На що звернути увагу при виборі, купівлі, встановлення каркасного дачного госпблоку 6 на 3 м

Джерело

У цій статті описані особливості госпблоку 6х3 м, побудованого за каркасною технологією – як можна його використовувати, що потрібно, щоб зробити з нього дачний будиночок, приблизні ціни.

На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

Хозблок 6х3 м.
Джерело bitovka-tut.ru

Особливості

Будь-яка побутівка для дачі (госпблок, сарай) призначена для зберігання садового інвентарю, дров і т. п., але за рахунок порівняно великої площі багато дачники використовують її як «врем’янку», майстерню або літній будинок, обладнують душем, туалетом, кухнею. Каркасними називають швидкобудуюємі споруди на основі каркаса з дерева або металу, всі несучі елементи яких пов’язані між собою.

На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

Сарай площею 18м2 за цією технологією можна встановити на готовий фундамент всього за 1 день
Джерело derevyannyy.com

Готові побутівки 6 х 3 м з металу знайти важко, набагато популярнішим дерев’яні. Стійки каркаса роблять з цілісного масиву дерева (бруси). Зовні стіни госпблоку обробляють вагонкою з хвойних порід (ялина, сосна) або імітацією бруса, сайдингом. У продажу є хозблоки з обробкою з деревинно-полімерного композиту (ДПК), але їх розміри не перевищують 3,5 на 2,5 м.

Мінімальна комплектація дерев’яного каркасного госпблоку 3 на 6 м:

 • основа – дерев’яні лаги;

 • чорнову підлогу з обрізної чи необрізної дошки;

 • внутрішньої обробки немає або з листів ДВП (оргаліту);

 • дерев’яне вікно – 1 шт;

 • дерев’яні двері – 1 шт;

 • дах односхилий або двосхилий, покриття-руберойд.

Стандартна планування сараю 3 х 6: правильний прямокутник, частина якого може займати дровник або тераса. Більшість виробників дають гарантію на дерев’яні каркасні побутовки не менше 1 року.

На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

Дачний хозблок 6 на 3 м.
Джерело dachamaster.ru

Вартість

Найпростіший варіант каркасного дерев’яного сараю 6х3 можна купити приблизно за 36 тис. рублів. Але він не призначений для проживання, навіть тимчасового. Якщо планується використовувати хозблок як будиночок, то необхідно врахувати:

 • Знадобляться додаткове утеплення стін і дверей, посилення фундаменту.

 • Стандартна планування побутівки 6 х3 передбачає наявність всього одного вікна, для отримання достатнього рівня освітлення в кімнатах потрібно 2 – 3.

 • Замість руберойду на покрівлю краще постелити профнастил або гнучку черепицю.

 • Обов’язково розділити госпблок на 2 приміщення – для утеплення потрібен тамбур. Деякі найдешевші моделі перегородки не мають.

 • На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

  Бюджетні моделі хозблоков не мають перегородки
  Джерело www.domicomfort.ru

  Всі необхідні доповнення неминуче підвищать хозблок. Ціна вдосконаленої побутовки, придатної для тимчасового проживання навіть взимку може досягати 200 тис. рублів, але в результаті вийде повноцінний дачний будиночок. Вартість доставки і збірки в ціну зазвичай не входять (уточнювати).

  У деяких компаній, що встановлюють каркасні хозблоки можна купити все необхідне для облаштування душа, замовити монтаж стульчака (туалету). Це здорожить битовку на суму до 25 тис. рублів. Якщо планується використовувати споруду для проживання взимку, то в комплект включають піч-камін – її ціна від 18 тис. рублів.

  На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

  Якщо планується використовувати госпблок для проживання взимку, то потрібно купувати в комплекті піч-камін
  Джерело yvasremont.ru

  Моделі

  Опис декількох моделей хозблоков 3х6:

  Вагончик

  Побутівка зовні нагадує невеликий будиночок – має 3 дерев’яних вікна (два широких двостулкових і одне вузьке), дах двосхилий накрита профнастилом, вхід прикрашає фільончасті двері. Всередині є перегородка, що розділяє госпблок на два приміщення 4 х 3 і 2 х 3 м.

  В комплект входять фундамент з бетонних блоків і 2 сходинки. Стіни і стеля обшиті вагонкою товщиною 12,5 мм, на підлозі шпунтована дошка 21 мм. Ціна від 94 тис. рублів.

  На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

  Вагончик
  Джерело besedkidomiki.ru

  Вишуканий

  Модель відрізняється незвичайним плануванням: з лицьового боку два окремих приміщення площею 5,5 м2, в торці дровник і закрита кімната 2,2 м2. Кімната в центрі найтепліша, має вікно. Кімната праворуч підійде під майстерню або комору.

  Каркас на вибір: міні-брус 45 мм, профільований клеєний брус 60 або 80 мм, подвійний брус 190 мм. В комплект входять: фундамент з блоків, покрівля з гнучкої черепиці, двері та вікна.

  За бажанням замовника можливі будь-які доповнення і зміни. Вартість моделі від 197 тис. рублів.

  На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

  Вишукана модель побутівки
  Джерело stroymc.ru

  На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послуги будівництва малих архітектурних форм. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

  Побутівка-хозблок садова «domiComfort»

  Каркас з бруса. Внутрішня обробка з вагонки (без утеплення), підлога – дошка 26 мм. Зовні вагонка, одне вікно 800 х 900 мм, дах оцинкований лист.

  В ціну входить фундамент з бетонних блоків. Купити хозблок 6 на 3 у «domiComfort» можна за ціною від 81 тис. рублів. Можливі доповнення: утеплення, обшивка стін зовні імітацією бруса, підшивка виносу даху.

  На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

  Побутівка з обшивкою стін зовні імітацією бруса
  Джерело domicomfort.ru

  Дачний хозблок «Дача Майстер»

  Каркас з бруса 100 х 50. Зовнішня обробка – вагонка хвойних порід, можлива заміна на блокхаус. Внутрішня обробка стін і стелі – євровагонка класу Ст. Є каркасна перегородка.

  Фундамент в комплект не входить, сарай ставлять на лаги з бруса 50 х 150 мм. Чорнова підлога – дошка необрізна 25 мм, покриття шпунтована дошка 22 мм. односхилий Дах – оцинкована покрівельне залізо 0,4 мм. каркасні Двері.

  Вартість стандартного комплекту від 83 тис. рублів, можливі утеплення, заміна оздоблювальних матеріалів, установка додаткових вікон і дверей або заміна наявних.

  На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

  У такому хозблок є каркасна перегородка
  Джерело 36doors.ru

  Побутівка «Російська альтанка»

  Моделі №9 і №10 – щитові з терасою. Фундамент з бетонних блоків. Каркас з масиву сосни або ялини – стандартний варіант брус (на вибір або клеєний масив) 150 х150 мм, за бажанням покупця 100 х 100 або 200 х 200 мм

  Зовнішня обробка – імітація бруса. Підлогове покриття на вибір: шпунтована дошка 28 мм або ДПК. Покрівля – бітумна черепиця (можлива заміна). Вікна та двері дерев’яні. Вартість від 127 тис. рублів.

  На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

  Зовнішня обробка стін – імітація бруса
  Джерело vodvore.by

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про незвичайному погляді на альтанку: 10 цікавих ідей.

  У багатьох виробників в асортименті немає готових побутівок 6 х 3 м, але можливо виготовлення моделі в цьому розмірі на замовлення.

  Поради

  На що звернути увагу при виборі, купівлі, встановлення каркасного дачного госпблоку 6 на 3 м:

 • Каркас, підлога, стіни повинні бути з висушеної деревини – інакше неминуче гниття, розтріскування. Більшість виробників зараз використовують технологію камерної сушки. Цей спосіб дозволяє максимально висушити матеріал.

 • При складанні для кріплення деталей не повинні бути використані чорні саморізи – вони швидко іржавіють, дають патьоки. Для деревини потрібні оцинковані або желтопассированные кріплення. Саморізи жовті – кращий варіант, вони міцніші, так як не тільки оцинковані, але і оброблені хромової кислотою.

 • Якщо грунт на ділянці суглинистий, глинистий, торф’яна, болотиста рекомендується поставити сарай на гвинтові палі, а не фундаментні блоки.

 • На что обратить внимание при выборе, покупке, установке каркасного дачного хозблока 6 на 3 м

  Конструкція повинна бути виконана з висушеної деревини
  Джерело svaisad.ru

  Відео опис

  У відео можна побачити будівництво господарчого блоку:

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про топ-10 сходів в стилі модерн: складне в простому.

  Висновок

  Каркасний госпблок на дачі 3х6 м, крім основного призначення може виконувати функції туалету, душової. Якщо доповнити стіни, підлогу і стелю хорошим утеплювачем, красиво обробити хозблок зовні, то можна в результаті отримати за невеликі гроші справжній будиночок, придатний для використання навіть взимку.

  Оцінок 0