Особливості двотаврових балок і їх область застосування

 
 Особенности двутавровых балок и их область применения

У сучасному будівництві неможливо обійтися без підсилюючих елементів у вигляді балок і опор. Для даного призначення використовують металеві балки двотаврові. Даний вид продукції є результатом виробництва металургійної галузі. Вироби з металу відрізняються за своїми характеристиками і параметрами.

Область застосування двотаврових балок

Двотаврова балка на перетині має П-подібну форму. За рахунок своєї конструкції виріб має високу ступінь міцності, завдяки чому застосовується в будівництві:

 • панельних будинків;
 • металоконструкцій колонного типу;
 • підвісних мостів;
 • опор високого навантаження.

Двотаврова балка розрізняється по товщині і розмірами полиці. У залежності від області застосування визначається і тип балки. Також металевий виріб може відрізнятися за складом сталі.

Зараз великий вибір металопрокату представлений покупцям в інтернеті, де на сторінках каталогу можна підібрати саме те, що цікавить споживача. Всі товари пропонуються покупцям відповідають гостам і стандартам якості, що підтверджено відповідними документами та сертифікатами.

В чому особливість вироби

Варто відзначити, що при виробництві двотаврових балок використовується високоякісна сировина, так як у виробі важливо, щоб рівень міцності відповідав стандартним вимогам. На всіх етапах виробництва ведеться тестування і перевірки, а на кінцевому етапі перевіряється стан і якість виробу, після чого ставиться знак ВТК.

Двотаврова балка незамінна при будівництві цивільних споруд і панельних будинків. В залежності від необхідного ступеня міцності визначається область застосування. Для використання балки в опорних колонах використовують конструкції з високолегованої сталі, які здатні витримувати великі навантаження. Вироби користуються великим попитом і популярністю через свою простоту конструкції і надійність. Також до достоїнств матеріалу можна віднести:

 • тривалий експлуатаційний період;
 • можливість робити перекриття;
 • надійність і довговічність виробу.

При виборі матеріалу необхідно знати показники корисного навантаження та загальна вага профілю. Також слід розрахувати необхідну довжину двотавра і загальна вага використовуваних матеріалів для перекриття та покрівлі. Орієнтуючись на ці значення можна підібрати оптимальний варіант металопрокату.

За рахунок міцності матеріалу балки використовують для перекриття шириною до шести метрів. Матеріал не горить, а температура плавлення досить висока і в результаті займання досягти її практично неможливо. двотаврова балка є оптимальним матеріалом для перекриття, так як він за характеристиками краще деревини, незважаючи на те, що коштує дорожче. При створенні металоконструкцій саме двотавр забезпечує максимальну міцність.

Сьогодні продукт металопрокату можна придбати в інтернеті на сайті valsimet.com, де після оформлення замовлення вам не доведеться вирушати за своїм придбанням, бо все буде доставлено на місце будівництва в обумовлені терміни. Такий варіант покупки економить не тільки час, але і гроші.

Сучасне будівництво неможливо уявити без використання металевих елементів, які посилюють конструкцію і роблять її більш надійною. Правильно підібрані вироби забезпечують максимальну міцність в процесі експлуатації. Застосовні двотаврові балки будівництва панельних споруд, приватних будинків, гаражів, ангарів і інших конструкцій. Переоцінити користь двотаврової балки неможливо, адже куди не глянь скрізь можна зустріти цей фрагмент металопрокату.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні