Особливості складання і встановлення дверей між кімнатами за допомогою своїх сил. Як зробити заміри і правильно встановити конструкцію

 
 Особенности сборки и установки дверей между комнатами при помощи своих сил. Как сделать замеры и правильно установить конструкцию

Якщо розглянути технологію робіт при установці міжкімнатних дверей, то вона з багатьох причин ніяк не відрізняється від робіт при установці інших моделей. В основному порядок робіт залишається такою ж, як зазвичай.

Коли господарі збираються робити установку дверей у вже готовий для використання отвір зробити розміри дверного полотна можна по різних формулах. Але, основна формула з них застосовується тоді, коли від ширини віднімають товщину стійок коробкових планок, помножених на 2. Далі віднімають суму зазорів, які бувають між самим полотном і коробкою. Він приблизно дорівнює від 2-х до 5-ти див.

Що стосується висоти, то вона дорівнює: від висоти отвору віднімають товщину планки зверху і віднімають висоту поріжка (якщо він передбачений). Від висоти віднімається зазор – він дорівнює 5 мм. Також від висоти віднімається товщина ущільнювача 1-5 див.

Варто знати про те, що шар монтажної піни грає свою роль. Монтажна піна дозволяє приховувати всі нюанси і помилки.

Установка дверей між кімнатами за допомогою власних сил вимагає витрат часу і праці. Також, вона вимагає певних знань і практичних навичок.

Особливості робіт незначні, але вони є. На самому початку підрізають стійки вертикального типу. Зазор повинен залишитися, у порівнянні з чистою підлогою – 1 див. Після цього слід з’єднати саморізами всі важливі частини конструкції.

Отримана система вставляється акуратно в готовий дверний проріз. Далі, йде важлива частина роботи – вирівнювання. За допомогою певного інструменту виставляються всі стояки тільки в вертикальному положенні. Це робиться за допомогою такого інструменту, як будівельний рівень.

Особлива увага приділяється верхній планці – вона повинна бути в чіткому, горизонтальному положенні. Верхня частина фіксується за допомогою спеціальних розпірок, зроблених з дерева або металу.

Що стосується бічних стійок, то вони обов’язково встановлюються паралельно у всіх площинах. Після цього робиться їх закріплення. Новий отвір завжди зобов’язаний бути таким як полотно дверей і плюс п’ять міліметрів.

Після цього виріб слід навісити на отвір. Полотно має закритися щільно і без всяких перекосів. Зазори, які з’являться в підставі, а також збоку – повинні бути абсолютно однаковими.

Варто знати, що полотно не повинне рухатися в момент зупинки його. Тобто якщо трохи прочинити двері і відпустити, то вона далі не повинна відкриватися, ні закриватися. Якщо все зроблено правильно, то двері вважається збалансованою.

Якщо найскладніші моменти пройдені, то в загальних поняттях установка дверей вважається закінченою. Після цього запенивается коробка і всі порожнечі, знаходяться між дверним прорізом і стійками.

Цей вид робіт часто використовується в багатьох ситуаціях. Залишається тільки зробити правильно оздоблювальні роботи, щоб отвір був красивим і привабливим. Це робиться після того, як піна висохне.

Самим першим є те, що за допомогою ножа зрізаються всі залишки піни. Після цього, знімаються всі розпірки. Варто знати, що вся піна повинна повністю застигнути, а вже після цього знімаються всі розпірки. В іншому випадку отвір зможе трохи порушитися.

Поради фахівців

Міжкімнатні двері, яка має дві стулки, досить проста. Всі роботи проводяться в тому ж порядку, що і під час установки моделей з одним полотном.

Щоб всі роботи пройшли без проблем – їх встановлюють ідеально. Це означає, що має бути вертикальне положення чітко зроблено. Також, що стосується висоти, то вона також робиться однаковою.

Якщо говорити про максимально допустимому розбігу, то це регулюється стулками. В цьому випадку відповідальність – це найголовніше. На всіх етапах робіт перевіряється її точність.

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні