцністю (особливо в умовах великої снігового навантаження) і надійно захищає автомобіль від негоди і сторонніх очей.

Металлические гаражи в Москве: цена, стоимость, ЛСТК

Простий в експлуатації і надійний Джерело domalstk.ru

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про поворотну майданчик для автомобілів.

 • Пожежостійкість. Обшивка не піддається загоряння; будівництво безпечно розміщувати поблизу житлового будинку.

 • Простота використання. Звичайною або підьомний механізм дверей не викличе труднощів і у пані витонченої статури.

 • Теплоізоляція. Щоб підтримувати в приміщенні комфортну температуру, досить невеликого обігрівача.

 • Захист від злому. Небажаному проникненню перешкоджає міцний метал та надійні кріплення.

 • Можливість переміщення. Збірний металевий гараж ЛСТК при необхідності легко розбирається, без обмежень на кількість циклів збирання/розбирання (вузли конструкції з’єднуються болтами). Міська інфраструктура схильна до змін. Якщо місце, на якому багато років стояли гаражі, буде віддано під будівництво дороги або лінії комунікацій, капітальні будови підуть під знос, а збірні можна перемістити на інший майданчик.

Відео опис

Про гаражних конструкціях ЛСТК в наступному відео:

З чого складається ціна

Металеві гаражні конструкції зручно ділити на наступні види:

 • Зварні. Завдяки суцільнозварним стінових поверхонь вони характеризуються високою міцністю і надійністю конструкції.

 • Каркасні. Розбірні гаражі ЛСТК, в яких обшивка не є несучим елементом, при необхідності її просто міняють.

Особливою популярністю користуються збірні гаражі з каркасом ЛСТК. Компанії пропонують придбати комплект для самостійної збірки або замовити гараж під ключ. Багато організації роблять металокаркас за проектом замовника. Оцінюючи, скільки коштує гараж, необхідно пам’ятати, що кінцева вартість буде залежати від декількох факторів, у число яких входить:

 • Розмір. Ціна зростає зі збільшенням габаритів, оскільки збільшується витрата матеріалів. У продажу є моделі стандартного розміру, але ви можете замовити виготовлення за своїми мірками.

Металлические гаражи в Москве: цена, стоимость, ЛСТК

Модульний гараж ЛСТК Джерело garage-pod-kluch.ru

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про гаражні верстаки.

 • Комплектація. Якщо виконується індивідуальний проект, можна вибирати матеріал обшивки і тип металлокаркаса (легкий або придатний для утеплення).

 • Додаткові послуги. Сюди включається установка замку, посилення воріт, фарбування, облаштування дерев’яної підлоги і стелажів.

 • Фундаментні роботи. Головна умова заснування — воно повинно бути строго горизонтальним; конструкцію можна зібрати на рівній асфальтовій майданчику або прямо на щільному ґрунті. Також підійде монолітна плита, стрічковий фундамент, бетонні блоки або обв’язка з бруса.

 • Утеплення. Зазвичай використовується мінвата.

 • Обшивка. Обробку проводять OSB плитою (або фанерою). Допускається використання дерев’яної і вінілової вагонки, блок-хауса, металосайдингу.

Відео опис

Про складання гаража в наступному відео:

Середні розцінки на гаражі ЛСТК

Будівельні організації надають широкий спектр послуг, у число яких входять такі види робіт:

 • Продаж готових розбірних виробів.

 • Індивідуальне проектування з розробкою креслення.

 • Монтаж під ключ (з підведенням електрики).

 • Попередня укрупнительная збірка на заводі.

 • Доставка до місця зведення і монтаж.

 • Обслуговування під час експлуатації.

Продаж металевих гаражів в Москві і регіоні здійснюється різними способами. Відвідування сайтів приватних і комерційних оголошень, а так само для сайтів виробників дозволить провести аналіз поточних пропозицій і вибрати підходящий варіант. Середні ціни на металеві вироби в стандартному комплекті виглядають наступним чином:

 • Розмір 4х3 м. З монтажем 93-96 тис. руб.

 • Розмір 5х3м. З монтажем 115-120 тис. руб.

 • Гараж ЛСТК з односхилим дахом 3х6 (комплект для збірки) 35-38 тис. руб.

Металлические гаражи в Москве: цена, стоимость, ЛСТК

Проект з обшивкою блок-хаусом Джерело garage-pod-kluch.ru

 • Гараж ЛСТК під ключ з односхилим дахом 3х6: 115-126 тис. руб. (комбінований: сталь, дах — профлист). Повністю з оцинкованої сталі (не потребує фарбування) — 140-144 тис. руб.

 • Розмір 4х6 м, профлист. Висота 2,2 м. Каркас з ЛСТК і кріплення 42-45 тис. руб. Холодний гараж 105-110 тис. руб. Теплий гараж 125-129 тис. руб. Сталевий — 190-192 тис. руб.

 • Розмір 5,4х7,2 м. Висота 3 м. Каркас з ЛСТК і кріплення 120-125 тис. руб. Холодний гараж 220-228 тис. руб. Теплий — 270-277 тис. руб.

 • Розмір 6х10 м. Висота 3,05 м Каркас з ЛСТК і кріплення 180-185 тис. руб. Холодний гараж 320-324 тис. руб. Теплий гараж 375-380 тис. руб.

 • Розмір 7х4. Профлист: 220-225 тис. руб.

 • Розмір 7х9 м (на 2 автомобіля). Висота 2,8 м. Каркас з ЛСТК і кріплення 180-185 тис. руб. Холодний гараж 340-342 тис. руб. Теплий — 380-384 тис. руб.

 • Розмір 7х9 м (на 2 автомобіля). Висота 2,8 м. Каркас з ЛСТК і кріплення 180-185 тис. руб. Холодний гараж 340-342 тис. руб. Теплий — 380-384 тис. руб.

Металлические гаражи в Москве: цена, стоимость, ЛСТК

Проект 8х10 на дві машини Джерело sv.decoratex.biz

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про гараж-невидимку Джеймса Бонда.

Висновок

На ринку пропонується велика кількість гаражів, колишніх у вживанні. Купівля конструкції б/в приваблює можливістю заощадити; разом з тим, іноді вона може змусити згадати про приказку «скупий платить двічі». Збірний гараж, змінює господарів, може опинитися в незадовільному стані через неякісно проведеного монтажу і демонтажу, а зекономлений бюджет забудеться після ремонту періодично виникаючих дефектів. Щоб убезпечити себе від подібних неприємностей і отримати дійсну економію, металеві вироби б/у коштує набувати у профільній компанії, де установка, демонтаж і передпродажна підготовка виконуються з дотриманням технологічних правил.

Оцінок 0