Найдешевша земля в Росії – де її знайти

Сьогодні розбираємося, де знаходиться найдешевша земля в Росії. Вивчивши питання, ви зможете підібрати підходящу ділянку для ваших особистих цілей, будь то покупка в рамках обмеженого бюджету, або з метою інвестицій.

До того ж низька ціна об’єкта зовсім не свідчить про його недоліки. Придбання недорогий землі надасть істотну економію коштів власника, з’явиться можливість використовувати залишок бюджету в цілях облагородити ділянку, закласти фундамент або закупити необхідне обладнання для бізнесу.

Самая дешевая земля в России – где ее найти

Земельна ділянка в Росії знайти не проблема, а от щоб в зручному місці і дешевше – це потрібно пошукати

Найдешевша земля в Підмосков’ї

Ціни на земельні ділянки в Московській області обумовлюються не одним лише відстанню до центру, тут роль грає також напрямок.

Певні напрямки оцінюються, як найбільш привілейовані, чому ціни на землю в цих областях значно перевищують середньоринкові. Однак, на ділі мають лише авторитетна назва шосе і суттєво не відрізняються за характеристиками або інфраструктурі від інших менш престижних місць.

Так, наприклад, забезпечені сім’ї історично віддають перевагу Рубльовці, Київським і Новорижскому шосе – у вигляді чого дешевих цін ви там не зустрінете.

Навпаки земельні ділянки в бік Рязані, Ярославля, Нижнього Новгорода (горьковське шосе), Талдома, Носовихи – це варіант для пошуків низької ціни.

Сюди ж однозначно належать землі на самій межі Московської області.

Навколо

Що стосується положення об’єктів стосовно дорогах і трасах, то за низькою вартістю зазвичай пропонуються віддалені місця в глибинках зі слабким транспортним сполученням: маршрути в місто 1-2 рази на день, тиждень, з пересадками або абсолютна їх відсутність, ґрунтова дорога в кілька кілометрів до місця призначення.

Самая дешевая земля в России – где ее найти

Чисте повітря – це звичайно добре, але перші дощі і розмиті дороги дуже швидко розчарують

Якщо ви щасливий власник авто, цей факт не стане істотною перешкодою до купівлі. Але слід знати, що в таких романтичних глибинках вам не обійтися без позашляховика або навіть власного трактора.

Окрема категорія дешевих земель – околиці звалищ сміття, сміттєспалювальних установ, ферм, птахофабрик, стічних вод тощо.

Якщо розглядати навіть один невеликий район, наприклад, майбутній котеджне селище, різні ділянки варіюються по вартості на третину. Проїзні ділянки, ділянки з сусідами з кожного боку або яружні або схильні до затоплення найчастіше складаються в списку найбільш дешевих варіантів.

Як знайти найдешевшу землю в Московській області

Дії з пошуку недорогих земель прості: необхідно вашу увагу, певна дисципліна, тобто регулярність прикладених зусиль: дослідження пропозицій на різних сайтах з продажу нерухомості, дзвінки з відповідним оголошенням, виїзд на перегляд. Важливо також володіти достатньою сумою для внесення авансу на бронювання землі, яка підійшла вам по всім критеріям.

Самая дешевая земля в России – где ее найти

Відносно недорогий ділянку в Московській області теж можна знайти

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими в Підмосков’ї ділянками для будівництва заміського будинку. У фільтрах можна виставити бажаний напрям, наявність газу, води, електрики та інших комунікацій.

Коли виявлений вами стоїть примірник – не затягуйте з діями, в короткі терміни зв’яжіться з продавцем і домовитися про перегляд. Пам’ятайте: агенти завжди напоготові, а вам краще мати справу з повноправним власником землі, виключаючи додаткові комісії при покупці.

Постійною практикою ви будете все більше розбиратися в тонкощах «земельного питання» і ще при телефонній розмові будете відсікати непотрібні пропозиції.

Якщо ви нікуди не поспішаєте і готові повозитися заради низької ціни, зверніть увагу на випадки недооформлених прав. Такі ділянки без зареєстрованого свідоцтва про право власності на порядок нижче за вартістю, однак, будьте готові до метушливої біганини по установам, і навіть в деяких випадках до судових процесів. Іноді бажає заощадити не зупинить і це.

І коли, нарешті, ви знайшли варіант, який вас повністю влаштував, в тому числі і за ціною питання. Йдемо на операцію? Не так відразу: торг завжди доречний!

Правила торгу

Досить значимо знизити суму угоди вдається, вказавши власника на наявні недоліки нерухомості. Приміром, коли на наділі є старі споруди або нікуди не придатний фундамент, необхідно попередньо уточнити, скільки коштує знести їх – і цю суму справедливо запросити в якості знижки.

Самая дешевая земля в России – где ее найти

Сподобався ділянку може вийти ще дешевше, якщо вміло підійти до торгів

Підставою для торгу є наближеність підземних вод. Огляньте дерева на суміжних ділянках, повна відсутність на них дорослих здорових плодових дерев – привід перевірити віддаленість грунтових потоків.

Болотисті місцевості потребують подсушке, що говорить про потреби додаткових вкладень, і, відповідно, мотивом до запиту значної знижки.

Відсутні сусіди, пустують навколишні наділи? Викликає підозру. Імовірний підступ, який не відразу вдається розпізнати. У такій ситуації, і якщо ви в цілому задоволені варіантом, все одно досягайте зниження ціни, адже вам доводиться зводити огорожу з усіх боків за свої гроші, поділити витрати не з ким.

Ситуація з ринком землі в країні

Згадаймо, як підвищення долара вплинуло на бізнес, і населення нашої країни: величезна кількість організацій закінчили свою діяльність, 20-25% працюючого сегмента, понесли втрати доходів і робочих місць, купівельна спроможність населення впала в рази.

В цілях влаштувати життя, люди вирішили розпродавати майно. Продавали переважна більшість, купували небагато. В результаті – пропозиція багаторазово перевищив попит, а ціни поповзли вниз.

Самая дешевая земля в России – где ее найти

Землі для продажу насправді багато – мало покупців

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про повернення прибуткового податку за покупку будинку.

У ряді регіонів, наприклад, у Самарській області, на даний момент у продажу кілька тисяч оголошень за мінімальними ставками, яких не помічалося з моменту кризи 2008 року, однак і їх не поспішають купувати просто через нестачу коштів – деяким сім’ям вистачає тільки на їжу.

Також існує наступна тенденція: люди продають житлоплощу в містах і переміщуються в приватний сектор, іноді в сільську місцевість. І це має ряд переваг: комунальні платежі там значно нижче, існують також пільги жителям сільської місцевості.

Варіанти перепродажу дешевих ділянок:

 • Наділи під будівництво без підряду. У цьому випадку покупець економить на проекті і роботах будівельної бригади, що дозволяє у подальшому отримати вигоду.

 • З підрядом. Навіть якщо замовляти проект і роботи, тоді надалі можна перепродати готовий об’єкт новому власнику за більш привабливою ціною, т. к. на момент здачі будівництва з’являється вся необхідна інфраструктура з зонами відпочинку, спортивними та дитячими майданчиками, супермаркетами.

 • Об’єкт будується за рахунок своїх вкладень, після чого відкриваються продажу готових котеджів. Для покупця такий варіант найдорожчий, але найбільш зручний.

Самая дешевая земля в России – где ее найти

В котеджних селищах будинку недешеві, але зручність, передбачене в них, того коштує

Коли будівництво не передбачалася, а завданням вкладень спочатку була лише перепродаж, то дохід залишається чекати виключно від ділянок, що перебувають у престижних для покупки місцях: Підмосков’ї і передмістя великих міст, курорти, поблизу федеральних трас.

Ці об’єкти мають вищу цінність та ліквідність, адже навіть у разі, коли платоспроможність на нулі, попит на них збережеться незмінним:

 • Землі уздовж федеральних трас цікавлять підприємців в цілях будівництва автозаправних станцій, придорожніх столових і готелів.

 • Курорти – також привабливий об’єкт для інвестицій. Після приєднання Кримського півострова у активних діячів бізнесу відкрилися нові горизонти.

 • Для малого та середнього сегмента ринку підходить вкладення в фермерські господарства. З моменту введення табу на імпорт сільгосппродукції цей бізнес обіцяє великі перспективи.

 • Дохід від ЛПХ наділів можливо реалізувати вже після запуску галузі на них, і запропонувати до продажу вже в якості селянського фермерського господарства, тобто як готовий бізнес.

 • Відео опис

  У відео, як придбати ділянку в Підмосков’ї:

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про будинок Лучіано Крука – з бетону і дерева.

  Висновок

  Земля – один з найбільш цінних ресурсів у світі. Коли ви купуєте статус землевласника, ви автоматично стаєте інвестором, за умови, що був зроблений усвідомлений і правильний вибір із застосуванням аналізу всіх «за і проти», і ціна не кусалася.

  Недорогі і в той же час відповідні і перспективні наділи, коли від ціни не страждає якість, зустріти не так просто. Однак, при правильному пошуку з дотриманням регулярності та кропітку моніторингу все ж можливо. Благо джерел для пошуку землі в 21 столітті сила-силенна – ви можете сміливо підбирати варіанти за привабливою ціною для особистого користування або перепродажу, шлях відкритий.

  Ще трохи уваги!

  Напишіть в коментарях, як думаєте, чи варто «заморочуватися» на пошук найдешевшого варіанту, адже час – це теж гроші?

  Оцінок 0