Що потрібно знати про мийки зі штучного каменю?

Сантехніка, виготовлена з фаянсу, служить менше, ніж кам’яна. Єдина перешкода, яка може перешкодити придбати раковину для ванної, створену з природного мінералу — це висока вартість.

Вихід з цієї ситуації є — купити мийку зі штучного каменю від виробника. Виробник пропонує:

  • величезний асортимент сантехнічної продукції,
  • низькі ціни,
  • висока якість,
  • гарантію на представлений модельний ряд.

1. Зовні нічим не відрізняються від натурального природного каменю

Мийка зі штучного каменю, призначена для кухні, візуально схожа на ту, яка вироблена на основі граніту, мармуру або іншого натурального природного мінералу. Виріб виглядає дуже красиво, естетично, натурально.

Щоб зрозуміти походження моделі, чітко усвідомити, з якого серіалу вона зроблена, необхідно вивчити документи на раковину. Дивлячись на раковину, ніколи не вдасться визначити, який представлений матеріал натуральний чи ні.

2. Служить так само довго, як природний мінерал

За статистикою мийка з штучного каменю експлуатується неймовірно довго. Тобто термін служби у штучного і натурального матеріалу приблизно однаковий. Дивно, але факт, за штучний камінь не доведеться переплачувати. Хоча якість, візуальні характеристики будуть точно такими ж, як у вироби з натурального мінералу. Це безсумнівний плюс, завдяки якому покупку варто здійснювати без тіні сумніву.

3. Набагато простіше доглядати

На фінішній прямій виробництва мийки зі штучного каменю, готові вироби покривають спеціальним шаром, який забезпечує більш тривалий термін служби раковини. Як наслідок, утворюється ідеально гладка поверхня. Це дозволяє мити раковину без проблем.

Фактично, спочатку штучний камінь проходить спеціальну полірування, що рятує виріб від щілин, пор. Потім модель покривається спеціальним розчином, який застигає, утворюючи щільне надійне покриття.

Через таке покриття не проникають грибки, всередині конструкції не розмножуються мікроорганізми і бактерії, шкідливі для здоров’я людини. Крім того за такий раковиною дуже просто доглядати, використовуючи звичайні миючі та чистячі засоби.

4. Не боїться перепадів температур

Кухонна раковина зазвичай використовується в досить складних умовах. Штучний камінь при цьому не лопається при перепаді температури, на ньому не з’являються тріщини з плином часу. Поверхня залишається гладкою і дуже красивою протягом тривалого часу.

Мийка зі штучного каменю виробника — це надійний вклад в предмет кухонного інтер’єру на довгі десятиліття вперед.