Ножичні та колінчасті підйомники

 
 Ножничные и коленчатые подъёмники

У будівельній справі, для проведення ремонтних робіт на контактних електромережах, для роботи на великих складах використовуються ножичні підйомники.

Вони часто замінюють інші вантажопідйомні механізми і відрізняються ефективністю і надійністю і з успіхом замінюють будівельні ліси, вежі-тури і підмостки. Вантажі можуть підніматися до висоти в 22 метри.
А Ви знаєте, що ножичні підйомники бувають механічні, електричні і дизельні (бензинові). По своїй конструкції підйомники поділяються на самохідні та причіпні.

Електричні підйомники ножничного типу

Ножичні підйомники з електричним приводом (навіть самі компактні) можуть працювати за рахунок енергії акумуляторів. Вони застосовуються в закритих приміщеннях, де потрібно дотримувати чистоту повітря, і де робота двигунів внутрішнього згоряння неприпустима.

Вони працюють безшумно, без забруднення атмосфери в торгових залах, при монтажі концертних майданчиків, на складах і у приміщеннях при проведенні оздоблювальних робіт. Такі підйомники оснащені спеціальними ергономічними шинами, які не залишають слідів на підлозі, можуть працювати автономно більше 10 годин і піднімати робітників або вантажі на висоту до 14 метрів.
Такі підйомники є незамінним обладнанням на будь-якому промисловому підприємстві або в обслуговуючій компанії. Важливо стежити за правильною експлуатацією акумуляторних батарей і не допускати їх довге зберігання в розрядженому стані.

Ножичні підйомники з приводом від дизельного або бензинового двигуна

Такі механізми застосовуються для виконання різних робіт на відкритих майданчиках. Вони використовуються для монтажу конструкцій з металу, стінових сендвіч-панелей та інших будівельних елементів конструкцій.
Як правило, такі підйомники мають потужний двигун, потужні колісні пари і повнопривідну трансмісію. Дизельні підйомники оснащені значною вантажний майданчиком великої вантажопідйомності і розмірами.
Управляти таким підйомником можна двома виносними пультами (з платформи і з шасі). Підйомники такого типу оснащені захисними пристроями, срабатывающими при аварійних ситуаціях. Явною перевагою самохідних ножичних підйомників є те, що вони можуть переміщатися з піднятим вантажем. Висота підйому вантажної платформи у дизельних підйомників сягає 22 метрів.

Підйомники колінчастого типу

Такі механізми призначені для виконання робіт і підйому невеликих вантажів на велику висоту. Колінчасті підйомники можуть піднімати платформу з робітниками на висоту до 40 метрів. Пристрій такого механізму включає стрілу з можливістю згинатися на шарнірах і великим горизонтальним вильотом. Колінчасті підйомники оснащені потужними аутригерами, які забезпечують максимальну стійкість всієї конструкції.
Колінчасті підйомники бувають самохідними і причіпними, з зовнішнім живленням або з автономними двигунами. Самохідні колінчасті підйомники можуть працювати в важкодоступних місцях і піднімати мати навантаження на робочій платформі до 250 кг.

Рада професіоналів – вибираючи підйомник монтажний для своєї фірми, ознайомтеся з технічними характеристиками агрегату. Не варто купувати дешеві підйомники невідомих виробників. Бажано звернути увагу на марку встановленого двигуна внутрішнього згоряння, оцінити його потужність, економічність і гарантований витрата ресурсу до капітального ремонту.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні