Оренда різних насосів для бетону

 
 Аренда различных насосов для бетона

Бетонна суміш використовується практично на кожному будівництві будь-якого характеру, як приватному, так і промисловому. Транспортування готової бетонної суміші або розчину здійснюється на спеціально призначених для цього автомобілях – автосмесителях для бетонної суміші. Але суміш з бетону не просто треба доставити до місця проведення робіт, її також необхідно підняти на необхідну висоту, де залити в потрібну форму. Це забезпечується за допомогою спеціально пристосованої техніки – бетононасосів.

Взяття насоса в оренду

Будь-яка компанія, що має у своєму розпорядженні таку техніку і здає її в оренду, намагається підібрати найбільш вигідну схему їх роботи для кожного клієнта.

Бетононасос — пристрій, призначенням якого є перекачування бетонного розчину з однієї точки в іншу, незалежно від їх розташування та висоти. Складається він з трубопроводу або їх системи, для високоточної подачі розчину в задане місце, для перекачування в заздалегідь підготовлені форми. У процесі використання В нього подається вже готовий розчин, привозимый спеціальними автомобілями-змішувачами. Далі вона може бути подана в будь-якому напрямку по вертикалі і горизонталі до місця заливки. Використовують їх для укладання бетонної суміші в масиви великого розміру, для заливки фундаментів, стінки при будівництві тунелів, плити перекриттів у будинках.

У розпорядженні компанії, що надає такого роду послуги, частіше всього є в наявності великий автомобільний парк відповідної техніки. У нього зазвичай входять мобільні пересувні насоси на базі автомобілів, а також стаціонарні їх варіанти без можливості пересуватися своїм ходом, а також автонасосы. Розглянемо їх докладніше.

Види бетононасосів

 • Мобільний або пересувний варіант.
 • Обладнання такого роду являє собою техніку для перекачування бетонного розчину по трубопроводах, встановленим на шасі автомобіля і має можливість швидко виїхати до місця робіт при необхідності, або змінити його.

 • Автонасосы для бетону.
 • Такий вид бетононасосів вигідний на будівельних майданчиках невеликого розміру, або на дорожніх роботах, де потрібна заливка бетонної суміші на більшу за площею область. Такий тип обладнання характеризується невисокою швидкістю перекачування бетонного розчину, а також має обмеження на висоту подачі розчину.

  У числі спеціальної техніки для будівельних робіт насоси цього типу розташувалися на значній кількості місць, так як дають можливість оперативно і якісно здійснювати доставку бетонної суміші до потрібного місця.

 • Стаціонарний варіант.
 • Цей вид насосів характеризується більш високим рівнем робочої продуктивності. При його використанні є можливість доставляти розчин на відстань до 600-700 метрів, так само як і на висоту 100-200 м. Такий порядок роботи дуже вигідний при проведенні масштабних робіт по будівництву, а також великого розміру будівельних майданчиках, де є необхідність швидкої і якісної подачі великих обсягів бетону на необхідні відстані і в ширину. Стаціонарний тип насоса характеризується підвищеною потужністю, але також і відсутністю стріли для подачі суміші.

  При проведенні будівельних робіт будь-яких масштабів та обсягів, виконавець може в будь-який час визначитися з типом необхідних на його майданчику робіт. Після цього можна скористатися послугою оренди бетононасоса на сайті vkservice.com.ua/betononasos і виділяється відповідний тип техніки для проведення робіт. Від правильного вибору типу насоса залежить якість і зручність виконання роботи.

  Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні