Очищення води для котеджів: найбільш доступний і ефективний спосіб

 
 Очистка воды для коттеджей: самый доступный и эффективный способ

Вода в заміські будинки і котеджі надходить, в основному, з свердловин. Вона містить величезну кількість небажаних домішок, надають негативний вплив на її смакові якості, запах і навіть колір. Вирішити цю проблему можна за допомогою фільтрів. Однак треба мати деякі навички, щоб правильно визначитися з вибором.

Які функції здатні виконувати фільтри

Неочищена вода становить загрозу для споживачів. Встановлений фільтр допоможе покращити якість води і позбавить її від таких змістів:

 • До складу води, що подається з свердловини, можуть входити хвороботворні елементи, які є причиною для всіляких інфекцій,
 • Вона може містити хімічні речовини, кількість яких перевищує гранично встановлену норму;
 • В складі води є нерозчинні речовини, що випадають у вигляді осаду: пісок, мул, дрібні камінчики;
 • Неприємний запах.

Всі перераховані домішки і змісту негативно впливають на здоров’я споживачів. Брудна вода непридатна для приготування їжі, електричні прилади, наприклад, чайники, швидко ламаються, якщо в них регулярно кип’ятити неочищену воду.

Технічна характеристика і загальний огляд

Зверніть увагу! Всі фільтри мають різні рівні фільтрації. Для кожного виду очищення передбачена певна конструкція.

Для очищення води від нерозчинних домішок застосовують фільтри, обладнані окремими модулями, які мають різне призначення:

 • Для попереднього очищення;
 • Від підвищеного вмісту хімічних речовин;
 • Пом’якшення води;
 • Додаткова очистка;
 • Дезінфекція.
 • Для кожного етапу очищення передбачена певна конструкція. На першому етапі застосовують патронні або сітчасті фільтри розміром 10 мкм. Далі використовують компресори, колони знезалізнення або аератори. Іонообмінна система пом’якшить воду, патронное пристосування завершить процес очищення, а ультрафіолетовий стерилізатор виведе з води всі отруйні речовини.

  Фільтри, що застосовуються для очищення води в котеджі, виконують не тільки свої основні функції: вони підтримують стан грунту в свердловині і перешкоджає його обвалення, особливо якщо він пухкий і рухливий. Для кожного його виду передбачена індивідуальна конструкція. Більш докладно можна дізнатися перейшовши за посиланням на сайт.

  Проте найбільш поширені і затребувані прилади для очищення, наділені конструктивними особливостями, мають можливість поєднувати кілька етапів очищення.

  Вибір фільтра

  Це залежить від багатьох факторів, в тому числі від способу подачі води та її стану. При централізованій системі водопостачання мається на увазі її попередня очистка, тому достатньо буде встановити найпростіший за конструкцією фільтр, наприклад, насадку на кран.

  Вода зі свердловини повинна мати інший рівень очищення. При такій подачі важливо не тільки виключити грубі домішки, але і пом’якшити воду, поліпшити її смакові якості, колір, запах. Для цього необхідні очисні системи з поетапною фільтрацією.

  Склад води також важливий для вибору потрібного приладу.

  Порада: самий ідеальний варіант – це попередній її аналіз, який дозволить визначитися з системою очищення.

  Способи обслуговування

  Вони передбачають регулярний огляд з’єднувальних елементів. Важливо вчасно усунути несправність, щоб виключити потрапляння до споживача неочищеної води. По можливості рекомендується аналізувати її складу.

  Надати професійну допомогу у виборі та встановленні фільтра допоможуть фахівці компаній, які виконують цілий перелік послуг: від консультації до підключення.

   

  Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні