Паркани для дачі: купити дачний паркан у Москві з воротами та хвірткою

Із статті можна дізнатися, які існують види огорож для дачних ділянок, і чим керуватися при їх виборі. Наведено приблизні ціни на огорожі з різних матеріалів. Ця інформація дозволить придбати паркан, найбільш відповідає Вашим потребам.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Паркан для дачі
Джерело th.aviarydecor.com

Основні матеріали для дачних парканів

Огородження для дачних ділянок виготовляють з таких матеріалів:

Сітка-рабиця

Найдоступніший за ціною матеріал, часто використовується для тимчасових огорож. Товщина дроту становить від 1,8 мм Таку сітку можна поставити своїми силами, вона легко замінюється або натягується, у разі провисання. Термін служби більше 25 років. Купити огорожу для ділянки з сітки-рабиці можна за ціною від 400 до 700 руб. за пог. м, включаючи установку.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Огородження для дачі з сітки-рабиці
Джерело liski.tiu.ru

Сітка в металевій рамі

Таку огорожу теж відносять до економ варіантів. Але на відміну від сітки-рабиці, тут присутні рами, що перешкоджають провисання. До того ж зовні така конструкція більш приваблива. Сітка в металевій рамі при монтажі вимагає певних навичок, тому самостійно це зробити складно. Купити цю загорожу можна за ціною від 1 000 до 1 500 руб. за пог. м, в залежності від висоти. Розрахунок включає в себе монтаж.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Огородження для дачі з сітки металевої рами
Джерело svoizabor.ru

Профнастил

Одне з популярних огорож для дачі. Він досить довговічний, має гарну міцність і надійно приховує ділянку від поглядів перехожих. Монтується легко, а для додання декоративного вигляду можна пофарбувати його в будь-який колір. З профнастилу паркан можна купити за ціною в межах від 1 000 до 2 500 руб. за пог. м, в залежності від параметрів. У цю вартість включено установка.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Паркан з профнастилу
Джерело zaborstroym.ru

Дерево

Дерев’яні конструкції виглядають досить естетично, їх легко монтувати і лагодити. Прослужить така огорожа в середньому 10 років. На відміну від штучних матеріалів, паркан з дерева потребує догляду – обробка антисептиками, покриття лаком. Купити огорожа для дачі з дерева можна в межах від 1 300 до 2 000 руб. за пог. м, якщо мова йде про звичайній дошці і за ціною від 2 000 до 2 500 руб пог. м за вагонку.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Паркан з дерева
Джерело tr.skopelitissa.com

Цегла

Відноситься до категорії капітальних. Охоронні функції високі, зовнішній вигляд такого паркану досить декоративний. Термін служби складає приблизно 50 років. Але матеріал дорогий і монтаж можуть здійснити тільки професіонали. Ціна такого огородження починається приблизно від 2 000 руб. за м2, а ціна цегляного стовпа від 8 000 руб. за шт.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Цегляний паркан для дачі
Джерело chaosspace.ru

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найбільш популярними в Підмосков’ї ділянками для будівництва заміського будинку. У фільтрах можна виставити бажаний напрям, наявність газу, води, електрики та інших комунікацій.

Профільні труби

Являє собою труби, зварені в секції. Довговічний, міцний, може мати різноманітний дизайн. Монтаж здійснюють лише спеціалісти. Конструкція з профільної труби коштує від 3 000 руб. за пог. м, включаючи установку.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Паркан з профільних труб
Джерело zaborvam.ru

Ковані огорожі

Це дорога, зовні дуже стильна, і володіє високою міцністю огорожа. Може експлуатуватися довгий термін, вимірюється десятиліттями. Як правило, виготовляють ковані огорожі за індивідуальними проектами. Монтується тільки професіоналами. Ціни на ковані огорожі починаються від 5 000 крб. за 1м2.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Кований паркан для дачі
Джерело vidnoe.zabor-profi.ru

Зварні конструкції

Це секції, зварені з різних елементів з металу. Дизайн може бути будь-яким. Часто доповнюється кованими елементами. Служить десятки років, виготовляється досить просто. Такі конструкції належать до середньої цінової категорії, 1 м2 коштуватиме від 1 300 руб. і більше, залежно від складності дизайну.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Зварне огорожу
Джерело gor-zabor.ru

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про створення клумби вздовж паркану.

Евроштакетник

Сучасний матеріал, який є гарною альтернативою дерев’яних дошках. Являє собою металеві смуги, покриті полімером, що захищає їх від впливу навколишнього середовища. Ціна за таку огорожу досить висока. Колір паркану з евроштакетника можна надати будь, а термін експлуатації у нього тривалий, близько 30 років. Ставити повинні тільки фахівці. За таку конструкцію, виходячи з обраних параметрів, треба буде заплатити від 1 500 до 2 500 руб. за пог. м. Якщо мова йде про евроштакетнике, то часто монтують двостороннє огорожа – шахматку. Така конструкція обійдеться трохи дорожче – в межах від 2 000 до 3 500 руб. за пог. м.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Огорожа з евроштакетника
Джерело palisadstroy.ru

Онлайн калькулятор огорожі

Щоб дізнатися приблизну вартість огорожі будь-якого типу, скористайтеся наступним калькулятором:

Навіщо встановлювати паркан

Функції огорожі можуть бути абсолютно різні – комусь важлива захист, а кому-то декоративна складова. Але в будь-якому випадку, конструкція повинна бути зроблена якісно і надійно.

Перш, ніж встановлювати огорожу, треба зрозуміти, яку саме функцію воно повинно виконувати:

 • Позначення кордонів.

У такому разі паркан – огорожа по периметру ділянки, що вказує на його межі. В якості матеріалу використовують сітку-рабицю, профнастил або штахетник. Такі конструкції мають низьку вартість, не володіють міцністю і не захистять від проникнення сторонніх.

 • Приховати ділянку від перехожих.

Якщо поруч розташовується дорога, по якій проходить щодня багато людей, то паркан намагаються ставити глухий, висотою не менше 1,7 м. Підійдуть огорожі з профнастилу.

 • Захист від диких тварин.

Для того, щоб огорожа виконувало цю функцію, достатньою буде висота 1,5 м. Навіть, якщо мова йде про сусідської собаки, що не завдасть шкоди людям, постраждати може квітник або город.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Із завданням впораються конструкції з сітки-рабиці, профнастилу та інших не дуже дорогих матеріалів
Джерело sk-remir.ru

 • Захист від сторонніх людей.

Такого виду конструкції повинні володіти великою міцністю, стійкістю до зовнішніх впливів і мати висоту не менше 2-х метрів.

 • Декоративна функція.

Природно, така огорожа може поєднувати в собі всі інші функції, але при цьому основний акцент робиться на його красивий зовнішній вигляд, можливо, на шкоду яким-небудь захисним якостям.

Як правило, власники ділянок хочуть при замовленні забору поєднувати в ньому максимум характеристик. До того ж нерідкі випадки, коли з боку, що виходить на дорогу встановлюють один вид огорожі, а на межі з сусідами іншого. Також існують багато аматорів квітів, які не хочуть закривати свої улюблені клумби від поглядів перехожих.

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про те, якою повинна бути висота огорожі між сусідніми ділянками: нормативи, розрахунки, спірні питання.

Види парканів для дачі

В залежності від свого призначення, огорожі для дачі поділяються на такі види:

 • Низькі.

Висота такої огорожі не перевищує півметра. Низький забір робиться з паркану, служить для розмежування зон усередині дачної ділянки.

Заборы для дачи: купить дачный забор в Москве с воротами и калиткой

Найчастіше так відокремлюють палісадник
Джерело landshaftblog.ru

 • Стандартні зовнішні.

Виконується з різних матеріалів, висота зазвичай до півтора метрів.

 • Капітальні.

Досить великих розмірів огорожу, що вимагає складання проекту. Висота такого паркану в радіусі 2 метрів. Матеріали часто комбінують – цегляні стовпи і металеві конструкції.

Що треба враховувати при виборі огорожі

Перед тим як встановлювати огорожу, варто вивчити деякі нюанси:

 • Конструкції з профнастилу встановлюють на фундаменті, висота якого в середньому 15 див. Це треба врахувати при плануванні розмірів огорожі.

 • Якщо поруч розташована проїжджа частина, то високий глухий паркан буде необхідністю.

 • Для будь-якої огорожі краще скласти креслення – так буде зрозуміло, які функції повинні нести різні його ділянки. На схемі треба відзначити всі деталі, а також місце розташування воріт і хвірток.

 • Якщо на ділянці є перепад висот, то без допомоги професійного монтажника не обійтися.

Відео опис

У відео можна побачити 25 ідей красивого паркану для дачі:

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про поворотну майданчик в гаражі для автомобілів: кращі ідеї для комфортного заїзду в гараж.

Висновок

Великий вибір огорож, представлених сьогодні на ринку, дозволяє знайти будь-який варіант, відповідний бюджету, виконує необхідні функції і підходить по дизайну. Всі компанії встановлюють паркани під ключ, позбавляючи дачників від проблем з монтажем.

Оцінок 0