Особливості вибору облицювальної цегли

 
 Особенности выбора облицовочного кирпича

Будівництво будинку — це не тільки зведення стін і даху, а також використовувана оздоблення. Будинок повинен бути красивим не тільки всередині, але і зовні, тому важливо подбати про обробний матеріал. Серед усього розмаїття варіантів облицювання фасаду будинку особливою популярністю користується декоративний цегла. На сьогоднішній день виробники пропонують великий вибір матеріалу, який можна підібрати за певними параметрами і характеристиками. У цьому матеріалі спробуємо розібратися в тому, який облицювальна цегла вибрати.

Види оздоблювальної цегли

Починаючи вибирати облицювальна цегла на сайті Стратегія Будівництва необхідно пам’ятати, що на сьогоднішній день є три види матеріалу:

  • Керамічний;
  • Гиперпрессованый;
  • Клінкерна.

Кожен з варіантів цегли має свої особливості і характеристики. В залежності від того, який саме варіант вам більше підходить визначається і відповідний варіант обробки будинку.

Керамічна цегла виготовляється з глини і впливу високої температури. В залежності від складу глини визначається і відповідна забарвлення вироби. Якщо при виробництві застосовують білу глину, то готові вироби мають більш світлий відтінок. Звичайно зеленого або синього цегли не буває, але більш теплі і світлі відтінки цілком припустимі.

Гиперпрессованый цегла виготовляється із спеціального ракушняка, а колір створює додавання барвника в основу. Виробництво даного виду цегли здійснюється не випалюванням, як попередній, а пресуванням, при цьому виріб виходить досить міцним і довговічним.

Клінкерна цегла виготовляється з певною пластичної глини, яка в процесі виробництва спочатку пресується, а потім надходить на випал. За рахунок суміщеної технології виробництва у матеріалу поліпшені характеристики і параметри міцності.

Лицьова цегла буває гладким або рельєфним. Гладкі поверхні не вимагають спеціальної обробки, а вода відштовхується від нього. Що стосується рельєфного, то пориста структура вимагає додаткової обробки щоб захистити матеріал від впливу вологого.

Яка цегла буде кращим

Якщо ви визначилися з тим, який саме вас цікавить цегла, то наступним етапом буде підбір виробу за розмірами. В залежності від того який ви обираєте залежить і метод кладки. Є цегла стандартного розміру, але при цьому така цегла досить дорогий і не кожен воліє його використовувати. Набагато дешевше і простіше взяти цеглу у вигляді плитки. Укладання проводиться досить легко, а в готовому вигляді складно буде визначити товщину використовуваної обробки.

Також на вибір матеріалу впливає кольорова плитка цегли. В основному для житлового приміщення або котеджу застосовують більш світлі відтінки з комбінованими вставками, проте є і ті, хто воліє робити червоним будинок та господарські будівлі оформляти в тих же кольорах. Незважаючи на те, що колір цегли варіює від білого дот коричневого, відтінки можуть бути різними і кожен має можливість підібрати для себе оптимальне рішення.

Сьогодні величезний вибір облицювальної цегли представлений в інтернет магазинах, де кожен може підібрати для себе оптимальне рішення. Всі представлені товари покупцям в зручному і доступному каталозі, тому покупець може оцінити покупку не тільки за зовнішніми ознаками або фото, але також вивчивши опис і технічні характеристики.

Товар купується через інтернет відповідає всім вимогам і стандартам, так як є всі підтверджуючі документи і сертифікати. Крім того, куплений через інтернет облицювальна цегла доставляється на будівельний майданчик або за вказаною адресою, що у свою чергу заощаджує не тільки час, але і гроші замовника.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні