Оновлення шпалер без переклеювання

Як бути, якщо вам не подобається робити ремонт? Це завжди забирає багато часу і коштів, а освіжити обробку в кімнаті просто необхідно. Вихід є. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як оновити шпалери не переклеивая. Ваші стіни стануть виглядати більш акуратно і чисто.

З чого почати?

Першим ділом оцініть ситуацію. Подивіться на стіни і подумайте, що вам у них не подобається. Обурень зазвичай виникає одне або кілька:

Обновление обоев без переклейки Обновление обоев без переклейки Обновление обоев без переклейки Якщо смуги на стиках відходять дуже сильно (по всій довжині), то можна вдатися до допомоги двосторонньої клейкої стрічки

Підказка: якщо відразу прогріти проклеєні шви феном, клей схопиться швидше.

Ліквідуємо плями

Що ще можна зробити? Як оновити шпалери без ремонту? Якщо ви виявили на них плями, це більш складне питання. Однак, деякі з них піддаються виведенню, навіть якщо у вас поклеено паперове покриття.

Що потрібно мати в запасі?

Для того щоб позбутися від плям, може стати в нагоді:

 • серветка з мікрофібри;
 • тепла вода;
 • мильний розчин;
 • плямовивідник для прання;
 • рідина для миття посуду;
 • спирт;
 • ацетон.

Плями від бруду

Звичайна бруд може бути змита з допомогою звичайної води або мильного розчину.

Плями від жиру і масла

Для виведення цих плям використовуйте Fairy або інше подібне засіб. Можна також вдатися до допомоги м’якою пятновыводящей рідини.

Плями від ручки і маркери

Чорнило від кулькових ручок і туш можна вивести за допомогою спирту або ацетону.

Обновление обоев без переклейки Обновление обоев без переклейки Після очищення шпалери будуть виглядати як нові

Увага: Не тріть стіни занадто сильно і довго, щоб не розмити і не пошкодити малюнок. Спочатку спробуйте засіб на прихованому від очей фрагменті або на що залишився після ремонту шматочку шпалерного полотна. Якщо засіб не залишило після себе плями і не роз’їло папір (або вініл), то воно підходить.

Бульбашки на стінах

Як оновити шпалери, на яких з’явилися здуття? Бульбашки з’являються з-за того, що при наклеюванні з-під полотна не був повністю вигнаний повітря. Такі наслідки важко ліквідувати і можливо краще просто переклеїти цю смугу. Однак, якщо час упущений і доводиться видаляти бульбашки з висохлої обробки, то можна вдатися до наступного.

Обновление обоев без переклейки Обновление обоев без переклейки Відновивши таким чином шпалери, ви зможете значно заощадити на ремонті

Корисні інструменти та витратні матеріали

 • шпалерний клей;
 • шприц з голкою;
 • валик з гуми;
 • чиста суха ганчір’я;
 • лезо або канцелярський ніж.

Усуваємо бульбашки

Проткніть міхур посередині шприцом з голкою і видавіть повітря. Дуже акуратно зробіть лезом або канцелярським ножем маленький надріз. Зніміть зі шприца голку і наповніть його клеєм. Потім видавіть трохи клею всередину здуття. Тепер можна придавити полотно до стіни, стежачи за тим, щоб стики в місці надрізу збігалися. Прокатите гумовим валиком. Той клей, який вийшов через надріз, можна прибрати за допомогою дрантя.

Увага: слідкуйте за місцем надрізу, поки клей не висохне, так як шов може розійтися.

Корисно знати

Якщо ви не зберегли шматки шпалер після ремонту, то можете запозичити шматочок, отклеив його зі стіни в непомітному місці.

Тепер ви знаєте, як оновити шпалери своїми руками і нехай вас не бентежить поява невеликих дефектів на стінах.