на що звернути увагу при виборі компанії для будівництва будинку

Перш ніж йти в будівельну компанію, поговоріть з домочадцями і вирішіть, який проект будинку буде найбільш прийнятним для всіх, інакше ви ризикуєте потрапити в ситуацію товариша Букіна з серіалу «Щасливі разом», де у підсумку, завжди перемагає дружина. Не тому що вона володіє інтелектом або фізичною силою, а тому що зарплатна картка тільки у неї. Не забувайте, що до матері може приєднатися ще й дочку, а двох мегер ви вже не потягніть.

на что обратить внимание при выборе компании для строительства дома

А ось і Букін і «Щасливі разом»
Джерело tdko.su

Розрахунок кошторису та планування будинку

Мабуть, це найважливіший етап будівництва, тому як від професіоналізму консультанта буде залежати якість вашого життя і кількість витрачених фінансів.

Відео опис

У цьому відео ми обговоримо договору, які ви укладаєте при замовленні будівництва будинку:

Перше, що вас має насторожити – це низькі ринкові розцінки за виконану роботу. Таким чином, шахраї набирають собі клієнтів, а потім просто розчиняються в просторі. Їх завдання полягає в тому, щоб зірвати куш швидко і відразу, тому погоджуючись та підписуючи договір, ви ризикуєте втратити гроші, час і нерви.

Мнання експерта! Прийшовши на місце, озирніться: головне переконається, що за стінкою не грають в карти Равшан і Джамшут. Зверніть увагу і на секретарку – якщо вона страшна, як атомна війна, значить контора дійсно фальшива.

Наступне, що може викликати у вас підозру – некомпетентність консультанта. Часто, саме прямі питання, що стосуються сфери будівництва, змушують боятися шахраїв і плутатися в показаннях. Особливо це помітно при складанні кошторису та розрахунку передоплати. Крім того, ви неодноразово можете відчувати на собі тиск не тільки головного «майстра», але й так званого, юриста. Як правило, такі афери провертаються невеликою групою людей, кожен з яких має свою роль.

на что обратить внимание при выборе компании для строительства дома

Перший етап – складання кошторису витрат на будівництво
Джерело ueni.com

Іноді включається гра «поганий» і «добрий» поліцейський, але зустрічається це досить рідко, тому як такою схемою користуються дійсно професіонали.

Підключатися до вашого діалогу можуть навіть сторонні «покупці», які випадково забрели до них на офіс подякувати за чудово виконану роботу.

Ваше завдання – довіряти тільки офіційними документами, тому відкидаємо все зайве і зосереджуємося на фактах.

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу проектування і будівництва під ключ заміських будинків, ремонт покрівлі, будівництво малих архітектурних форм. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Статус і репутація компанії

Безумовно, репутацію і відгуки в інтернеті можна купити, однак, коштує це чималих грошей, так і часу на те, щоб створити навколо себе ореол святості знадобиться набагато більше, ніж існує середньостатистична шахрайська фірма.

Тому шулери, подорожуючи з міста в місто, не особливо прагнуть захопити всю аудиторію: їм вистачає кілька великих риб, щоб весь рік почувати себе цілком комфортно.

на что обратить внимание при выборе компании для строительства дома

До укладення договору зберіть максимальну інформацію про компанію
Джерело egegrupinsaat.com

Незважаючи на це, все ж таки постарайтеся дізнатися про компанії, як можна більше: дату реєстрації у податковому органі, відгуки на форумах і в соціальних мережах, а також наявність їх в картотеці боржників.

Приклад з життя: Стара, сліпа розлучена Лідочка прийшла в контору для укладення контракту на будівництво заміського будинку і яке ж було її здивування, коли вона побачила, що її Володя, колись міцний і кремезний красень-чоловік, тепер працює простим вантажником. Поговоривши з начальством, крім зведення котеджу, вона замовила ще й переїзд.

Через пару місяців, об’єкт був зданий і колишній чоловік був змушений особисто переносити на своїх руках те, що колись заробив своїм копіткою працею. Побачивши, що кобра навіть і не думає страждати, він вирішив взяти ситуацію в свої руки і запропонував зійтися.

У Росії існують навіть спеціальні групи, куди викладаються фотографії, адреси та прізвища авантюристів, тому у вас є великий шанс уберегти себе від великих проблем.

Відео опис

Як вибрати будівельну компанію і на що звернути увагу в першу чергу, розповідається в наступному відео:

Також, про компанії може багато що сказати офіційний сайт: подивіться, хто є дилером або партнером, які дозволи і сертифікати видані, а також, юридичну адресу офісу. Поцікавтеся, чи відповідає ця інформація дійсності, а якщо ні – можете сміливо йти в поліцію.

на что обратить внимание при выборе компании для строительства дома

Хороші і сумлінні будівельники – це не національність. Російська – не означає кращий, вибирайте об’єктивно і неупереджено
Джерело auction.ru

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків від кращих будівельних компаній з бездоганною репутацією на ринку. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Шукаємо підводні камені в договорі

Крім перерахованого вище, уважно читайте договір: його складають грамотні юристи, тому не розслабляйтеся і вчитуйтесь особливо в те, що написано дрібним шрифтом.

Нову популярність набирають схеми, в яких замість договору будівництва, підсовують на підпис кредитні або іпотечні позики. Вийти з такої кабали практично неможливо: єдиний шанс є у тих, кому були подлиты в каву або чай, психотропні речовини.

Довести шахрайство досить складно, тому жертвам доводиться розплачуватися за своє недбальство серйозними грошима.

Відео опис

Як вибирають будівельну компанію у Фінляндії, ви можете побачити в наступному відео:

По суті, договір може виглядати як треба, однак, часто додається один – два пункти, юридично обнуляющие всі перераховані вище зобов’язання. Це може бути відмова від гарантійного обслуговування або відсутність точних термінів виконання. Таким чином, шахраї годують сніданками тисячі людей і з юридичної точки зору, не є порушниками закону.

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про те, чим небезпечні сірі бригади.

Висновок

Щоб не потрапити в лапи шахраїв, потрібно уважно стежити за тим, як відбувається процес укладення угоди: якщо ви інтуїтивно відчуваєте, що справа тут не чисто», найкраще підстрахуйтеся і покиньте офіс. Хорошим ходом, буде наявність супроводу у вигляді міцного чоловіка, сварливою свекрухи або грім-дружини, присутність яких введе в холодний піт навіть авантюриста зі стажем.

Оцінок 0