Особливості демонтажу металоконструкцій та його вартість

 
 Особенности демонтажа металлоконструкций и его стоимость

Демонтаж зведених металоконструкцій відноситься до досить складних видів робіт. Підвищений ризик травматизму, можливе руйнування комунікаційних мереж, споруд і будівель, що стоять поруч, відносяться до факторів, що ускладнюють цей процес. Тому, можна вважати цілком виправданою вартість послуги демонтажу металоконструкцій, яка починається від 2000 -3000 рублів і передбачає розбирання всіх конструкцій з металу, включаючи трубопроводи, виробниче і промислове устаткування, будівлі і споруди. Якісне його проведення неможливе без професійної підготовки і застосування будівельної техніки.

Види демонтажних робіт та їх особливості

Демонтаж металоконструкцій, який представляє собою складний та трудомісткий процес, що передбачає два види робіт: поступову розбирання об’єктів і їх злам. Перший вид робіт надає можливість отримувати вироби, які користуються попитом при повторному їх використанні. А в результаті зламу, здійснюваного за короткий період часу, матеріал придатний тільки для здачі їх в пункти прийому металобрухту. Для його вивезення та утилізації необхідно звертатися за допомогою до компаній, що надають такий вид послуг.

Перед початком робіт розробляється план проведення демонтажу з урахуванням усіх заходів, починаючи з монтажу захисних елементів по периметру руйнованого об’єкта і закінчуючи прибирання території від залишків металопрокату та сміття. Крім цього, замовникам рекомендується вибирати оптимальний вид демонтажних робіт на підставі розрахунків економічної доцільності проведених робіт. Дуже часто поступовий розбір металоконструкцій та їх вивезення з території розташованого об’єкта є більш вигідним у порівнянні з їх руйнуванням. Демонтовані елементи можуть підлягати реалізації за ціною відходів, що надходять на переплавку, або виробів у вигляді арматури, трубопрокату, балок, швелерів та інших виробів, які будуть повторно використовуватися при проведенні будівельних робіт і користуються великим попитом. Продаж з місця демонтажу та самостійний їх вивезення споживачем, гарантовано дозволить виключити витрати на підготовку металопрокату до переплавки.

Критерії відмінності демонтажних робіт

Кожен вид демонтажу відрізняється термінами проведення, автопарком використовуваної спецтехніки. Час виконання поставлених завдань по розбиранню металоконструкцій залежить від багатьох факторів. До основних з них відносяться:

 • рівень складності та обсяги демонтажних робіт;
 • демонтаж металоконструкцій;
 • тип об’єкта та якість матеріалу, що використовується при його будівництві або монтажі.

Для прискорення та оптимізації наданої послуги з демонтажу металоконструкцій підрядник повинен грамотно вибрати необхідні види будівельної техніки, підібрати колектив професійних робітників і правильно розрахувати їх кількість.

У перелік техніки, що дозволяє скоротити терміни демонтажу, зазвичай включаються різні види машин, включаючи екскаватори, бульдозери, грейдери, автовишки, кранові установки, трактори, вантажні машини для вивезення великогабаритних відходів, спецтехніка для руйнування споруд із залізобетону. Крім цього, кутові шліфувальні машини та обладнання для плазмового різання також відносяться до необхідних професійних інструментів, що дозволяє забезпечити високі швидкості і відмінну якість розрізу металевих виробів.

Вартість демонтажних робіт і її складові

Розцінки на виконання такого роду послуг мають великі відмінності. Вони залежать від місця розташування об’єкта, рівня складності робіт і наявності небезпечних факторів при їх виконанні і різноманітних моделей спецтехніки, професійної підготовки та практичного досвіду працюючого персоналу. Середня ціна демонтажу металоконструкцій за одну тонну, нарізка матеріалу, прибирання та вивезення з території об’єкта становить 3000 рублів за кожний вид робіт. Ціна оренди спецтехніки, яка варіюється від 7000 до 9000 рублів за зміну, визначається класом машин і їх технічними характеристиками. До факторів, наявність яких призводить до підвищення оплати демонтажу, відносяться:

 • велика висота об’єкта;
 • важкодоступність;
 • необхідність застосування великої кількості одиниць спецтехніки;
 • додаткові послуги з вивезення та утилізації елементів демонтажу.

 

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні