Офісні перегородки: різновиди та особливості

 
 Офисные перегородки: разновидности и особенности

Сучасні офіси відрізняються своєю компактністю і функціональністю, багато в чому завдяки правильно облаштування та меблів. Коли штат компанії постійно розширюється немає можливості кожному виділити окремий кабінет, тому так важливо приділити увагу організації робочих місць.

Вирішити дану проблему можна встановивши офісні перегородки, що дозволяють розділити приміщення на окремі робочі кабінети. В результаті такого зонування утворюється кілька окремих ніш, в яких працюють співробітники. Далі розглянемо які існують різновиди офісних перегородок, і в чому їх особливості.

Різновиди офісних перегородок

Попит на подібне офісне обладнання постійно зростає, тому виробники пропонують широкий вибір перегородок, що відрізняються дизайном. За способом установки офісні перегородки ділять на:

  • Стаціонарні перегородки.Це капітальна конструкція, яка надійно закріплюється і зовні схожа на звичайну стіну. Перегородки можуть бути виконані з різних матеріалів. Головною перевагою конструкції можна вважати легкість монтажу і обслуговування.
  • Мобільне обладнання.Перегородки можна легко поставити де це необхідно, і так само легко прибрати. Використовують таке обладнання як для організації тимчасового робочого місця, так і на постійній основі. Завдяки перегородкам керівник легко може стежити за тим, як протікає робочий процес.
  • Настільні перегородки. Відмінною рисою таких перегородок можна вважати невеликі розміри, перегородка встановлюється на стіл тим самим розмежовуючи простір.
  • Розкладні перегородки. Представлені в асортименті, є різні моделі перегородок різних конфігурацій і дизайну. Обладнання відмінно підходить для організації мобільних приймалень та офісів.

Не у всіх компаній є можливість орендувати велике приміщення під офіс. За допомогою офісних перегородок можна розділити приміщення, і при цьому вирішити проблему з розміщенням співробітників.

Матеріали, використовувані у виробництві перегородок

При виборі конструкції перегородок враховують не тільки її конфігурацію, але і матеріали, з яких вона виготовлена. Сучасний вибір дозволяє встановити будь-яку перегородку з урахуванням її призначення і особливостей офісу. Виробники випускають скляні, металеві, пластикові і дерев’яні перегородки, залишається тільки вибрати прийнятний варіант. Більш докладно ознайомитися з перегородками можна на сайті.

Офісні перегородки зі скла

Оптимальний варіант для облаштування сучасного офісу. Перегородки відрізняються стильним дизайном, представлені широким асортиментом. Така перегородка не тільки стане частиною інтер’єру, але і допоможе оптимізувати робочий процес.

Враховуючи асортимент перегородок можна вибрати конструкцію будь-якої товщини і дизайну. Є прозорі перегородки, матові, з різними малюнками. Завдяки спеціальній технології виробництва конструкція відрізняється високою міцністю.

Сталеві перегородки

Конструкція відрізняється надійністю і привабливим зовнішнім виглядом. Перегородки використовують для облаштування торгових залів, вестибюлів, складських приміщень. При плануванні важливо враховувати особливості конструкції, можна використовувати комбіновані перегородки з сталевого каркаса і скла.

Ще одним популярним варіантом перегородок можна вважати перегородки з ДСП та шпону. Матеріал має недорогу собівартість і при цьому відрізняється елегантним дизайном. Важить конструкція небагато, тому може встановлюватися де завгодно.

Є й спеціалізовані офісні перегородки, які відповідають всім нормам протипожежної безпеки.

 

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні