Найбільш ефективні способи очищення швів

Керамічна плитка не вимагає особливого догляду, а ось шви, що з’єднують її, досить важко відмиваються. Тому тема очищення швів, як ніколи, актуальна. Багатьох хвилює питання, як очистити шви між плиткою. Ми пропонуємо вам ознайомитися з найбільш ефективними засобами.

Наиболее эффективные способы очистки межплиточных швов Наиболее эффективные способы очистки межплиточных швов Наиболее эффективные способы очистки межплиточных швов Кисневий відбілювач

Також можна чудово очистити шви плитки звичайної білизною, яку наносять за допомогою м’якої губки (обов’язково в захисних рукавичках!), залишають для просихання і змивають чистою водою.

У магазинах продаються чудові чистячі і миючі засоби: «Sif», «Ultrastripper», «доктор Мускул», «Атлас Дельфін», «BOZO» і подібні їм, які ефективно і швидко справляються з будь-яким забрудненням.

Наиболее эффективные способы очистки межплиточных швов Наиболее эффективные способы очистки межплиточных швов Існує безліч універсальних засобів

Особливу увагу слід приділити тому, як очистити шви між плиткою за допомогою пароочисника. Це найкращий спосіб, але досить дорогий. Гарячий пар здатний легко не тільки чистити, але і знищити грибок і цвіль. Для цього треба направити пар на шов, потім змити водою і витерти сухою ганчіркою.

Змішаний варіант

Не завжди люди мають фінансами для придбання дорогих засобів, але при цьому не хочеться також витрачати час і сили на чистку народними методами. У цьому випадку можна скористатися порадами досвідчених господинь, які готують пастоподібну суміш з соди і відбілювача.

Але цей спосіб підходить тільки тим, хто не використовував затірку з кольоровими пігментами, так як відбілювач, дійсно, відбілює. Суміш робиться до пастоподібної консистенції і наноситься на шви шпателем. Коли розчин висохне, треба змити його водою за допомогою щітки.

Грибок і пліснява

Чим очистити шви між плиткою, якщо завелися цвіль або грибок? У цьому випадку можна скористатися спеціальним фломастером, що містить водостійкий барвник, який відмінно знищує інфекції і маскує шви.

Наиболее эффективные способы очистки межплиточных швов Наиболее эффективные способы очистки межплиточных швов Фломастер для очищення швів

Для дезінфекції скористайтеся сумішшю з однієї столової ложки оцту, чайної ложки пом’якшувача, столової ложки аміаку і теплої води (2/3 ст.). Ніколи не застосовуйте мило, так як воно складається з лугів, які допомагають цвілі розмножуватися.

Заміна

Якщо жоден спосіб вам вже не допомагає, тоді доведеться робити оновлення затірки. Це досить трудомісткий процес, тому краще не допускати сильного забруднення. При заміні видаляється бруд, і інфекція.

Вам знадобиться расшиватель або звичайна тонка викрутка, якій потрібно розчистити шви до підстави. Якщо нічого не виходить, можна застосувати шлифовочную машинку або наждачний папір. Потім слід обробити грунтовкою і протигрибковою складом. Після повного висихання зробіть затирочні суміш (можна вибрати будь-який колір) і нанесіть склад щілини. Важливою умовою вважається своєчасне зняття надлишків, тому що потім це буде зробити проблематично. Затирочні суміш можна купити в магазині або зробити самостійно.

Захист

Для того щоб згодом не виникало питання, як вимити шви плитки, необхідно заздалегідь подбати про це. Рідко хто з фахівців поділиться подібним секретом і вже тим більше не зроблять таку роботу, тому що робити це потрібно вкрай обережно.

Справа в тому, що в магазині продається унікальний рідкий засіб, яким обробляють шви після затірки. Така рідина гарантує чистоту шва і відсутність інфекції. Роботу проводять акуратно, тому що попадання рідкого розчину на поверхню плитки неприпустимо.

Відео про те, як проводиться очищення швів між плиткою:

Рекомендації

Перш ніж вимити шви між плитками потрібно ретельно витерти верхній шар пилу вологою ганчіркою. Ніколи не користуйтеся жорсткими металевими щітками і пристосуваннями, так як вони легко ушкоджують плитку.

Намагайтеся чистити плитку мінімум один раз в місяць. Це запобіжить сильне забруднення, хоча на кухні в робочій зоні можна виробляти таку прибирання і частіше.